پاول هشدار می دهد که طولانی رکود را به معنای آسیب شدید

واشنگتن — رئیس فدرال جروم پاول شنبه هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده در برابر یک رکود عمیق با “قابل اطمینان” در مورد زمان و قدرت بازیابی. او هشدار داد که دیگر به رکود می کشد بدتر آسیب خواهد بود که وارد در بازار کار و کسب و کار.

در شهادت خود در کنگره پاول تاکید کرد که فدرال ریزرو ایالات متحده متعهد است تا با استفاده از آن ابزار مالی برای کوسن آسیب اقتصادی از coronavirus. اما او گفت که تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است این بیماری شده است شامل “بهبودی کامل بعید است.” رئیس هشدار داد که یک رکود طولانی مدت می تواند به تحمیل آسیب شدید به خصوص برای کارگران کم درآمد شده اند که سخت ترین ضربه.

پاول ارائه شده است برای اولین بار از دو روز از نیمه سالانه کنگره شهادت در روز سه شنبه به کمیته بانکی سنای قبل از پرداختن به کمیته خدمات مالی مجلس در روز چهارشنبه.

“دیگر رکود طول می کشد بیشتر پتانسیل دراز مدت آسیب دائمی از دست دادن شغل و کسب و کار تعطیلی” پاول گفت. “دوره های طولانی بیکاری در می ارد کارگران با مهارت و صدمه دیده خود را به کار انداز.”

او اشاره کرد که این بیماری همه گیر به شمار “خطرات حاد” برای کسب و کارهای کوچک.

“اگر کوچک یا متوسط کسب و کار می شود ورشکسته به دلیل بهبود اقتصاد بیش از حد آهسته ما از دست دادن بیش از که کسب و کار,” او گفت:. “این کسب و کار هستند قلب اقتصاد ما و اغلب تجسم کار نسل است.”

رئیس قانونگذاران گفت: “ما متعهد به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد و کمک به اطمینان از آن است که بازیابی از این دوره دشوار خواهد بود به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

از ماه مارس فدرال رزرو به کاهش آن معیار های کوتاه مدت با نرخ نزدیک به صفر خریداری $2.1 تریلیون دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن برای تزریق پول به بازار و نورد متعدد برنامه های وام دهی به سعی کنید برای حفظ اعتبار جریان یکنواخت. روز دوشنبه فدرال ریزرو اعلام کرد که آن را شروع به خرید اوراق قرضه دولتی به عنوان بخشی از یک برنامه به اطمینان حاصل شود که شرکت ها می توانند در طول بیماری همه گیر. بانک فدرال سیاستگذاران نیز که پیش بینی خود را از میزان باقی خواهد ماند نزدیک به صفر طریق 2022.

در مجموع بانک مرکزی اقدامات با اعتبار کمک به سوخت یک رالی فوق العاده ای در بازار سهام است که تقریبا به دست آورد خود را قبل از همه گیر اوج پس از یک گیج کننده غوطه در ماه مارس است.

در روز سه شنبه پاول پیشنهاد کرد که کاهش رشد در طول زمان از ماه آوریل تا ژوئن چهارم به عنوان اندازه گیری توسط تولید ناخالص داخلی خواهد شد به احتمال زیاد شدید ترین در تاریخ ثبت شده. بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی تولید ناخالص داخلی است که می تواند کوچک در یک رکورد تنظیم 40 درصد نرخ سالانه این سه ماهه.

در حالی که برگ برنده دولت است و پیش بینی V شکل بازیابی با رشد قوی در نیمه دوم این سال Powell محتاط تر بود و به دنبال تمرکز نگرانی های کارگران کم درآمد است. در نیمه سالانه گزارش پولی همراه با شهادت فدرال رزرو اشاره کرد که کارگران با کاهش درآمد از جمله اقلیت بودند که ضربه سخت به خصوص با بازار کار انجام دهند.

اشتغال کاهش یافته است نزدیک به 35 درصد برای کارگران که قبلا درآمد حقوق و دستمزد در پایین چهارم از دستمزد بگیران, فدرال رزرو گفت. در مقابل اشتغال کاهش یافته است 5 درصد بالاتر از دستمزد بگیران. به دلیل دستمزد پایین تر بگیر نامتناسب آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی بیکاری افزایش یافته است بیشتر به شدت برای آن گروه.

پاول گفته بود هفته گذشته در یک کنفرانس خبری که بهبود می تواند آهسته با “به خوبی به میلیون ها نفر” از گذاشته شدن آمریکایی ها قادر به دست آوردن مجدد خود شغل. که بدبینی ارزیابی کرده و باعث سقوط در قیمت سهام و درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع یک صدای جیر جیر در انتقاد از بانک فدرال views.

“فدرال رزرو اشتباه است بنابراین اغلب” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما بسیار خوب سه ماهه سوم بزرگ در سه ماهه چهارم و یکی از بهترین های ما تا کنون در سال 2021.”

در پیش بینی های خود را, فدرال رزرو پیش بینی است که اقتصاد را کوچک 6.5% در این سال قبل از رشد 5 درصد در سال آینده ارزیابی در خط با پیش بینی های خصوصی و اقتصاددانان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر