حیدرآباد: یک افسر ارتش از سوریپت منطقه در Telangana کشته شد همراه با 19 سرباز دیگر در یک درگیری بین هند و چین نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh سه شنبه شب ،

Bikkumalla Santosh ببو, 37, یک سرهنگ در 16th, Bihar گردان و تا به حال ارسال شده در هند و چین مرز برای 18 ماه گذشته.

یک دانش آموز از Korakonda Sainik مدرسه از سال 1993 تا سال 2000 او در ادامه به قطار در دفاع ملی آکادمی و همچنین هند آکادمی نظامی.

سرهنگ Santosh منتقل شد به حیدرآباد اما با توجه به سراسر کشور مستند او ادامه داد: برای ماندن در پست مرزی. همسر خود را Santoshi و جوان, مادر و دختر, Anirudh و Abhigna شده است زندگی در دهلی نو.

او در خدمات برای 15 سال خدمت در مرز پاکستان در کشمیر در سال 2007 که در آن او را به کشته شدن سه تروریست هایی که اقدام به نفوذ.
“در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره خشونت آمیز چهره روز گذشته صورت گرفت شب با تلفات در هر دو طرف گفت:” بیانیه ای از وزارت دفاع روز سه شنبه.

سرهنگ Santosh همسر Santoshi گفت: Deccan Chronicle: “من رندانه در مورد مرگ شوهر در صبح روز سه شنبه توسط یک واحد افسر. به من گفته شد که وجود دارد برخی از درگیری میان سربازان در مرز سه شنبه شب ، در آن زمان شوهرم سقوط در یک کانال (nala) و دریافت صدمات.”

او گفت: او گفته بود که “او خارج شده از کانال و منتقل شد به بیمارستان برای درمان, اما او تسلیم. بدن خواهد آورد به روستای مادری خود را در روز چهارشنبه.”

صحبت با رسانه ها در سوریپت سرهنگ Santosh مادر B. Manjula گفت: “من افتخار می کنم پسر من قربانی زندگی برای این کشور بلکه به عنوان یک مادر هستم احساس دل شکسته.”

Manjula گفت که او رندانه در مورد مرگ پسرش در روز سه شنبه بعد از ظهر. سرهنگ پدر Upender یک بازنشسته و کارمند بانک.

در یادگیری در مورد این حادثه وزیر K. Chandrashekhar رائو ابراز شوک. او گفت: Col Santosh است قربانی زندگی خود را برای ملت و فداکاری خود را نمی توان با ارزش در هر شرایط. CM منتقل تسلیت صمیمانه خود را به گردنه Santosh پدر و مادر, همسر و دیگر اعضای خانواده.

CM اعلام کرد که دولت حمایت از خانواده است. او خواسته است وزیر Jagdeesh ردی به اطمینان حاصل شود که یک دولت نماینده حاضر به دریافت باقی مانده فانی سرهنگ و تا اتمام last rites.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله