بیمارستان های خصوصی در Telangana شروع رزرو برای COVID-19 آزمون

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: رزرو تخت بیمارستان و آزمایش برای Covid-19 آغاز شده و روز دوشنبه صبح به محض این که دولت اعلام کرد که بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه می تواند انجام آزمون در دولت است. افرادی که دارای علائم یا اولیه می باشد اطلاعات تماس Covid-19 مبتلايان به انتظارنشسته بودند تا برای آزمون.

قیمت تست شده است در پوش 2,200 تومان, و تومان 2,800 اگر نمونه جمع آوری می شود از خانه. هزینه درمان ثابت شده است در Rs 1.5 لاخ برای هفت روز اما آن را شامل نمی شود اتاق اتهامات و هزینه های دیگر. در حالی که مشاوره انجام خواهد شد برای Covid 19 امتیاز مثبت بیماران و بستگان خود را.

بیمارستان های خصوصی در حال ارائه درمان در منزل بسته به بیمارانی که علائم خفیف آن را به عنوان آسان به درمان کمتر ایمنی بدن به خطر بیافتد بیماران. با جداسازی بخش کامل و لیست انتظار افزایش بیماران که زیاد بيمارستان و ارجاع شده توسط مشاوران در حال با توجه به این گزینه است.

Dr Rahul Medakkar ارشد اجرایی از قاره بیمارستان گفت: “ما 15 نفر در خانه رژیم درمان که دارای علائم خفیف و یا در تماس با Covid-19 مثبت بيماران است. آنها داده شده است صترلزرس برای چک کردن سطح اکسیژن نظارت بر فشار خون و ضربان قلب رای دادن و به ما اطلاع. ما ویدئو کنفرانس توسط پزشکان از بیمارستان.”

کسانی که اتاق برای جداسازی و حمام جداگانه در صفحه اصلی در حال امید بستن برای این مرکز به عنوان آن یافت می شود مناسب است. بسته رای برای مراقبت در منزل 8,000 تومان است و هزینه های اضافی برای دستگاه های اکسیژن سیلندر نیز ممکن است مورد نیاز است.

این به عنوان یک تسکین برای کسانی که نیاز نیست خود را در بیمارستان بستری می شود و جایگزین با بحرانی بیماران در صورتی که آنها باید تنها در انزوا نگه داشته.

بیمارستان های خصوصی می گویند که این اتهامات تایید شده توسط دولت را نمی خواهد عملی برای آنها.

ارشد دکتر خواست نامش فاش نشود گفت: “هزینه نیروی انسانی از نظر, پزشکان, پرستاران و پیراپزشکی کارکنان افزایش یافته 25 درصد است. آنها کار را برای پنج روز داده می شود و شکستن از چهار روز به عنوان آنها باید نه عفونت. کسانی که با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت می تواند تنها برای چهار ساعت. این عوامل افزایش هزینه های فوق العاده.”
جالب توجه است که در برابر Rs 1.5 لاخ درپوش به مدت هفت روز در یک بیمارستان خصوصی این بیمارستان گاندی گفته است به صرف Rs 3 لاخ هر بیمار در یک.

دکتر Bhaskar رائو مدیر عامل کریشنا موسسه علوم پزشکی گفت: بیماران در حال حاضر گزینه های وجود دارد اما نمی توان یک نرخ استاندارد برای همه است. وجود دارد بسیاری از جنبه های دیگر که باید در نظر گرفته شود مانند عوارض رخ می دهد که در طول درمان و این باعث افزایش استفاده از دستگاه های پزشکی و لوازم. این موجود در هر بسته و همیشه هزینه های اضافی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>