Queen Latifah پشتیبانی از حذف از بر باد رفته از HBO حداکثر


Illustration for article titled Queen Latifah Supports the Removal of iGone With the Wind /iFrom HBO Max

عکس: نیکلاس شکار (گتی ایماژ)

جدید, جریان, خدمات, HBO حداکثر زیر آتش برای موقت حذف از سال 1939 عاشقانه, درام, بر باد رفته. بسیاری بر این باورند حذف آن از خدمات را پاک میکند فیلم میراث در بیشتر راه بیش از یک; طرح تنظیم در antebellum جنوبی به تصویر می کشد تعصبات نژادی از زمان و هتی مک دنیل شد اولین آفریقایی-آمریکایی به فرد برنده یک جایزه اسکار برای تجسم خود را از “لله.”

تبلیغات

اما نامزد جایزه اسکار بازیگر و نوازنده, Queen Latifah که به تصویر کشیده McDaniel در Netflix بکشد هالیوود, معتقد است که این فیلم را حذف از خدمات یک چیز خوب است. در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس نیوجرسی مادری می گوید که اگر چه این فیلم نقطه عطفی یکی از دلایل بی شمار, McDaniel, پیروزی تاریخی بود, تلخ و شیرین یک.

“آنها حتی اجازه او در تئاتر تا زمانی که درست قبل از او کردم که جایزه” لطیفه می گوید از شب McDaniel برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه اسکار. “کسی که آمد بیرون آورده و او را به سالن. او حتی مجاز به نشستن در آن وجود دارد. و پس از آن او تا به حال به عنوان خوانده شده یک سخنرانی که نوشته شده بود توسط یک استودیو. شما می دانید که چه جهنم او می خواستم بگم.” لطیفه همچنین توضیح داد که پس از پیروزی McDaniel شد typecast مشابه نقش که شد او می گوید: هالیوود راه حاشیه راندن او و دیگر سیاه و سفید بازیگران.

تبلیغات

“بسیاری از این است که هنوز هم در اطراف امروز” او همچنان ادامه دارد.

هر ایسنایک سخنگوی HBO حداکثر گفت که آنها با هدف ترویج “فقط عادلانه و فراگیر آینده” و هنگامی که فیلم بازگشت به خدمات خود را با یک “بحث از آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی.”

“این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی خواهد بود غیر مسئولانه” سخنگوی گفت.

Jacqueline Stewart, یک فیلم سیاه و سفید مورخ و استاد که میزبان ترنر کلاسیک فیلم’ سکوت شب یکشنبهخواهد بود برجسته در فیلم جدید سلب مسئولیت. در یک op-ed برای سی ان ان منتشر شد شنبه او در مورد اهمیت نمایشگاه های بر باد رفته در سال 2020 نوشته است که این فیلم در “یک نخست متن برای بررسی عبارات سفید برتری در فرهنگ عامه است.

تبلیغات

“[I]t است دقیقا به این خاطر از ادامه دردناک الگوهای نژادی و بی عدالتی و بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید زندگی می کند که بر باد رفته باید اقامت در گردش خون باقی می ماند و در دسترس برای مشاهده و تجزیه و تحلیل و بحث” او می افزاید. “اگر مردم واقعا انجام مشق شب خود را, ما ممکن است آماده به ما اکثر آگاهانه و صادقانه و سازنده ملی مکالمات در عین حال در مورد سیاه و سفید زندگی می کند در صفحه نمایش و خاموش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de