مینه سوتا آزادی صندوق شد ویروسی احساس در رسانه های اجتماعی با افراد مشهور و اهدا کنندگان در سراسر جهان به 30 میلیون دلار به قید وثیقه از معترضان پس از جورج فلوید مرگ است.

اما فوری رسانه های اجتماعی شهرت نیز نقشه کشی توییتر حملات و قوی موشکافی کوچک مینیاپولیس غیر انتفاعی تا کنون تنها هزینه 250.000 دلار از آنچه در آن جمع آوری شده است. که در تامین وثیقه برای 42 نفر در Hennepin و Ramsey county زندان پس از مارس 28.

غیر انتفاعی می گوید آن را آماده مسئولیت رسیدگی به بی سابقه سیل کمکهای مالی فقط با اضافه کردن یک سوم پرداخت کارمند در هفته گذشته علاوه بر همه داوطلب هفت عضو هیئت مدیره. رهبران می گویند آنها همچنان به صرف کمکهای مالی وثیقه برای هر یک از دیگر معترضان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که زندانی هستند از جمله در موارد مهاجرت.

“مردمی عصبانی و ناراحت و آنها به حق باید بود و آنها به حق باید تماس برای شفافیت” گفت: رئیس جمهور هیئت مدیره Octavia اسمیت اضافه کرد که غیر انتفاعی است “به سرعت در حال پوسته پوسته شدن تا برای پاسخگویی به تقاضای فعلی ما محیط زیست است.”

گرگ Lewin, یکی از غیر انتفاعی و سه پرداخت می شود, کارکنان و هیئت مدیره سابق رئیس جمهور گفت که او doxxed آنلاین روز سه شنبه هنگامی که او آدرس خانه به اشتراک گذاشته شده در توییتر. اما فراتر از شخصی تهدید او گفت: او تعجب نیست توسط طوفان انتقاد — که برخی از آنها آمد از جناح راست نظر و برخی از سیاه و مدنی.

“مردم باید خشم خود را نگه دارید. من بسیار دلسوز به بی حوصلگی,” او گفت:. “ما می خواهم آنها را به فریاد ما است.”

صدها نفر از مردم دستگیر شدند اعتراض در مینیاپولیس فلوید پس از مرگ در دست پلیس است. اما Lewin گفت: حدود 400 به 600 نفر آزاد شدند بدون نیاز به ارسال پول نقد وثیقه در حالی که دیگران متهم شدند بدون اینکه زندانی شده است. غیر انتفاعی به اطلاع شخص یا وکیل خود را در مورد آنها مورد است و پرداخت هر درخواست آن را بدست, Lewin گفت.

رهبران کوچک غیر انتفاعی است که با هدف لغو نقدی-وثیقه, نذر برای استفاده بقیه از میلیون ها دلار کمک مالی برای ادامه پرداخت وثیقه از جمله برنامه ریزی خود را اولین “جرم آزادی” از زندان نجات یک گروه بزرگی از مردم است. اسمیت گفت: آنها همچنین می تواند استفاده از کمک های مالی به مبارزات انتخاباتی برای تغییر سیاست مانند لابی در کنگره برای پایان دادن به پول نقد وثیقه سیستم.مینه سوتا آزادی صندوق موقعیت است که “تبعیض آمیز اجباری و ظالمانه” سیستم نقدی به قید وثیقه به طور نامتناسبی مجازات افراد کم درآمد است.

علاوه بر Lewin های غیر انتفاعی و همچنین استخدام کارکنان برای نظارت بر ارتباطات و عملیات و Lewin گفت: آنها می توانند استخدام کارکنان بیشتر به عنوان غیر انتفاعی رشد می کند. معمولا مینه سوتا آزادی صندوق دریافت حدود 150.000 دلار در کمک های مالی و کمک های مالی در طول یک سال است.

“ما هرگز شکسته $200,000 اجازه دهید به تنهایی 30 میلیون دلار” گفت: Steve Boland هیئت مدیره خزانه دار. “این نیست که مردم در حال نشستن در زندان بودن کمک کرده است. ما موفق بودن در آنها منتشر شده بدون وثیقه که فوق العاده است. که بدان معنی است که وجود دارد بیشتر منابع مورد استفاده برای کمک به دیگر افرادی که زندانی برای چیزهای دیگر و برای پایان دادن به روند نقدی-وثیقه در وهله اول است.”

به 250.000 دلار غیر انتفاعی صرف وثیقه در دو هفته گذشته در مقایسه با معمول 1000 $در یک روز غیر انتفاعی به طور معمول پرداخت وثیقه قبل از اعتراض بیش از فلوید مرگ است. این امر هزینه 50 میلیون دلار به قید وثیقه از همه در حال حاضر در زندان Hennepin شهرستان برای هر اتهامات بلند گفت.

به سرعت در حال رشد

مینه سوتا آزادی صندوق رشد کرده است به سرعت پس از ثبت نام به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی فقط سه سال پیش با تمام داوطلبان.

انتقادات در مورد عدم شفافیت به اهدا کنندگان بازتابی از غیر انتفاعی داشتن یک سیستم در محل برای برقراری ارتباط به بیش از 900,000 اهداکنندگان که باعث شد در دو هفته گذشته بلند گفت. بیشترین اهدا کنندگان که کمک به سازمان های غیر انتفاعی بودند از خارج از مینه سوتا بخشی از روند گسترده تر از خارج از دولت بشردوستانه به محلی سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های فلوید پس از مرگ است.

مینه سوتا آزادی صندوق نمی انجام هر گونه سازماندهی کمپین کمک های مالی به دنبال و در عین حال غیر منتظره هجوم نقدی آب گرفتگی در افزایش توسط مشاهیر مانند جاستین تیمبرلیک و Steve Carell ترویج آن در توییتر. متوسط کمک مالی: $41.

غیر انتفاعی دریافت بسیاری از کمک های مالی که این خواسته مردم برای اهدای جاهای دیگر به محلی دیگر غیر انتفاعی مبارزه برای عدالت نژادی و یا بازسازی مینیاپولیس کسب و کار که شد سوخته و غارت شده.

پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه با انتقاد از کارکنان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری برای اهدا به مینه سوتا آزادی صندوق گفت: آن را ارسال وثیقه برای افراد دستگیر شده برای از بین بردن این شهرستان است.

در سال 2018 های غیر انتفاعی تنها صرف در مورد $15,000 با توجه به جدید ترین فرم های مالیاتی ثبت publicly. اما بلند گفت که چون اکثر وثيقه اوراق قرضه در حال بازگشت و هنگامی که فرد خود را می سازد تاریخ دادگاه و بودجه را می توان بازیافت صرف کمک به شخص دیگری با قید وثیقه آزاد است. وقتی پرسیده شد که اگر کوچک غیر انتفاعی نیاز به $30 میلیون Lewin سابق تحلیلگر تحقیقات گفت: “ما مقدار زیادی از کار را به انجام.”

انتقاد در توییتر با این حال گسترش فراتر از یک بی حوصلگی برای سازمان های غیر انتفاعی به صرف کمک های مالی.

محلی حقوق مدنی وکیل Nekima لوی آرمسترانگ به نام هزینه “غیر قابل قبول” در توییتر و افزود که “ما به معنای واقعی کلمه باید ساختمان های سوخته در جنوب مینیاپولیس و کسب و کار و خانواده و بدون منابع ضروری.” او همچنین با انتقاد از هیئت مدیره برای هر گونه سیاه اعضا.

هفت تن از اعضای هیئت مدیره چهار نفر از رنگ از جمله اسمیت که اضافه شده است که غیر انتفاعی در طول تاریخ تا به حال اکثریت سفید و رهبران است و کار همچنان به افزایش تنوع. او گفت که به دلایل ایمنی مینه سوتا آزادی صندوق نیست ارسال نامهای از هیئت مدیره خود را publicly.

او همچنین گفت که این سازمان نمی تواند از نظر قانونی صرف پول در مسائل نامربوط به رسالت و آیین نامه. این سازمان در تلاش است برای پاسخ به اهدا کنندگان و برتری نژادی سهام او اضافه شده است.

اسمیت گفت: این اقدامات را “فقط به کمی زمان بیشتر و آنها نمی تواند اتفاق می افتد در طول دو هفته. اما ما در حال اختصاص داده شده و متعهد به کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله