Galwan ولی برخورد: حداقل 76 سربازان هندی دچار آسیب می گویند منابع

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: حداقل 76 سربازان هندی مجروح شدند به غیر از 20 سربازانی که کشته شدند در طول خونین برخورد با سربازان چینی در Galwan دره سه شنبه شب ،

با توجه به منابع در حدود 18 مجروح سربازان مراجعه کننده به بیمارستان نظامی در له. از این چهار در ابتدا مهم است اما در حال حاضر با ثبات است. یکی دیگر از 58 سربازان نیز زخمی شدند اما منابع گفت که آنها به احتمال زیاد برای رسیدن بهتر به زودی و حتی ممکن است خود را به پیوستن به واحد های این هفته خود را. وجود دارد گزارش های تایید نشده از برخی از سربازان از دست رفته اما هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در آن نشده است.

یک جلسه بین ژنرال بزرگ هند و چین ارتش بود دوباره برگزار می شود روز چهارشنبه در Galwan. با این حال مذاکرات بی نتیجه و بدون تصمیم رسیده باشد می تواند در مشارکت و مسائل دیگر.

در حالی که نیروهای مسلح داده شده است آزادی عمل با توجه به شرایط در صورت تجاوز توسط چین و هند است که به دنبال به تغییر قواعد درگیری با نیروهای نظامی در لاک که تحت آن سربازان هندی در حال حاضر در دستور نیست آتش است.

هند قرار است نیروی هوایی در جلو پایگاه های نیروی دریایی و ارتش در حالت آماده باش بالا. منبع گفت که ارتش هند نیز لغو همه برگ از سربازان خود را. کل خط کنترل واقعی است تنش با نیروهای آماده برای هر گونه احتمال شهادت” ،

وزیر دفاع Rajnath Singh بررسی Ladakh مرز وضعیت در یک جلسه در جنوب مسدود شد که با حضور سی دی کلی Bipin Rawat و خدمات ندارند.

دوشنبه شب با وجود هر دو طرف موافقت خود را برای ده-تشدید وضعیت سربازان چینی در حمله نیروهای هندی با چوب خاردار و سیم و آهن و میله و سنگ. هند سربازان که تعدادشان کمتر منابع گفت.

این درگیری زمانی شروع شد که یک حزب به رهبری 16 بیهار افسر فرمانده سرهنگ Santosh ببو رفته بود به درخواست چین برای حذف چادر در گشت نقطه 14 در Galwan منطقه است که در ارتفاع از 14 ، 000 پا و در سرزمین های هندی.

اما وجود دارد یک بحث و سربازان احاطه شده بودند توسط سربازان چینی که در تعداد زیادی حمله. چینی ها سربازان بودند و آماده بودند و با پوشیدن دنده محافظ. تقویت کننده ها از هر دو طرف بیش از حد پیوست.

در مبارزه با بسیاری از سربازان هندی بودند یا تحت فشار قرار دادند و یا آنها را تضعیف و از باریک شیب سقوط کرد و به یخی سرد Galwan رودخانه و می تواند به نجات تنها در صبح روز سه شنبه. بسیاری درگذشت به علت سرمای شدید و هیپوترمی. برخی نیز کاهش یافت بر روی صخره ها.

وجود تلفات در طرف چینی نیز هست. با این حال دولت چین را به طور رسمی اظهار نظر در آن است. ما گزارش های اطلاعاتی وجود دارد گفت: ممکن است 35 چینی تلفات. “ما نمی توانیم تصدیق چگونه بسیاری از چینی ها سربازان کشته شدند. اما آنها بیش از حد بسیاری از تلفات” گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>