سابق Gophers مردان هاکی مربی دان لوسیا خواهد شد به کمیسر جدید مرکزی دانشگاهی هاکی ارتباط یک منبع با آگاهی از این وضعیت به تایید استار تریبیون صبح روز چهارشنبه. این کنفرانس به نام 1 p. m. ویدئو کنفرانس به اعلام کمیساریای.

این CCHA آغاز خواهد شد بازی در 2021-222 فصل با هفت نفر از اعضای WCHA اعلام کرد در ماه ژوئن گذشته 28 که آنها در حال ترک به شکل جدید برگزار کند. آنها بمیجی دولت ایالتی مینه سوتا منکیتو بازی بولینگ سبز فلک دولت, دریاچه سوپریور, خارجه میشیگان, تکنولوژی و شمال میشیگان. که را ترک خواهد کرد WCHA با تنها آلاباما هانتسویل آلاسکا آلاسکا و لنگرگاه است.

هفت خروج مدارس می خواستم بعدی خود را در لیگ به “تمرکز بر بهبود تراز منطقه ای … در حالی که ساختمان طبیعی رقابت در یک جمع و جور تر جغرافیایی رد پا” با توجه ورزشی مشاور موریس کرتز سابق St. Cloud State مدیر ورزشی که هماهنگ حرکت می کند.

جدید کنفرانس تصمیم گرفت در CCHA نام در ماه فوریه به احیای لیگ که در عمل از سال 1971 تا سال 2013 اما منحل شد در آخرین دور از کالج هاکی تجدید.

لوسیا 61 مربی Gophers از سال 1999 از طریق 2018 برنده مسابقات قهرمانی NCAA در سال 2002 و 03 و هدایت این تیم به سه منجمد چهار ظاهر. او به پایان رسید کار خود را با یک 722-413-110 رکورد با مربیگری متوقف می شود و در آلاسکا, کالج کلرادو و مینه سوتا. لوسیا است سه بار مربی تیم ملی از سال است.

پس از لوسیا شدت پایین به عنوان Gophers مربی پس از 2017-18 فصل او بعد از 14 ماه به عنوان دستیار ویژه مدیر ورزشی علامت Coyle, نقش, که در آن او با تمرکز بر جمع آوری کمک مالی برای بهبود 3M عرصه در Mariucci.

در حال حاضر او می تواند مسئول از هفت تیم کنفرانس و یکی از وظایف اولیه خود را به احتمال زیاد خواهد شد پیدا کردن یک هشتم برنامه چیزی کرتز تاکید کرد زمانی که لیگ تشکیل شد. “هیچ سوالی وجود دارد که ما فکر می کنیم وجود دارد موسسات دیگر که خواهد بود علاقه مند در بخشی از این تلاش” کرتز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de