کیت الیسون و Mike Freeman بازگشت نزدیک به سه دهه مبارزه در دادگاه ستایش یکدیگر در مراسم افتتاحیه و بررسی با هم چگونه افغانستان به کار گرفته در مینه سوتا است.

در حال حاضر دو دولت بزرگترین شخصیت حقوقی هستند دوباره پیوست برای مقابله با یک قانونی است که می تواند یا مطلا کردن یا لکه حرفه خود: دادستان از چهار سابق مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در مارس 25, قتل جورج فلوید.

برای الیسون دولت اول و مسلمان دادستان کل آن نیز مورد نیاز از همکاری با یک مرد سفید دادستان که از دست رفته اعتماد بسیاری از مردم از رنگ.

“من امیدوارم که اگر مردم می خواهند ما را به انجام کاری که واقعا انجام نشده و در عین حال که به محکوم کردن یک افسر پلیس از قتل درجه دوم که مردم نمی خواهد سعی کنید به تجویز چگونه من آن را انجام دهد و که من آن را با” الیسون در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “ما در حال تلاش به آمده تا با عدالت برای جورج فلوید و برای هر کسی که می گویند شما رو به این روش انجام دهید و تنها با این افراد به نظر من نوعی بی انصافی است.”

فریمن کاهش یافته است به نظر این مقاله است. او نه صحبت علنی پس از 31 ماه مه هنگامی که الیسون در زمان سرب در تعقیب سابق مینیاپولیس افسران پلیس درک چوین J الکساندر Kueng, Tou Thao و توماس خط. به جای سابق دو بار نامزد فرمانداری و دیرین Hennepin County دادستان بوده است و سکوت. الیسون در ضمن تبدیل به چهره عمومی پیگرد قانونی شرکت در یک باتری ملی اخبار مصاحبه های پس از این مورد آغاز شد.

در ابتدا ایشان شده است یک اتحادیه از ضرورت: فریمن آگهی های دولت بزرگترین پیگرد قانونی واحد و در سال گذشته موفق به کسب تنها قتل با اعتقاد راسخ در برابر مینه سوتا افسر پلیس: محمد نور که به ضرب گلوله جاستین Ruszczyk Damond در مینیاپولیس سه سال پیش.

الیسون که دارای یک تاریخ عمیق در حقوق مدنی فعالیت برخوردار اعتماد از مینه سوتا آفریقایی-آمریکایی جامعه است که فریمن ادعا نمی کنند.

“آنها هر دو به یکدیگر نیاز دارند و کاملا رک و پوست کنده من فکر می کنم که عدالت مستلزم آن در زمینه مشارکت و همکاری این مورد هم گفت:” Ramsey County وکیل جان Choi بود که برای اولین بار به اتهام مینه سوتا افسر در مرگ یک غیر نظامی زمانی که او ناموفق محاکمه سابق سنت آنتونی افسر پلیس Jeronimo Yanez در سال 2016 قتل Philando کاستیا در شاهین ارتفاعات.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او خواسته الیسون را بیش از این مورد بر خواست فلوید خانواده. الیسون چهره ادامه تماس ها برای بالا بردن اتهام قتل علیه چوین به درجه اول است که نیاز به اثبات عمد. او با همکاری فریمن نیز می تواند فرای الیسون پشتیبانی در میان همان حقوق مدنی فعالان با آنها الیسون به راهپیمایی برای چند دهه.

“هنگامی که شما شروع به خاموش ستایش Mike Freeman, پس از آن جایی که ما عدالت رفتن به می آیند ؟” گفت: سنبله خزه دیرین مینیاپولیس فعال مدنی که گفت: الیسون او را شگفت زده کرد در ماه مه هنگامی که او به ارمغان آورد فریمن به یک جلسه که خزه کمک به ترتیب با کشیش جسی جکسون.

فعالان مانند خزه اشاره است که Noor — تنها افسر پلیس به اعدام محکوم شده توسط Freeman دفتر — سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله یک زن. بسیاری از زمان مسئله با آنچه آنها به عنوان فریمن متظاهر تن در حالی که برجسته که مورد زمانی که او اعلام کرد که اتهامات اولیه علیه چوین: سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

بیش از 20 سال پیش خزه led اعتراض پس از یک سیاه و سفید 16 ساله مینیاپولیس پسر بود به ضرب گلوله توسط پلیس و به اتهام تهدید ماموران با گلوله تفنگ. الیسون نماینده پسر و رد درخواست معامله قبل از فریمن توافق به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه. در این تجمع الیسون گفت استار تریبیون خبرنگار که “خشونت پلیس … تغییر نمی دهد مگر اینکه ما در حال حاضر به انجام کاری درباره آن.”

در سال 2015 و پس از آن کنگره الیسون پرواز را به مینیاپولیس به اجتماع افراد یک تیم با معترضان خشمگین در مینیاپولیس پلیس قتل Jamar کلارک. مورد درخواست 18 روز گاه در این شهر چهارم حوزه. فریمن کاهش یافته است به پرونده اتهامات در این مورد با استناد به شواهدی که افسران درگیر ترس برای زندگی خود را در مبارزه بیش از یک تفنگ. الیسون ملاقات با فریمن و از او خواست برای متوقف کردن با استفاده از مخفی grand داوران را شارژ گیری در افغانستان. فریمن ساخته است کسانی که تماس خود را.

کلارک مرگ در میان بسیاری از مرگبار پلیس برخورد که در وزن الیسون ذهن او و ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون تشکیل یک گروه کاری در مورد این موضوع در سال گذشته است. فریمن صحبت کرد و در چندین انجمن های عمومی و حمایت برای دادن الیسون دفتر اقتدار به رهبری از همه دولت را تعقیب افسران متهم به کشتار غیرنظامیان است.

در اوایل این ماه, Minnesota شهرستان وکلای انجمن به طور رسمی موافقت کردند به توصیه قانون که نیاز به چنین مواردی به بررسی توسط الیسون ، Washington County وکیل پیت Orput گفت: این تصمیم به دنبال یک “بسیار بسیار طولانی و شدید بحث است.”

Orput داد تا صلاحیت در اخیر مورد قتل نفس در مقابل یک کلانتر و معاون او در شهرستان برای جلوگیری از اتهامات از تضاد منافع. او از این که عمل استاندارد برای همه پلیس-درگیر قتل.

“به دلیل وجود برخی بدبینی وجود دارد و من مطمئن هستم که آن را بی جا” Orput گفت.

الیسون دارای یک سابقه طولانی از تلاش موارد اما همه از آن به عنوان یک وکیل مدافع. او در مصاحبه ای گفت که او “احتمالا” نمی شخصا سعی چهار سابق مینیاپولیس افسران متهم در مرگ فلوید. در هر صورت دیرین دادستان و وکلای مدافع سابق به طور کلی هنوز هم می گویند کار خود را در نزدیک شدن موارد از دفاع منظر می تواند در خدمت او هست.

“نکته جالب در این است که … حقایق درگیر در این زمینه شناخته شده است — آنها در نوار ویدئویی برای گریه کردن با صدای بلند گفت:” مایک تخم سابق مینه سوتا دادستان کل. “پس از آن برای رفتن به یک مقدار زیادی از تحقیقات در حال رفتن به پیدا کردن آنچه که اتفاق افتاده است. چه آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از مسائل حقوقی که محصول — همه چیز از تغییر محل برگزاری به تفاوت بین دوم و سوم-درجه [قتل].”

Freeman, 72, است انتظار نمی رود که به دنبال انتخاب مجدد در سال 2022. او رو سریع فشار به اتهام چهار افسران در مورد پس از اطرافیان ویدئو ویروسی رفت نشان چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

فریمن نظرات عمومی در سراسر اولیه اتهامات او علیه چوین موفق به جلوگیری از رشد ناآرامی بیش از فلوید مرگ است. اولین شکایت کیفری دیده می شد که با عجله مونتاژ. منتقدان اشاره کرد که در آن اشتباه Floyd به نام دو برابر و گفت: به نظر می رسید به ارائه بیش از یک استدلال در برابر پیگرد قانونی در حمایت از اتهامات عنوان شده علیه.

“اتهامات نمی متناسب با جرم و جنایت در همه و هر هوشمند قاضی را ام آن را رد کرد گفت:” جو فریدبرگ جانباز مینیاپولیس وکیل مدافع.

دو روز پس از چوین بازداشت فریمن خواسته الیسون برای کمک و خبر از انتشار اخبار گفت: دو را به طور مشترک کار می شود در این مورد. اما فرماندار گرفتار فریمن خاموش نگهبان بعد که شب علنا اعلام شد که در آن تماس خود را به شیر الیسون شود.

آن را تهدید به implode مشارکت قبل از آن می تواند آغاز خواهد شد. اما مردان به سرعت به توافق برای همکاری با یکدیگر در آنچه که به زودی حیاتی فصل در مورد.

“ما فقط صحبت زیادی مشترک, ایده های گوش به هر یک از دیگر و ما هم وجود دارد” الیسون گفت.

کمتر از 48 ساعت بعد چوین رو سخت تر اتهامات از درجه دوم غیر عمدی قتل و سه نفر دیگر از سابق مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در Floyd مرگ شد, زندانی و متهم به کمک و معاونت در جرم.

با Freeman ایستاده بی سر و صدا توسط سمت خود را در مقابل یک اتاق پر از ملی و محلی در مطبوعات الیسون به یاد همه است که او را به صحبت کردن در این مورد.

“ما باید یک هدف و یک هدف تنها: عدالت برای جورج فلوید” الیسون گفت.

به عنوان دادستان کل افتتاح شد کنفرانس خبری برای سوالات فریمن سمت چپ اتاق بدون توضیح.

 

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de