از مبارزه غیر مسلح بین هندی و چینی سربازان در Galwan ولی در Ladakh ادامه داد: برای چند ساعت و آن را تنها در حدود نیمه شب که هر دو ارتش قطع شد. افسر فرمانده 16 بیهار هنگ سرهنگ B Santosh ببو و اسکورت از جمله JCO شد زدم با قطب آهن و سنگ توسط افراد ارتش آزادی بخش (PLA) است که منجر به اقدامات تلافی جویانه از نیروهای نظامی است.

نقطه از سوریپت در Telangana, Col Santosh ببو از Korukonda Sainik مدرسه در حیدرآباد ارسال شده در لاداخ برای بیش از یک سال است.

با توجه به منابع در ارتش هند به داشتن اطلاعات دست اول در مورد خشونت چهره بین دو ارتش در Galwan دره, تنش بین هند و چین نیروهای نهفته بود درست از دیروز صبح. هند نیروهای انتظار از صبح تا اطمینان حاصل شود که PLA نیروهای سقوط به یک پست پنج کیلومتر به شرق Galwan دره که به عنوان در هر متارکه طرح تصمیم بر ژوئن 6 زیر یک دیدار بین دو فرماندهان هر دو ارتش در نزدیکی Chushul.

“در یک مرحله PLA آماده کردم برای رفتن به عقب, اما آنها به طور ناگهانی تبدیل شده و حمله نیروهای ما. این شرکت از 16 بیهار هنگ Santosh ببو و دو اسکورت شد زدم با قطب آهن و سنگ. هند نیروهای انتقام و در غیر مسلح مبارزه bashed تا PLA سربازان. از مبارزه غیر مسلح ادامه داد: برای چند ساعت و آن را تنها در حدود نیمه شب که سربازان رها” آنها گفت.
 
در ابتدا هر دو طرف تحت فشار قرار دادند و وارد جنگ با مشت و پرتاب موارد نقض حقوق بشر در هر یک از دیگر. اما به زودی وضعیت spiralled از کنترل خارج پس از PLA سربازان کشیده آهن اعتصاب علیه اشتغال (مورد استفاده برای شمشیربازی) که نشان داد که این سیاره تا به حال به اشغال برخی مناطق در سمت هند و آمده بود به طور کامل آماده شده است. آنها سپس با حمله به سرهنگ و دو مرد که منجر به اقدامات تلافی جویانه از طرف هند. “در تلافی PLA سربازان بودند bashed و خشونت چهره ادامه داد: برای چند ساعت. به طبع شد و در حال اجرا سریع مداخله مقامات ارشد از هر دو طرف تضمین که هر دو سرباز دیگر درگیر در حدود نیمه شب” شهادت” ،

توسط سپیده دم آن را تایید کرد که این شرکت و دو سرباز به حال تسلیم به صدمات خود را. “وضعیت فرار است و باید منتظر ماند و دید که آیا یا نه آن را تشدید” شهادت” ،

در حالی که سنگ شده اند اغلب بیشتر ترجیح داده “سلاح” با نیروهای نظامی در طول مرز درگیری با نیروهای نظامی به غیر از استفاده از مشت خود خشونت آمیز حمله با استفاده از آهن اعتصاب بود و چیزی غیر منتظره. “این یک بی عمل توسط PLA که منجر به تلفات در هر دو طرف” گفتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de