دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در چهار شنبه پرسید که چرا نخست وزیر نارندرا مودی “سکوت” در وبین هندی و چینی نیروهای نظامی در شرق لاداخ و گفت که این کشور نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در شب دوشنبه بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز بن بست در منطقه است.

“چرا PM سکوت ؟ به همین دلیل است که او پنهان شده ؟ به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است” گاندی ” در توییتر.

“: چطور جرات چین کشتن سربازان ما? چگونه جرات آنها را زمین ما?” او گفت:.

ارتش ابتدا در روز سه شنبه گفت که یک افسر و دو سرباز کشته شدند. اما در اواخر شب بیانیه آن تجدید نظر شده این رقم به 20 گفت: 17 نفر دیگر که “بودند به شدت مجروح و در حین انجام وظیفه و در معرض درجه حرارت های زیر صفر در بن بست محل تسلیم به صدمات خود را.”

منابع دولت گفت: طرف چینی بیش از حد رنج می برد “متناسب تلفات” اما تصمیم به حدس و گمان در تعداد.

آن است که بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که بیش از 300 چینی پرسنل ارتش کشته شدند در درگیری با اشرار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله