دهلی نو: نخست وزیر نارندرا تعامل با چندین رئیس وزیران روز سه شنبه پس از باز کردن 1.0 وضعیت و طرح راه پیش رو. این اولین تعامل با سیستم مدیریت محتوا پس از “unlockdown” آغاز شد. او گفت: از آن زمان به تمرکز بر روی زندگی و معیشت تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان و بهبود تست و ردیابی.

صحبت در مورد استراتژی برای مبارزه با این بیماری همه گیر مودی گفت: بیشتر پیشرفت آن دستگیر شد بیشتر اقتصاد خواهد احیای. CMs داد نظرات خود را در مورد وضعیت زمین در ایالات متحده است.

PM گفت: از دو هفته گذشته’ “باز کردن قفل” نشان داد اگر, اجتماعی, فاصله, قوانین, شد و به دنبال آن اقتصاد می تواند احیا با حداقل تلفات. “چند شاخه های سبز در اقتصاد ae قابل مشاهده هستند که ما را تشویق به نونهالان” آقای مودی اضافه شده است.

روز سه شنبه نشست دو روزه تعامل است. این سیستم مدیریت محتوا از پنجاب, آسام, کرالا, Uttarakhand, Jharkhand, هیماچال گوا و برخی از ایالات شمال شرقی از جمله افرادی بودند که حضور داشتند. آقای مودی دیدار خواهد کرد CMs باقی مانده متحده در روز چهارشنبه.

با COVID-19 مرگ و میر در هند نزدیک به 10,000 مودی گفت که این کشور تا به حال در میان بالاترین تعداد تلفات. “ما تلاش کرده اند به صرفه جویی در هر زندگی; میزان بهبودی در حال حاضر بیش از 50 درصد است. با وجود این جمعیت همه گیر نمی توانست بسیار تاثیر منفی نسبت به چند توسعه سازمان ملل” از ظ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de