The Mississippi State Flag

می سی سی پی امور خارجه پرچم
عکس: شاتر

بدون توضیح این مؤتلفه نماد هنوز پرواز در می سی سی پی به عنوان یک بخشی از آن پرچم. با وجود داشتن بزرگترین سیاه, درصد, سیاه مردم از هر ایالت می سی سی پی هنوز هم می بیند مناسب برای پرواز یکی از بدنام ترین نمادهای سفید برتری. امید است که در سراسر کشور حرکت برای حذف مؤتلفه بناهای تاریخی کمک خواهد کرد که تغییر آن است.

تبلیغات

قانونگذاران ایالتی می سی سی پی در حال تهیه پیش نویس قانون حذف مؤتلفه نماد از دولت پرچم با توجه به اخبار CBS. این اولین بار است که در حدود 20 سال است که هر گونه اقدام در نظر گرفته شده توسط دولت برای تغییر پرچم. می سی سی پی امور خارجه پرچم اتحاد Confederate علامت در آن بالا سمت چپ و مگس در مقابل چندین ساختمان های دولتی از جمله فرماندار عمارت. روز دوشنبه این پیشنهاد جدید فرستاده شد قبل از دولت مجلس سنا در قانون اساسی کمیته. این پیشنهاد به دنبال تغییر پرچم از طریق قانون و نه از طریق یک انتخابات رای.

این یک حرکت است که می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز (R) مخالفت با گفتن خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه گذشته که این تصمیم باید توسط رای دهندگان و سیاستمداران نیست. دادخواست برای حذف نمادی از پرچم به دست آورد بیش از 140 ، 000 امضا تا کنون.

تبلیغات

“من دوست دارم دولت این درست است که دولت من نیست همیشه عشق من,” Jarrius Adams 22 ساله فعال در می سی سی پی گفت: CBS News. “خودم و بسیاری از افراد دیگر سن و سال من نمی تواند سیاه و سفید و یا یک فعال و خاموش در مؤتلفه نمادها مانند پرچم. برای بسیاری از مردم آن را نشان دهنده این تاریخ بود که استقبال از جامعه ما شامل نیست و در بسیاری از موارد فقط نادیده سهم که مردم ما را ساخته اند به می سی سی پی و ملت است.” آدامز گفت.

از رادیو فردا:

پیشنهاد جایگزین و یکی که مگس ها در مقابل بسیاری از خانه ها در می سی سی پی در حال حاضر است Stennis پرچم, طراحی با 19 ستاره آبی در اطراف یک ستاره بزرگ به مناسبت دولت القایی به ایالات متحده در سال 1817. اما پرچم چهره خود انتقاد: طراح آن و اسم Laurin Stennis است سفید نوه مرحوم U. s. Senator John C. Stennis های صریح segregationist که رای برابر رای گیری حقوق قانون حقوق مدنی مصوب سال 1964 و حقوق مدنی قانون از سال 1968.

با استناد به سناتور Stennis’ رکورد رای گیری Adams گفت که او ناراحت کننده با جایگزینی.

“من کاملا درک می کنم که اما اگر آنها را خوب با طراحی آنها تشخیص حرکت ما و آنها می توانند درک کنند این است که شما می دانید یک فرد سفید تمیز کردن دیگری, سفید, شخص, ظروف سرباز یا مسافر” Stennis گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی با رادیو فردا در روز دوشنبه.

تلاش برای حذف پرچم در میان مجدد تماس برای حذف مؤتلفه بناهای تاریخی از فضاهای عمومی. در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرده است قصد خود را برای حذف چند مؤتلفه آثارنسکار را ممنوع کرده است متفق پرچم از نمایش داده شدن در مسابقه و نیروهای مسلح را ممنوع مؤتلفه پرچم از پایگاه های آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله