‘زنده از اینجا’ جانشین ‘Prairie Home Companion,’ لغو میان کاهش شدید در APM, MPR

Category: کیمیا | No comments

آمریکا و رسانه های عمومی گروه متوقف شد تولید “زنده از اینجا” جانشین “A Prairie Home Companion.” آن بود که بسیاری از مشخصات بالا تلفات در یک روز کاهش قابل توجهی در این شرکت است.

“در حالی که این خبر من را پر می کند با غم من درک می کنم این تصمیم ایم” میزبان Chris Thile که انتخاب شد گریسون کیلر را بیش از “دشت” زمانی که او پا به دور در سال 2016. “من و هم تیمی های فوق العاده ای است و من تصور” زنده از اینجا به عنوان یک جشن زندگی مشترک, audible, هنر, وجود دارد و فقط به گفتن ندارد که این می تواند باشد که دوباره.”

St. Paul-بر آمریکا رسانه های گروهی غیر انتفاعی پدر و مادر از رادیو دولتی مینسوتا آمریکا رسانه های عمومی (APM) و جنوب کالیفرنیا عمومی رادیو تایید کرد سه شنبه 28 کارکنان شده اند اجازه رفتن. علاوه بر پایان دادن به “زندگی” همچنین اعلام کرد لغو پادکست “خنده دار جهان از افسردگی” توسط جان Moe.

“من نمی دانم آنچه در آینده خواهد بود ایم” وزارت معارف که قبلا به میزبانی رادیو تنوع نشان می دهد “عقل” برای APM. “من از آنها تشکر می کنم به من این فرصت را به نشان می دهد اتفاق می افتد در وهله اول. این یک روز سخت است.”

در بیانیه ای به مدیر عامل جان McTaggart سرزنش جهانی همه گیر برای کاهش, با استناد به کاهش برخی از درآمد منابع از جمله تعهد سازمانی حمایت و ticketed حوادث. اخبار سرویس فعلی در گزارش آوریل که گروه APM پیش بینی شده 19 درصد کاهش تعهد برای سال مالی پایان 30 ژوئن با حتی بیشتر کاهش انتظار می رود در سال مالی 2021.

“از بین بردن شغل بود و دردناک تصمیم گیری کردند.” “ما در حال خداحافظی با استعداد و همکاران اختصاص داده شده. ما سپاسگزار برای انرژی خود را مهارت های خود را و شور و شوق آنها به ارمغان آورد به سازمان ما و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از ما خروج همکاران در این چالش محیط زیست است.”

“زنده” شده بود دست خوش پیشامد میشه دور از آن مینه سوتا ریشه در سال های اخیر به خصوص پس از APM قطع روابط با کیلر در پی سوء رفتار جنسی اتهامات در سال 2017. هفتگی نشان می دهد تغییر نام داد با Thile در نهایت رد همه در هوا استعداد که تا به حال شده است به طور منظم در برنامه اصلی. هنوز این خبر ضربه سخت برای کسانی که همیشه در ارتباط برنامه با قصه های از دریاچه Wobegon.

“[کیلر] دست برداشت کریس برای عشق و شور و نابغه موسیقی و از او خواست او را به تکامل را نشان می دهد و به خود گفت:” کیت Gustafson سابق مدیر عامل برای هر دو “دشت” و “زندگی می کنند.” “کریس گرد هم آورده با بالاترین کیفیت برای نوازندگان در هر هفته و تحویل واقعا سرگرم کننده نشان می دهد. من واقعا غمگین هستم امروز برای پایان یک دوران است.”

تحت Thile راهنمایی نشان می دهد قرار دادن کمتر از تاکید بر داستان سرایی و cornball طنز و شد بیشتر از یک پلت فرم برای هنرمندان شناخته شده. Paul Simon, رندی نیومن و شایع شد و همه مهمانان در قسمت اخیر.

“واقعا لذت بردم ظاهر می شود در این نمایش Chris Thile یکی از درخشان ترین و زحمتکش نوازندگان در این سیاره ایم” چهار بار برنده جایزه گرمی Jason Isbell در روز سه شنبه. “نفرت به دیدن آن بروید.”

ماه گذشته دو دوجین از کارکنان برای گروه APM که شامل جریان ایستگاه های رادیویی و “بازار” در زمان داوطلبانه buyouts. که خروج شامل شش کارکنان برای MPR, اخبار, از جمله موقت مدیر اخبار لورا مک کالوم.

در این بیانیه McTaggart همچنین اعلام کرد لغو شایستگی پرداخت را افزایش می دهد برای همه کارمندان در سال آینده و انتخابی کاهش ساعت کار.

“در ساخت این تغییرات ما با تمرکز منابع ما در برنامه نویسی و خدمات شنوندگان ما ارزش ترین — ارائه قابل اعتماد و معنی دار, گوش دادن تجربه های کنجکاو مردم برای بهبود زندگی, گسترش دیدگاه و تقویت جوامع کردند.”

 

توییتر: @nealjustin

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>