پکن مذاکرات صلح در حالی که رسانه ها گام تا تبلیغات

در یک کلاسیک پکن صحبت می کنند وزارت خارجه چین استادانی صلح در صبح روز پس از 20 سربازان هندی کشته شده در لاک در حالی که اصرار دارد که طرف هند مقصر بود.

چین و هند در ارتباط نزدیک در حل و فصل مسائل مربوطه از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال های آن را گفت.

این بیانیه می آید تنها چند ساعت پس از هند متهم چین از تلاش به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود در خط کنترل واقعی در Galwan دره و نقض توافقنامه بین دو طرف است.

اما طرف چینی ادامه داد: برای قرار دادن سرزنش در هند و ادعا کرد که این منطقه به خود را دارد. “این حادثه بسیار روشن بود آن را به عنوان اتفاق افتاده در طرف چینی از خط کنترل واقعی (لاک) و مسئولیت نیست بقیه با چین ،

در موازی تبليغاتي رسانه های چینی قرار دادن یک تصویری اخیر PLA مته. این تصویری است که ارسال شده توسط توییتر دسته از دولتی به زبان انگلیسی منادی جهانی بار, ویژگی های پیشرفته مخازن دوربرد توپخانه و سیستم های زمین به هوا, موشک, سیستم, نیروهای ویژه و ارتش حمل و نقل هوایی نیروهای.

با توجه به جهانی بار این تمرین با هدف تخریب کلیدی خصمانه هاب در یک ارتفاع منطقه کوهستانی است که دقیقا همان چیزی است که Ladakh منطقه, جایی که بن بست بین چینی و هندی ارتش در حال حاضر در جریان است.

این دومین مانور نظامی در این ماه توسط PLA. قبلا یک هواپیما در تیپ هوابرد برگزار شد تمرینات در شمال غربی کویر حتی به عنوان مرز بین ردیف چین و هند خروشان ،

در یک تنش بین هند و چین حداقل 20, هندی, سربازان ارتش از جمله یک سرهنگ شهید شدند در خشونت برخورد دوشنبه شب با سربازان چینی در Galwan ولی در Ladakh بخش.

در ابتدا ارتش هند تایید کرده بود تنها سه تن رسیده است. با این حال در بیانیه صادر شده در اواخر روز سه شنبه به آن اضافه شده که 17 سربازان بعد از شکست در برابر آسیب مهم و درجه حرارت زیر صفر.

حادثه اتفاق افتاده در گشت نقطه 14 در Galwan دره که می آید زیر 16 بیهار هنگ از ارتش هند. طبق گزارش های اولیه هندی نیروهای نظامی وجود دارد برای دیدن متارکه از این منطقه توسط ارتش چین زمانی که آنها به طور ناگهانی توسط PLA سربازان.

طبق اطلاعاتی آمریکا منابع هندی همچنین انتقام در نتیجه 35 چینی سربازان کشته شدن. اما آنی به حال ثابت مرگ و میر در 43.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de