Marquita Stephens فعال بوده است در وودبوری جامعه برای بیش از 20 سال کار با قربانیان خشونت خانگی و حمایت امن سرمایه گذاری برای کودکان برای پذیرش. چند ماه پیش در یک لحظه از نماز او ساخته شده به قول خودش: اگر کسی بر نام او را به کار خود را به سطح بعدی او خواهد بود.

او انتظار ندارد که شخص خواهد بود جورج فلوید یک مرد او را ملاقات هرگز دیده می شود در یک ویدیو گریه برای مادر خود را در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او.

“به او holler برای مادرش که در آن نقطه شما می دانید که شما تا به حال به پاسخ گفت:” استفن مادر دو پسر. “اگر چیزی اتفاق می افتد به آنها را من قرار دادن در کفش من و من قصد دارم. که چه می کند.”

روز بعد Stephens ثبت به اجرا برای یک کرسی در مجلس سنا دولت یک 162-year-old نهاد که هنوز برای انتخاب یک زن سیاه و سفید. و او تنها نبود. سه نفر دیگر از زنان را برای ثبت خارجه سنا صندلی فلوید پس از مرگ در حالی که نیم دوجین از دیگران در زمینه اجرا برای دفاتر از طرف دولت و مجلس به کنگره است.

آنها دانشمندان و حقوقدانان و صاحبان کسب و کار املاک و مستغلات عوامل و کارمندان سابق از شرکت های بزرگ امریکا که سازماندهی شده است در جوامع خود را برای سال. آنها همه زنان و مادران از کودکان است. تنها چند برنامه ریزی شده بود به اجرا برای دفتر این سال قبل از فلوید گریه به مادر خود و در زمان خود آخرین نفس. در حال حاضر آنها در انتخابات گفت: آنها در حال پاسخ دادن به تماس خود را.

“هرگز وجود دارد رفتن به یک زمان مناسب. وجود دارد هرگز یک زمان زمانی که همه ستاره ها در حال رفتن به چین گفت:” زنا Fizer خود توصیف “مامان اول” دیرین فعال و مستقل مشاور که در زمینه اجرا برای باز خارجه سنا صندلی در پلیموث. قبل از فلوید او برنامه ریزی شده به صبر کنید تا 2022 به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر. “ضرورت مادر اختراع است. شما باید در حال حاضر به دلیل این است که وضعیت اضطراری است که ما هستیم. منظور از چیزهایی که برای تغییر آن باید در حالی که ما در این طوفان کامل.”

برخی از آنها در حال اجرا در برابر دیگر دموکرات در انتخابات مقدماتی حزب. اما آنها می گویند دلیل خود را برای در حال اجرا در حال حاضر فراتر از سنتی اتحاد سیاسی — آنها می خواهند به واقع توان در جدول برای تصمیم گیری در مورد مقابله با پلیس اصلاحات و نژادی و نابرابری.

در حالی که تعداد زیادی از مردم از جوامع از رنگ خدمت در مینه سوتا مقننه باید در طول سال رشد به 21 از 201 اعضا — که هنوز نماینده دولت به عنوان یک کل. مردم از رنگ را تشکیل می دهند 20 درصد از مینه سوتا جمعیت ایالت اما تنها 10 درصد از قوه مقننه است. شش و سومالی-قانونگذاران آمریکایی در حال حاضر در حال خدمت و یا 2 ٪ از کل قوه مقننه. ایالت افرادی که شناسایی به عنوان سیاه و سفید و یا آفریقایی-آمریکایی را تا 8% از جمعیت.

در پاسخ به فلوید را به قتل دموکراتیک قانونگذاران ایالتی در حال هل دادن گسترده تعمیرات اساسی از اجرای قانون است. برخی از ایده های خود را حمایت از حزب جمهوری خواه. اما تلاش های قبلی در طول سال شده اند و خنثی تقسیم دولت و یا عدم سیاسی خواهد شد. سازمان دهندگان می گویند که آنها صرف بیش از حد طولانی کار در پشت صحنه به سرپا نگه داشتن نامزدهای دیگر ساخته شده است که وعده های مشابه به ویژه پس از سیاه و سفید مردان مانند Jamar کلارک و Philando کاستیا کشته شدند در دست پلیس است.

“شما می دانید چه ؟ ما لازم نیست که زمان برای مردمی که به آن شکل دیگر” گفت: Anika بویی معاون رئیس جمهور از مینیاپولیس NAACP. “ما لازم نیست که زمان برای مقامات منتخب بدون توجه به آنچه طرف راهرو شما هستند تا در نهایت به درمان اعضای آفریقایی-آمریکایی جامعه و جامعه با عزت.”

در طول یک تظاهرات برای فلوید بویی رو در Facebook Live قرار داده و از تماس به دیگر سیاه سازمان: اگر شما در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا برای دفتر در حال حاضر زمان است. او تیمی در استخدام با Alberder Gillespie یک نامزد در چهارمین منطقه در کنگره و از بنیانگذاران زنان در حال افزایش است.

گیلیسپی آغاز شده و این گروه پس از سالها کار در DFL سیاست کمک به آموزش و مربی نامزدهای دیگر بسیاری از آنها سفید است. اما وقتی که می آید به زنان در حال اجرا خود را, او گفت که او آن را شنیده: “این زمان ما, ما نباید فراموش که ما آن را دوست دارم اما …” او گفت:. “وجود دارد یک سیستم است که حمایت از ما. این ایده که آنها می تواند نشان دهنده من, اما من می توانم به نمایندگی از آنها.”

زمانی که Gillespie به نام Laverne McCartney Knighton در مورد در حال اجرا برای یک دولت سنا صندلی در St. Paul او اولین پاسخ این بود: “من برای سنا آیا شما دیوانه؟” مک کارتنی Knighton کار کرده و 13 سال در بشر دوستی در هدف و در حال حاضر اتصال دانش آموزان سیاه پوست با بورس های تحصیلی کالج در ایالات نگرو کالج صندوق. او می خواهم بمب در حال اجرا برای دفتر محلی اما هرگز تصور او می خواهم برای اجرا به مجلس سنا.

اما پس از بحث در مورد آن با خانواده و تعمق در این لحظه او گفت: از آن ساخته شده حس. “این در وزن من در راه من حتی نمی دانند که آن را, و من از خودم هر روز چه کار می کنی ؟ آیا شما آماده به انجام,” او گفت:.

Husniyah دندانه برادلی یک وکیل است که با این نسخهها کار در Mitchell ال روزاریو و فرار ناموفق برای DFL تایید در جنوب مینیاپولیس خانه صندلی. او وزن آیا برای اجرا در یک اولیه هنگامی که تلفن خود را آغاز روشنایی با پیام مورد فلوید از دوستان در سراسر کشور است. او زد به 38 در شیکاگو سایت که در آن فلوید کشته شد و قبل از اینکه طولانی او خطاب به جمعیت. پس از آن تصمیم او روشن شد.

“بدون در نظر گرفتن اگر من برنده جامعه به من نیاز دارد و آنها نیاز به صداهایی مانند معدن به بلند کردن تجربیات خود و شرایط,” او گفت:.

Aarica کلمن در حال اجرا است در یک منطقه ارائه شده توسط سناتور. وارن Limmer R-Maple Grove, صندلی اتاق قضائیه کمیته. او را تبدیل به یک هدف قانونی دموکرات ها که می گویند او با بلوک, همه چیز از کنترل اسلحه به دیگر عمده عدالت کیفری اصلاحات. که یکی از دلایل کلمن در حال اجرا است. اما به عنوان یک عامل املاک و مستغلات و دیرین مدافع برای مقرون به صرفه مسکن او نیز در حال اجرا برای مقابله با بزرگتر اکوسیستم از نابرابری برای ساکنان سیاه از مسکن و آموزش و پرورش به فرصت های اقتصادی.

“من در حال حاضر شده است برای هل این و دفاع از سیاست و عمل است که به دنبال آن ، وجود دارد بسیاری از افرادی که رفته اند بی سابقه و unlistened به” کلمن گفت. “چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید قرار داده و آن را بیش از برای من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله