NCAA تصمیم گیری در سنت توماس ” پیشنهاد حرکت به بخش من انتظار جمعه

سنت توماس باید برخی از مدتها وضوح در مورد آن در آینده جمعه شب هنگامی که NCAA است که انتظار می رود تا اعلام کند که آیا مدرسه می تواند حرکت کند به طور مستقیم از بخش سوم به بخش I.

این جهش بی سابقه ای باید به تایید توسط NCAA بخش من شورا که کاری ادامه داده اند تا سه روز از جلسات چهارشنبه. باید Tommies متهور آنها رسما پیوستن به اجلاس لیگ و شروع بخش من بازی در 2021-22.

در ماه مه 2019 در مینه سوتا کنفرانس ورزشی بین دانشکده اعلام کرد که لگد زدن به سنت توماس از لیگ آن شدیم یک قرن پیش. رئیس جمهور از MIAC عضو در مدارس رای به بوت Tommies پس از 2020-21 فصل با استناد به “ورزشی رقابتی برابری.”

سنت توماس مقامات نشان داد در ماه اکتبر این مدرسه در نظر دارد به حرکت به بخش من و پیوستن به اجلاس لیگ. چون NCAA اجازه نمی دهد که مدارس به reclassify به طور مستقیم از DIII به دی St. Thomas باید NCAA اجازه قبل از آن می تواند حرکت می کند. بخش من شورای اسلامی انتظار می رود به حکومت در این موضوع در مارس اما به تعویق افتاد و این تصمیم تا ماه ژوئن خود نشست.

چه خواهد بود تصمیم گرفت ؟

NCAA نمی خواهد اعطای سنت توماس یک بار چشم پوشی. آن است که با توجه به اینکه برای تغییر آن آیین نامه اجازه می دهد تا هر گونه واجد شرایط مدرسه به حرکت به طور مستقیم از DIII به دی.

آماده سازی

با تنها یک فصل باقی مانده در MIAC این Tommies را باید آماده خود را بدست آورد من اولین کمی بیش از یک سال از هم اکنون. با توجه به این که زمان تنگ, قاب, ورزشی, مدیر فیل Esten و کارکنان خود را در حال حاضر در حال آماده کردن زمینه.

آنها را مورد بحث چگونه به ساختار مالی خود را که به پشتوانه بسیار بزرگتر ورزشی بودجه و نحوه پرداخت تسهیلات است که باید به روز رسانی و یا جایگزین برای دیدار با انتظارات دی. موضوعات دیگر شامل nonconference برنامه ریزی و نحوه مونتاژ مربیگری و حمایت از کارکنان. مربیان آغاز کرده اند خود را تنظیم استخدام به عنوان به خوبی.

چه اتفاقی می افتد ؟

باید Tommies دریافت مجوز آنها را تبدیل به یک عضو از اجلاس لیگ در تمام رشته های ورزشی به جز فوتبال و هاکی. آنها انتظار می رود به دنبال عضویت در فوتبال-تنها پیشگام لیگ, غیر-بورس تحصیلی کنفرانس در مسابقات قهرمانی فوتبال زیربخش سطح.

مردان و زنان, هاکی, ورزش های زمستانی است که سنت توماس می گوید که در نظر دارد به ادامه همچنین نیاز به پیدا کردن لیگ جدید. آن را ممکن است هر دو می تواند به عضویت WCHA.

اگر NCAA اجازه ندارد Tommies به حرکت مدرسه را مجبور به پیدا کردن یکی دیگر از DIII کنفرانس یا reclassify به بخش دوم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر