Gov. Ralph Northam announces his proposal to make Juneteenth an official paid state holiday at a press conference on June 16.

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم اعلام پیشنهاد خود را به Juneteenth رسمی پرداخت می شود, جشن دولت در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 16 ژوئن.
تصویر: WAVY.com

تبلیغات

خوب مردم آن در نهایت اتفاق می افتد: ویرجینیا دولت بود که یک بار خانه را به پایتخت کنفدراسیون قرار است به Juneteenth تعطیلات پرداخت. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم اعلام کرد پیشنهاد خود را برای تعطیلات است که یادبود پایان برده داری در آمریکا یک مقام رسمی دولت تعطیلات شنبه ،

“هر سال ما جشن ژوئیه 4 روز استقلال” نرتهم در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “اما این آزادی را جشن می گیریم نه شامل همه است.”

تبلیغات

از WAVY.com:

هر چند آبراهام لینکلن رهایی اعلام برده داری به پایان رسید بر روی کاغذ در سال 1863 هزاران نفر از بردگان در سراسر جنوب نمی دانم آنها آزاد بودند تا بعدا.

در دور گالوستون تگزاس برده نمی یاد در مورد آزادی خود را تا 19 ژوئن 1865 زمانی که سربازان اتحادیه وارد, بیش از دو ماه پس از مؤتلفه General Robert E. Lee تسلیم در Appomattox, ویرجینیا در آوریل سال 1865.

“آن را در نهایت در را بست در اسارت آمریکایی آفریقایی تبار مردم است. و در حالی که آن را به پایان نمی نژادپرستی سیاه ظلم و ستم و خشونت آن است که مهم نماد” نرتهم گفت.

نرتهم می گوید او معتقد است که ویرجینیا است که تنها دولت دوم در کشور به جشن Juneteenth پس از تگزاس. او می گوید: ویرجینیا به رسمیت شناخته شده است Juneteenth اما نه به عنوان تعطیلات رسمی.

“آن زمان ما بالا بردن این [Juneteenth] نه فقط یک جشن و برای برخی از ویرجینیایی اما اذعان کرد و جشن همه ما به دلیل این که چگونه مهم این رویداد این است که” نرتهم گفت.

Hip-hop آیکون Pharrell Williams—که یک ساحل ویرجینیا بومی—ایستاده نرتهم به عنوان او ساخته شده خود را اعلام و در مرحله بعد از او به بحث در مورد چگونه این حماسه است.

تبلیغات

“در این سال Juneteenth خواهد شد شبیه هیچ Juneteenth قبل از” ویلیامز گفت. “مردم از همه سنین و نژادها ما طرفداران و متحدان نیز ایستاده با هم در همبستگی برای بعدم مردم مانند قبل از هرگز … این در حال حاضر اتفاق می افتد در خیابان. و ما شما را دوست دارم که. ممنون میشم برای کسانی که در حال ایستاده با ما. ضمنا کسانی که آمریکایی ها در خیابان ها و نه فقط افرادی که مثل من نگاه کسانی که آمریکایی ها از همه نوع.”

تبلیغات

آن را نگاه بزرگ برای ویرجینیا—به خصوص آینده کمتر از دو هفته پس از آن اعلام کرد که بناهای تاریخی جشن Robert E. Lee و چهار نفر دیگر از رهبران کنفدراسیون حذف خواهد شد از ریچموند بنای خیابان—اما آن را نیز به عنوان الهام بخش ترین چیزی که برای مردم در سراسر کشور برای دیدن. امیدوارم این شروع یک روند است که کشورهای دیگر به دنبال خواهد داشت و یک روز Juneteenth خواهد شد در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده پرداخت تعطیلات.

بعدی Juneteenth در حال آمدن است تا این جمعه, ژوئن 19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله