میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال به خطر انداختن سلامت خود را با اجتناب از مراقبت در بیمارستان حتی در شرایط اضطراری پزشکی برای ترس از ابتلا COVID-19.

اتاق اورژانس در سراسر ایالات متحده به شدت کاهش یافته است پس از همه گیر در زمان نگه دارید حتی اگر پزشکان می گویند بیماران مبتلا به مراتب کمتر احتمال دارد به گرفتن ویروس دروغ گفتن در تخت بیمارستان از خرید در فروشگاه.

مارس شاهد 42 درصد کاهش در بخش اورژانس استفاده در سراسر کشور. که به مقدار 900,000 کمتر بازدیدکننده داشته است در هر هفته در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال پیش بر اساس یک مطالعه منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“است که فقط یک خیره کننده شماره که نشان می دهد بسیاری از مردم به دنبال مراقبت از چیزهایی که آنها باید به دنبال مراقبت” گفت: دکتر جان هیک دولت مشاور در COVID-19 و یک اورژانس پزشکی, دکتر, در, Hennepin, بهداشت و درمان اضطراری که در آن بازدید شد 43 درصد کمتر از نرمال در ماه آوریل است.

در بیمارستان Methodist در سنت لوئیس پارک اورژانس جلد غرق به 86 نفر در هر روز در ماه آوریل بیش از نیمی از سطح طبیعی است. در مناطق در بیمارستان سنت پل اضطراری سفرهای کاهش یافته است 35 درصد به 167 در روز در ماه مارس و اوایل آوریل است. Allina Health دیدم جمعی قطره از حدود 50 درصد در بازدید از آن 13 بخش اورژانس در مترو.

حجم هستند تا روند اما آنها هنوز هم حداقل 20 درصد کمتر از تاریخی به طور متوسط.

حداقل 4 در 5 نفر که COVID-19 خفیف بدون علائم در حالی که به عنوان بسیاری از 5 درصد ممکن است نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان است. در حدود 85 درصد از 30,000 موارد COVID-19 تایید شده توسط آزمایشگاه تست در مینه سوتا پس از 5 مارس کسانی پیمانکاری ویروس دیگر نیاز به باقی می ماند در انزوا.

مورد شمارش در حال حاضر plateauing در مینه سوتا است. اما در اوایل بیماری همه گیر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و دیگر مقامات گفت: بزرگترین خطر از COVID-19 خواهد آمد از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی با خیل بیماران بیمار. انتخابی و عروق کرونر روش لغو شد به حفظ منابع محدود ماسک, لباس و دیگر دنده محافظ.

بیمارستان ها در حال حاضر می گویند که کافی تامین تجهیزات حفاظتی و طرح های احتمالی برای رسیدگی به موج دیگری اگر از آن می آید. در این میان بسیاری از بیماران تبدیل شده اند مریض تر با ماندن در خانه در حالی که بیمارستان را دچار چشمگیر کاهش در درآمد از دست رفته کسب و کار.

“بيمار شده اند و در آینده ما شاهد مردم مریض تر از آنها به طور معمول خواهد بود. و این دلیل است که آنها در حال انتظار” گفت: دکتر برنت والترز مدیر پزشکی بخش اورژانس در بیمارستان Methodist در سنت لوئیس پارک.

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی

بسیاری از مینه سوتا بیمارستان ها اجرا شده اند طیف گسترده ای از افزایش عفونت-اقدامات کنترلی برای مقابله با شیوع جهانی از جمله غربالگری بیماران فراوان استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن سطح و بهبود جریان هوا و راهرو الگوهای ترافیک. در نتیجه پزشکان می گویند یک خطر بسیار پایین تر از انتقال در بیمارستان است.

مراقبت های بهداشتی کارگران قراردادی این ویروس در حالی که در وظیفه اما هیچ منبع تماس برای این داستان آگاه بود هر بیمار شدن این ویروس در بیمارستان است. نه مینه سوتا وزارت بهداشت.

“در حالی که COVID یک بیماری ترسناک است و این جای تعجب است که انتقال در مقایسه با سایر ویروس های تنفسی … آن است که بسیار غیر معمول برای انتقال و یا سهوا به دست آوردن این که این عفونت در حالی که شما در بیمارستان” دکتر گفت: کامرون برگ مدیر پزشکی بخش اورژانس در شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل که در آن همه گیر اد جلد کاهش یافته و 40 درصد زیر نرمال در یک نقطه.

هنوز مردم در حال به خطر انداختن سلامت خود را زیرا آنها در حال گرفتن سریع برای مراقبت از سکته مغزی و حملات قلبی حاد آپاندیسیت عفونت های شدید و سایر شرایط اضطراری نیاز دارد. پزشکان می گویند مردم یا ترس از دستیابی به این ویروس در بیمارستان و یا این باور که پرستاران و پزشکان ندارد و به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی.

“من یک مقدار زیادی از بیماران مبتلا به عذر خواهی برای آینده” گفت: دکتر کاترین Katzung, رئیس اورژانس در ابوت شمال غربی بیمارستان در جنوب مینیاپولیس. “در جریان تظاهرات من حتی تا به حال مردم عذرخواهی برای آینده. گفتم خوب شما بودند با اسپری گاز اشک آور. که بسیار مناسب دلیلی برای شما به در اورژانس است.’ “

برخی از بیماری همه گیر احتیاطی هستند که فورا آشکار در درب جلو. در بسیاری از بیمارستان های درجه حرارت گرفته شده برای هر بیمار و همه باید جواب یک سری از سوالات در مورد قرار گرفتن در معرض و علائم COVID-19. مانند بسیاری از سوپر مارکت ها بیمارستان ها را نشانه گذاری بر روی طبقه اجتماعی فاصله در حالی که ایستاده در خط.

هنگامی که در داخل درب جلو بیماران به سرعت “cohorted” به بالقوه-COVID و غیر COVID گروه. ابوت شمال غربی هدایت مردم به یک طرف اتاق انتظار و یا دیگر Methodist جداگانه COVID و “NOVID” اتاق انتظار.

پرستاران و پزشکان پوشیدن N95 ماسک و حفاظت از چشم در حالی که درمان هر بیمار است. برای COVID بیماران سنگین تر دنده محافظ صورت محافظ استفاده می شود و یا مجهز به ماسک تنفسی.

بسیاری از بیمارستان ها باید شروع به دادن سریع تشخیصی COVID-19 آزمون برای هر فرد پذیرفته شده از بخش اورژانس و استفاده از آنها بیشتر احتیاط تا تست می آید و منفی است.

در شمال یادبود حدود 2 درصد از تست های داده شده به مردم که در ابتدا صفحه نمایش را به عنوان عاملی منفی برای COVID در جلوی درب دوباره مثبت, برگ گفت.

بهترین شیوه

بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر اختصاص داده اند غلاف یا بال COVID اتاق هر دو در بخش اورژانس و بيمارستان. COVID اتاق معمولا قرص رایانه های نصب شده بر روی قطب های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صحبت کردن با پزشکان و اعضای خانواده.

در Methodist اختصاصی آسان برای تمیز کردن گوشی آویزان خارج از هر COVID اتاق بیمار و وجود اشعه ماوراء بنفش تمیز کردن ربات پارک شده در یک راهرو با عادی mop و سبد لباس های شسته شده.

COVID اتاق در بخش اورژانس باید closeable درب و منفی-سیستم جریان هوا اطمینان حاصل شود که هوا تهویه مناسب است در خارج از ساختمان و نه به راهرو. در ابوت نورث وسترن یک زنگ خالی COVID بیمار اتاق صدا پس از درب نمی درستی در طول یک نسخه ی نمایشی سریع در اوایل این ماه. بسیاری از اتاق مجهز با جعبه-اندازه ماشین هایی که روی زمین نشستن و بهینه سازی فشار هوا.

و پس از آن وجود دارد تمام رنگی نوار. بسیاری از بیمارستان ها باید ضمیمه خطوط قرمز و زرد و سبز نوار روی زمین به مناسبت های مختلف عفونت-مناطق در معرض خطر. بیماران cohorted به مناطق در هنگام ورود و پزشکان و کارکنان که عبور از خطوط اقدامات احتیاطی از قبیل تغییر دنده محافظ و استریل کردن دست خود را.

هر چند نوار از کف نوار ممکن است شبیه سلامتی, تکنولوژی, سیستم, شناخته شده به عنوان “کنترل ترافیک بسته بندی” — به طور چشمگیری کاهش نرخ ابتلا به عفونت در میان کارگران بیمارستان در تایوان در سال 2003 شیوع SARS-CoV ویروس. برای زمان وقوع SARS-CoV-2 بیمارستان در حال تطبیق با مدل.

“من نمی خواهم به نشان می دهد که امکانات مراقبت های بهداشتی هستند استریل وجود دارد و صفر فرصت را برای دریافت مراقبت های بهداشتی-به دست آورد عفونت گفت:” کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در وزارت بهداشت دولت. “اما امکانات مراقبت های بهداشتی بسیار در هماهنگی با COVID. … در حال حاضر شاید بیش از هر زمان دیگر امکانات واقعا در هماهنگی با عفونت-پیشگیری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله