دهلی نو: برای کشورها در مبارزه با مرگ و مير بالا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس استروئید دگزامتازون می تواند یک مزیت به عنوان محققان در انگلستان ادعا کرده اند که آن می تواند به کاهش COVID-19 مرگ و میر توسط یک سوم در به شدت بیمار بستری بیماران است. این اولین بار است که شواهدی وجود دارد که مواد مخدر می تواند به بهبود نرخ زنده ماندن. قبلا چند اقدامات دیگر مانند نقاهت پلاسما درمان شدند و تلاش برای نجات زندگی می کند اما هیچ کدام یافت شده است به عنوان موثر است.

رئیس محققان از این مطالعه بررسی COVID -19 درمانی (recovery) دادگاه گفت: کم هزینه دگزامتازون باعث کاهش مرگ تا یک سوم در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به عوارض تنفسی. دگزامتازون باعث کاهش التهاب و کاهش پاسخ ایمنی بدن است و با داروهای دیگر برای درمان انواع مختلف سرطان:

“دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای بهبود بقا در COVID-19. این است که بسیار خوش آمدید نتیجه. بقا بهره مند است روشن و بزرگ در آن دسته از بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن درمانی پس از دگزامتازون در حال حاضر باید تبدیل به استاندارد مراقبت در این بیماران است. دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان گفت:” پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در Nuffield گروه پزشکی دانشگاه آکسفورد و یکی از رئیس محققان برای آزمایش.

Dr Ashish K Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: “یکی از ویژگی های COVID است که در حالی که برخی از مردمی که خفیف بیماری دیگران بسیار بیمار بود. ما فکر می کنم پاسخ ایمنی است که یک جزء اصلی که چرا برخی از افراد آنقدر بیمار است. دگزامتازون یک استروئید است که بلوک/واسطه پاسخ ایمنی. آن را ارزان و به طور گسترده ای در دسترس است.”

تا صبح سه شنبه و هند گزارش شده بود 3,43,091 موارد و 9,900 مرگ و میر ناشی از آن 10,667 شد تازه موارد و 380 جدید مرگ و میر. در 24 ساعت گذشته, 10,215 COVID-19 بيمار مرخص شد در حالی که تعداد کل درمان می ایستد در 1,80,012 بیماران.

با توجه به وزارت بهداشت میزان بهبودی در حال حاضر 52.47 درصد است . در حال حاضر 1,53,178 فعال موارد تحت نظارت های پزشکی. اما به هر worldometres.info وجود دارد 3,44,788 موارد اواخر شنبه شب و 9,926 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de