کلکته: ارشد کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury در روز چهارشنبه عنوان شده است که این وضعیت همراه هند و چین مرز به علت دیپلماتیک “short-sightedness” از دولت نارندرا و گفت: زمان آن است که نخست وزیر ثابت می کند که او “56-inch chest”.

رهبر کنگره در Lok سبها گفت: لفاظی های عضلانی ناسیونالیسم شاهد در طول زمان از بن بست با پاکستان در حال حاضر از دست رفته است.

“چه اتفاقی افتاد به نوسان دیپلماسی’ از سال 2014 ؟ واقعیت این است که این وضعیت به وجود آمد فقط به خاطر دیپلماتیک short-sightedness از مودی دولت است. هنگامی که شما برای اجرای یک دولت عنوان هر هوی و هوس و خیالات این چیزی است که اتفاق می افتد” چودری گفت PTI. دولت فاقد اراده سیاسی برای عمل او اضافه شده است.

“ساعت مودی می بالد در مورد 56-inch chest. وقت آن است که برای اثبات آن از طریق اقدامات و نه تنها از طریق کلمات است. اگر او نمی تواند آن را اثبات کند و سپس هموطنان را درک کنند و خود ادعای توخالی” چودری گفت.

BJP رهبران اغلب گفته اند که مودی است “56-inch chest” یا “chappan اینچ chati” یک هندی بیان با اشاره به سیاسی مردانگی.

“من تعجب می کنم که چه اتفاقی افتاد که شعارهای عضلانی ناسیونالیسم ما استفاده می شود به زمانی که آن را می آید به پاکستان است. در مورد چین ناگهان همه رفته, خاموش,” او گفت:.

چودری همچنین متهم به بی جی پی و نخست وزیر به طور کامل شکست در مقابل امنیت ملی است.

“بیست و سربازان هندی کشته شده اند, آنچه که دولت انجام شده است ؟ دولت خواب ؟ نخست وزیر که در هر مناسبت داده شده یا توییت یا آدرس ملت ساکت است. او موظف است برای ارائه توضیح به ملت در مورد آنچه اتفاق افتاده و آنچه که در هند انجام به عنوان یک اقدام متقابل” او گفت:.

نخست وزیر تشکیل یک حزب در جلسه روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در میان خواسته های مخالفان که دولت باید به جزئیات خشونت چهره بین هندی و چینی سربازان در Galwan ولی در لاداخ که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de