دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی نخست وزیر نارندرا مودی روز سه شنبه برای جلوگیری از “احتکار” از بدبختی فقرا به او حمله بی جی پی به رهبری دولت برای افزایش قیمت سوخت.

او همچنین از نخست وزیر پرسید برای قرار دادن پول در دست فقیر و طبقه متوسط در طول بحران کنونی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ساعت مودی این بار غم انگیز دیکته قرار دادن پول به طور مستقیم در دست طبقه متوسط و فقیر. جلوگیری از احتکار از خود بدبختی” کنگره رهبر نوشت در توییتر با استفاده از هشتگ — “ModiStopLootingIndia”.

او همچنین یک نامه از کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی به نخست وزیر به دنبال یک عقبگرد از افزایش قیمت سوخت.

سابق رئیس کنگره شده است با هدف قرار دادن دولت بر افزایش قیمت بنزین و دیزل و گفت: طبقه متوسط و فقیر مردم برای پرداخت “هدیه دوست صمیمی گذاران دریافت”.

“طبقه متوسط و فقیر پرداخت برای هدیه به دوست صمیمی گذاران دریافت” گاندی در توییتر نوشت در روز دوشنبه.

کنگره ارشد سخنگوی Randeep Surjewala همچنین نوشت: در میکروبلاگینگ سایت که سونیا گاندی نوشته شده به نخست وزیر خواستار عقبگرد از افزایش بنزین و دیزل قیمت است که باید شکسته پشت رایج در این زمان به چالش کشیدن.

اظهارات آمد در یک روز شرکت نفت افزایش قیمت بنزین و دیزل برای 10 روز متوالی با قیمت بنزین پیاده به تومان 76.73 در هر لیتر از Rs 76.26 در دهلی نو و دیزل نرخ به تومان 75.19 یک لیتری از Rs 74.26.

با توجه به 10 افزایش قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 5.47 در هر لیتر است و از دیزل توسط Rs 5.8 یک لیتری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله