خشونت آمیز چهره در Galwan دره: 3 سربازان هندی کشته

یک افسر ارتش و دو سرباز کشته شدند جریان درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در دوشنبه شب برای اولین بار چنین حادثه ای در گذشته 45 سال است که انعکاس گسترده تشدید تنش در پنج هفته مرزی ردیف.

ارتش گفت: هند از دست یک افسر و دو سرباز در خشونت آمیز صورت خاموش در حالی که تلفات در طرف چینی نیز هست.

میزان تلفات در ارتش چین است که بلافاصله روشن نیست.

به گفته یک افسر نظامی ارشد این اولین حادثه مربوط به تلفات و یک سرباز در برخورد خشونت آمیز با ارتش چین پس از سال 1975 زمانی که چهار سربازان هندی کشته شدند در یک کمین در Tulung لا در آروناچال پرادش در طول بالفعل مرز بین دو کشور.

منابع رسمی وجود دارد گفت: هیچ آتش بین دو طرف است.

“در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره خشونت آمیز چهره در محل دوشنبه شب با تلفات. از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز” ارتش گفت: در یک بیانیه کوتاه.

آن را آموخته است که افسر ارتش کشته شد و افسر فرمانده یک گردان در Galwan. اعتقاد بر این است که سه مردان ارتش درگذشت با توجه به صدمات پایدار زیر سنگ-pelting توسط طرف چینی.

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی بر روی آن.

تعداد زیادی از هندی و چینی نیروهای درگیر در یک کره چشم-به-کره چشم وضعیت در Galwan دره و برخی دیگر از مناطق شرق لاداخ برای پنج هفته.

این واقعه روز پس از هند فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane گفت: هر دو طرف را آغاز کرده اند disengaging از Galwan دره.

دولت چین اجرا روزنامه گلوبال تایمز ادعا کرد در یک گزارش که درگیری باعث شد توسط نیروهای هندی به عنوان آنها عبور بیش از به طرف چینی و انجام حملات بر سربازان.

هندی و چینی ارتش های درگیر در مناقشه در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie در شرق لاداخ. قابل ملاحظه تعدادی از پرسنل ارتش و حتی ستم به سمت هند از بالفعل مرز در مناطق مختلف از جمله Pangong Tso.

ارتش هند بوده است به شدت با اعتراض به تجاوزات و خود خواستار خروج فوری برای بازگرداندن صلح و آرامش در منطقه است. هر دو طرف برگزار شد یک سری از مذاکرات در چند روز گذشته برای حل و فصل این ردیف است.

در اولین تلاش های جدی برای پایان دادن به ردیف Lt General Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و فرمانده نظامی تبت منطقه Maj Gen لیو لین برگزار شد نزدیک به هفت ساعت جلسه در 6 ژوئن.

در این جلسه پس از دو دوره عمده به طور کلی در سطح ایران. سمت هند شده است تبادل برای ترمیم وضعیت موجود حول و حوش و خروج فوری از هزاران نفر از نیروهای نظامی از این مناطق است که هند در نظر می گیرد در کنار آن از لاک.

روز شنبه ژنرال Naravane گفت: هر دو طرف “disengaging” در یک روش مرحله به مرحله. “ما شروع شده از شمال از منطقه Galwan رودخانه که در آن بسیاری از متارکه صورت گرفته است. از آن شده است بسیار پربار و گو است که با ما داشته اند.”

پس از بن بست در شرق لاداخ دو طرف باید اعزام نیروهای اضافی به همراه لاک زدن بالفعل چین و هند مرز, در شمال هند, هیماچال پرادش, Uttarakhand و آروناچال پرادش در چند روز گذشته منابع گفت.

پس از بن بست آغاز شد و در اوایل ماه گذشته ارتش هند رهبری تصمیم گرفت که نیروهای هندی را اتخاذ روش شرکت در برخورد با مهاجم ذکراست توسط چینی ها سربازان در همه مناطق مورد مناقشه از Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.

ارتش چین شده است به تدریج ramping تا آن ذخایر استراتژیک در عقب آن پایگاه در نزدیکی LAC با عجله در توپخانه و اسلحه و پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات نظامی است.

ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

جاده ها در این منطقه انگشت در Pangong Tso در نظر گرفته شده است بسیار مهم برای هند به انجام گشت. هند در حال حاضر تصمیم به غرفه هر مرز پروژه های زیربنایی در شرق لاداخ در نظر چینی شد. وضعیت در این منطقه رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در مارس 5 و 6.

این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.

هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر