نوشیدنی چرخ دستی های رفته از Delta Air Lines’ پروازهای داخلی. و در هیئت مدیره است که بسیار کمتر پیچیده است.

ملت بزرگترین شرکت هواپیمایی و غالب حامل در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی, تا به بازرسی و نگهداری راه آن را پاک هواپیما و عمل در فرودگاه و در روز دوشنبه دعوت رسانه ها به نگاهی.

“ما می دانستیم که ما باید به مرحله و ارائه یک کل جدید استاندارد پاکیزگی” لایحه Lentsch ارشد تجربه مشتری افسر دلتا گفت: پس از یک تور در فرودگاه. “موضع ما بود و ما قصد داریم به رهبری صنعت در این است.”

آن را یک نقطه عطف در دلتا پاسخ به شیوع کروناویروس که از مارس متمرکز شده است در ramping کردن عملیات و کاهش هزینه ها. در حال حاضر مدیران می گویند که آنها در حال تلاش برای ایجاد اعتماد به نفس است که پرواز امن است در راه مسافران به استفاده نمی شود به نگرانی در مورد — برای سلامت خود.

اکثر تغییرات دائمی هستند و با حمایت یک کسب و کار جدید واحد داخل هواپیمایی به نام دلتا جهانی پاکیزگی گروه Lentsch گفت. “آنها در اینجا نیست برای COVID-19. آنها در اینجا برای دراز,” او گفت:.

یک تغییر که ممکن است: دلتا متوقف فروش از وسط صندلی و محدود صندلی ظرفیت به 60 درصد در اقتصاد کابین و 50% در کلاس اول. مدیران خواهد داد این محدودیت در سپتامبر.

از ماه مارس دلتا مشاوره پزشکی حرفه ای تمیز کردن کارشناسان خدمه پرواز مشتریان و پیمانکاران که انجام بسیاری از تمیز کردن خود کار می کنند. نتیجه گفت Lentsch است بیش از 150 تغییرات به روش در بررسی های شبانه روزی و چرخش به اطراف هواپیما.

بین, پرواز, تمیز کردن خدمه در حال حاضر جلو و پایین سینی جداول در هر صندلی و اسپری داخل کابین با تمیز کردن شیمیایی از یک الکترواستاتیک دستگاه پوشش سطوح بیشتر به طور کامل از عادی اسپری. “این در دست نیست هر چیزی” گفت: Craig Hutchison, مدیر حمل و نقل هوایی ایالات متحده پیمانکار است که پاک هواپیما به صورت دلتا در MSP و اکثر فرودگاه.

این روند آغاز شد و در اوایل سال جاری بین المللی هواپیما شد و سپس یک شبه روال در سراسر دلتا ناوگان است و در حال حاضر اتفاق می افتد پس از هر پرواز است.

برای مسافران تغییرات قابل مشاهده هستند بلافاصله در جریان بررسی-در جایی که علامت و صف مردم را تشویق به ایستادگی حداقل شش فوت از یکدیگر است.

در دروازه دلتا در حال حاضر شبانه روزی مسافران از عقب به جلو, فرار از این روش پیچیده است که به اولویت به مسافران با گران ترین صندلی. که تغییر Lentsch گفت: اتفاق افتاده است در اواخر ماه مارس پس از یک پرواز ارسال یک ایمیل به مدیران ارشد.

“ما شبانه روزی کلاس اول مشتریان و پس از آن ما خواهد رژه بقیه از مشتریان گذشته به نشستن در عقبی کابین,” او گفت:. “او با ارسال یک ایمیل با یک توصیه ما به برخی از تنظیمات بر اساس آنچه که او را دیدم برخی از مشتری ناراحتی. ما ساخته شده است که تغییر روز بعد.”

دلتا نیز متوقف خدمت تازه غذا در پروازهای داخلی و به سادگی به هر مسافر یک کیسه با آب بطری و بسته بندی تنقلات.

شرکت هواپیمایی تشویق مسافران به پوشیدن ماسک و آنها را فراهم می کند همراه با ضد عفونی کننده دست در ورود چمدان چک کنید و در هر دروازه.

تقریبا همه مسافر پوشیدن ماسک گفت: باربارا Lilland یک دلتا دروازه عامل در MSP. اما هفته گذشته او مواجه می شوند یک مسافر که در ابتدا حاضر به پوشیدن ماسک اما پس از آن معامله با او است که او را می پوشند اگر خلبان انجام داد.

“کاپیتان و افسر اول راه می رفت و هر دو از آنها با پوشیدن ماسک و بنابراین مشتری در زمان یکی از ما مراقبت از کیت و پیروی که عالی بود” Lilland گفت.

در زمان خروج باقی می ماند یک اولویت او گفت: اما دروازه عوامل و خدمه پرواز در حال حاضر بررسی هواپیما برای پاکیزگی و تصمیم می گیرید که آیا به طور مشترک به ادامه شبانه روزی.

“این سطح جدید از پاکیزگی اضافه شده است برخی از مراحل برای ما به عنوان خدمات به مشتریان عوامل خدمه پرواز و خلبانان. هر کس درگیر یک استاندارد جدید برای پاسخگویی به مطمئن شوید که سلامت و رفاه مشتریان بالای ذهن” او گفت:.

Lentsch گفت دلتا فروش تیم شده اند جلسه با بزرگترین مشتریان شرکت های بزرگ برای انتقال عمق تغییرات و که بسیاری از بازاریابی در مورد آنها متمرکز شده است و مسافران کسب و کار.

“ما گوش دادن به تمام مشتریان ما اما ما توجه خاص به کسب و کار ما مسافران چرا که آنها سهم شیر از پرواز که ما انجام,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de