مینه سوتا دولت تصویب سقوط شهریه یخ; 2021 بودجه 58 میلیون دلار سوراخ

ایالتی مینه سوتا کالج ها و دانشگاه ها در حال انجماد شهریه این سقوط به مقامات چهره $58 میلیون سوراخ در سیستم 2021 بودجه.

امنا برای مینه سوتا سیستم دولتی در روز چهارشنبه به تصویب یک سال مالی 2021 بودجه عملیاتی که در مجموع $2.1 میلیارد دلار و شامل شهریه یخ. پیش بینی شده در بودجه فاصله تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان $28 میلیون سوراخ در بودجه سال گذشته.

مقامات پیش بینی یک systemwide ثبت نام کاهش حدود 8 درصد در طول تابستان و پاییز و بهار ترم و در نتیجه 49 میلیون دلار کاهش شهریه درآمد.

“بدیهی است که همه گیر است و تا به حال تاثیر قابل توجهی در دانش آموزان ما و ما نهاد” گفت: لایحه مکی سیستم معاونت مالی و امکانات است.

سقوط شهریه یخ بود و علاوه بر جدید به بودجه با هدف حفظ دانش آموزان و برگشتاندن جدید. قبلا مدیران پیشنهاد افزایش شهریه از 3 درصد به اثر را در بر می گیرند. که پیاده روی را در حال حاضر اتفاق می افتد در بهار 2021.

کالج ها و دانشگاه ها را دوباره اختصاص پول از مناطق دیگر از این بودجه برای کمک به پوشش شکاف بودجه. مدارس هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با پول تغییر و “دشوار” بودجه تصمیم گیری وجود اندکی افزایش در درآمد حاصل از افزایش شهریه بعدی بهار مکی گفت.

مینه سوتا امور خارجه صدراعظم Devinder Malhotra گفت: سقوط یخ بود یک سازش که به رسمیت می شناسد دانش آموزان در حال مبارزه در طول بیماری همه گیر.

“ما باید برای انجام یک عمل متعادل” Malhotra گفت. “در انتهای یک تعهد قوی به قیمت و در انتهای دیگر ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در کالج ها و دانشگاه ها که توانایی مقابله با کسری ساختاری شده اند که بیشتر بزرگ با هزینه های اضافی و از دست دادن درآمد به علت همه گیر.”

این است که در حال توسعه داستان. بازگشت به StarTribune.com برای به روز رسانی.

 

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de