اولیویا رودریگز صرف هفته جارو کردن خرد باقی مانده از سیستم های صوتی خودرو است که او به فروش می رسد در دریاچه کوچک و فروشگاه های خیابان قبل از آن بود غارت در خشونت های پس جورج فلوید مرگ در دست پلیس است.

او آن را نمی دانند اما او و همسایه صاحبان کسب و کار کوچک در دریاچه خیابان بودند برای یک مقدار مورد نیاز تعجب.

در هفته پیش رو حدود 140 کسب و کار در حال انتظار برای دریافت حق الزحمه از چند هزار دلار برای کمک به دوباره پر کردن موجودی تعمیر شیشه های شکسته و بازسازی و تحت یک پروژه جدید شهری سرمایه گذاری های غیر انتفاعی حمایت از کودکان و خانواده ها در جنوب مینیاپولیس.

بسیاری از کسب و کار نیز خواهد بود استارت کردن کارت های هدیه و کارت هدیه خواهد شد که خریداری شهری سرمایه گذاری و اهدا به جامعه جرقه ای برای سرمایه گذاری مجدد و مشاغل در محله.

“ما می خواهیم برای کمک به کسانی که کسب و کار است که نمی سوزاند به زمین ما می خواهیم به انجام آن سریع گفت:” شهری مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دیو هاون. “ما می توانید انجام دهید که در حال حاضر در حالی که دیگر [بزرگتر] برنامه های کسب و کار از طریق کار خود را مورد نیاز است.”

سریع کمک های مالی خواهد بود قطعا افزایش دهد گفت: رودریگز.

“ما از دست داده و حدود 25000 $در کالا گفت:” صاحب El Rey صوتی ماشین. “اگر من تا به حال پول بیشتری به من خواهد خرید کالا بیشتر از یک کامپیوتر و یک دوربین امنیتی. این امر می تواند کمک بزرگی باشد.”

به عنوان سازمان های خیریه و گروه های ایمان را با عجله به ارائه مواد غذایی اضطراری برای کمک به دریاچه, خیابان ساکنان منطقه که فروشگاه های مواد غذایی بودند توقیف در طول اعتراضات شهری سرمایه گذاری است که در میان اقلیت از سازمان ها قادر به شرکت محوری به یک دوم امداد فاز با هدف در آینده است.

با تشکر به یک شبکه گسترده ای از کسب و کار مذهبی و فردی حامیان و اخیر $800,000 ناشناس اهدا جنوب مینیاپولیس غیر انتفاعی آینده امیدوار است برای تغذیه امور مالی کسب و کار خود ،

آن اورژانس مواد غذایی کمک های مالی و عملیات خود ادامه خواهد داد و حداقل تا پایان ماه گفت: هاون. مینه سوتا تیمبرولوز سازمان برای مثال در دست بود جمعه با هزاران نفر از جعبه اهدا مواد غذایی و لوازم خانگی. مگا کلیساها مانند عقاب بروک آورده که یک کامیون نیمه کالا حدود دو هفته پیش راه اندازی مشابه اهدای چهارشنبه هاون گفت.

اما کمک به محله فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خدمات ضروری بازگشایی بخش مهمی از مواد غذایی معادله گفت هاون. ارائه کارت های هدیه رایگان به خرید محلی است که یک وضعیت برنده-برنده است.

“دادن دور رایگان چیزهای بزرگ است در یک بحران” گفت: هاون. “اما ما نیاز به این فروشگاه های مواد غذایی و بازارها و رستوران ها در پشت باز.

پول نقد مورد نیاز jumpstart

شهری سرمایه گذاری در یک تابستان به طور معمول ارائه می دهد حمایت علمی برای دانش آموزان محله, موسیقی, درس دو و میدانی و سایر خدمات برای حمایت از خانواده. بسیاری از است که در حال حاضر به دلیل بهداشت محدودیت های مربوط به COVID-19.

در عوض برای ماه گذشته خود در ورزشگاه تبدیل شده است به یک مواد غذایی و کالاهای خانگی مرکز با هزاران نفر از ساکنان راه رفتن و یا رانندگی به بازیابی آنها.

اخیرا کارکنان شده است در نظر گرفتن موجودی از کسب و کار خود و همسایگان برای یادگیری آنچه آنها نیاز به بازسازی. قریب به اتفاق نتيجهگيری: آنها پول نقد مورد نیاز برای شروع به پرش.

نقدی که ناگهان در دسترس زمانی که دو اهدا کنندگان ناشناس یک تاجر محلی و پدرش ارائه شده 800.000 دلار به صورت مستقیم کمک های اولیه گفت: هاون. کسانی که بودجه به زودی خواهد شد به کارگردانی به کسب و کار در دریاچه بین خیابان پورتلند خیابان و بزرگراه بین ایالتی 35W.

یک پیاده روی پایین خیابان دریاچه در این منطقه نشان می دهد یک نیاز مبرم. اکثر مغازه ها در نزدیکی شهری سرمایه گذاری واقع در نزدیکی خیابان 4th و دریاچه خیابان باقی می ماند تا سوار. چند باز پشت ورودی مانند دریاچه پلازا بازار ارائه می دهد که انواع مختلفی از آمریکای لاتین و شرق آفریقا اجناس.

رودریگز بود که در میان چندین صاحبان فروشگاه در بازار, تمیز کردن تکه ای از زندگی او را. او گفت: او شده است, کمک های شهری و سرمایه گذاری همیشه از او برای اولین بار شروع به تمیز کردن محل برای اولین بار با وعده های غذایی او به عنوان طبقه بندی شده اند از طریق ظروف سرباز یا مسافر و بعدی با اطلاعات در مورد چگونه به درخواست برای برنامه های است که می تواند کمک به بازسازی.

“ما تا به حال بیمه, اما آن را نمی پوشش سرقت یا خرابکاری” رودریگز آهی کشید. “در دو ساعت آنها را نابود آنچه در زمان ما 10 سال ساخت.”

نزدیک Sahra Jama در زمان استراحت با دخترش در یک غرفه خالی که یک بار برگزار می شود و فرش و پرده و پتو و تزئینات دیگر موارد از آفریقا و خاورمیانه است. آنها تا به حال repainted یک بخش از دیوار افزود: برخی از قفسه. اما آنها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با $40,000 در از دست داده و یا آسیب دیده و کالا.

چنین صحنه هایی تکرار می شود و بیش از بیش در خیابان دریاچه و منطقه گفت: هاون. او می خواهد به تمرکز در دراز مدت بهبود اقتصادی اضافه کرد “بازیابی است و نه فقط به عنوان آجر و ملات اما به عنوان دوره نقاهت کل جامعه است.”

او اعتبار تلاش های فوق العاده از بیش از 3000 داوطلب و ده ها تن از شرکای اجتماعی برای این فرصت را به آن را انجام دهد.

“این است که شهری سرمایه گذاری بسیار عالی” هاون اضافه شده است. “این است که شده است وجود دارد از جمله غلیان احساسات از جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله