مقامات فدرال در روز سه شنبه متهم 23 ساله برینرد منطقه در ارتباط با سوزاندن, مینیاپولیس, پلیس بخش سوم حوزه ساختمان در میان شورش بیش از 25 مه پلیس قتل جورج فلوید.

دیلن شکسپیر رابینسون, 23, ساخته, اولین حضور خود را روز سه شنبه در دادگاه فدرال در کلرادو دو روز پس از دستگیر شدن در Breckenridge, Colo., به عنوان او سفر غرب در امتداد بزرگراه بین ایالتی 70.

رابینسون — شناخته شده به عنوان داشتن رشد در برینرد منطقه و در حال حاضر در خدمت مشروط حکم برای در اختیار داشتن مواد مخدر — که گفته می شود ثبت شده توسط دوربین های امنیتی به حول دستگاه های آتش زا در سومین حوزه ساختمان و شب آن را به زمین سوخته. یک Facebook تصویری نیز گفته نشان داد رابینسون تنظیم یک آتش سوزی فقط در خارج از طبقه اول پله در ساختمان سمت غرب.

رابینسون متهم به دو جنایت مربوط به کمک و معاونت در جرم آتش سوزی. دادگاه بعدی او ظاهر است برای جمعه برنامه ریزی شده در کلرادو. یک وکیل به نمایندگی از رابینسون بود فورا در دسترس است.

با توجه به فدرال شکایت کیفری استشهاد قسم خورده توسط یک عامل برای اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) رابینسون همچنین گفته شده فیلم در Snapchat از خود و دیگران در تلاش برای ایجاد کوکتل مولوتف در نزدیکی حوزه ساختمان است.

در یک نقطه در بخش نظرات این ویدئو رابینسون گفته شده “این بچه ها هرگز ساخته شده مولوتف” و آنها را به نام “پیوستند.” هنگامی که یکی دیگر از کاربر Snapchat اظهار داشت که این گروه باید سیفون بنزین برای دستگاه های رابینسون در پاسخ گفته “من آن را پوشش داده است.”

با توجه به اتهامات محققان scoured در دسترس عموم حساب های رسانه های اجتماعی از جمله YouTube, Facebook, Instagram, Snapchat, Infinite در روزهای پس از سوم حوزه ساختمان و تعداد زیادی از دیگران — نابود شدند آتش سوزی توسط مجموعه ای به عنوان ناآرامی های خروشان در سراسر شهرهای دوقلو زیر فلوید مرگ است.

یک روز پس از ع عموم منتشر شد, عکس از چند مظنون درگیر در آتش سوزی یک زن گفت: او پسر حضور داشتند Pillager منطقه مدرسه منشور با رابینسون شناسایی این مرد در یکی از عکس ها. به ره می گوید او همچنین ارائه یک لینک به رابینسون Facebook حساب و گفت: عوامل است که او نیز مسئول آتش که یک AutoZone فروشگاه سوم حوزه.

ماموران همچنین با استفاده از تلفن همراه داده ها را برای ردیابی رابینسون در نزدیکی سوم حوزه ساختمان در شب 28 ماه مه و اوایل صبح مه 29. آنها بعد از دنبال او به Denver منطقه است.

رابینسون دستگیری آخرین است در جریان اجرای قانون فدرال پروب نمرات از آتش سوزی در اطراف شهرهای دوقلو فلوید پس از مرگ است. روز دوشنبه مقامات فدرال اعلام کرد 70.000 دلار پاداش برای کمک به شناسایی دستگیری و پیگرد متهمان درگیر است. ویلیام هندرسون نماینده ویژه مسئول ع را St. Paul میدان تقسیم گفت که مقامات “تنگ در افراد خاص که ما شک آغاز یک یا بیشتر آتش سوزی در سراسر شهرهای دوقلو.”

این عکس نشان داد هشت مکان های که آسیب دیده بودند توسط آتش سوزی. هفت نفر در مینیاپولیس: یک Wells Fargo شعبه دفتر انبار سوم حوزه مقر پلیس مینه سوتا انتقال منشور مدرسه یک H&R Block, اتاق کار, شیکاگو, دریاچه خانواده دندانپزشکی و خودرو منطقه. در سنت پل, یک شرکت اجاره اتومبیل خروجی در ع لیست.

از ع گفت نکات را می توان فرستاده شده توسط e-mail در ATFTips@atf.gov در www.ReportIt.com یا با 1-888-ع-راهنمایی (1-888-283-8477).

تحریریه پل والش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله