Illustration for article titled Netflix CEO Donating $120 Million to HBCUs and the United Negro College Fund

عکس: ALASTAIR پیک/AFP (گتی ایماژ)

مدیر عامل Netflix رید هیستینگز و همسرش Patty Quillin اهدا خواهد شد اختصاص داده شده و در مجموع 120 میلیون دلار به HBCUs و صندوق کمک هزینه تحصیلی. Spelman کالج, Morehouse College و یونایتد نگرو کالج صندوق (UNCF) را دریافت 40 میلیون دلار.

تبلیغات

“وجود دارد بسیاری از مکان های خوب برای اهدای اما [در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها] در 150 سال فوق العاده انعطاف پذیر تولید شگفت انگیز تعدادی از فارغ التحصیلان” هیستینگز گفت: در مصاحبه ای با CNBC در روز دوشنبه. “ما می خواهیم برای کمک به جلب توجه به HBCUs به آنها بخشی از راه حل برای امریکا و برای کودکان به آرزوی.”

سخاوتمندانه اهدا می آید در یک زمان که در آن بسیاری از آنها خواستار نژادی عدالت و برابری در آمریکا برانگیخته شده توسط پس از جورج فلوید مرگ به دست پلیس در ایالت مینه سوتا است. علاوه بر این, مردم سیاه و سفید هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به نابرابری در دسترسی به بهداشت و درمان در جامعه است.

تبلیغات

“مقدار تراژدی که واقعا ما را به تمرکز و بگو: بیایید چیزی را در حال حاضر خواهد شد که حمایت از این موسسات بزرگ و به مردم برخی از حس امید'” هیستینگز ادامه داد. “این لحظه ای است که اولین بار نیست که نژاد پرستی خود پرورش داده شده, شما می دانید وحشتناکی زشت.”

فوربس گزارش داد که هیستینگز دارای یک ارزش خالص حدود 4.8 میلیارد و او نیز هیچ غریبه ای به اهدای درآمد خود را به صندوق آموزش و پرورش است. در سال 2016 او شروع به 100 میلیون دلار صندوق از طریق Silicon Valley Community Foundation برای آموزش و پرورش کودکان. از طریق صندوق او اهدا افتتاحیه کمک های مالی به هر دو ایالات نگرو کالج صندوق و اسپانیایی بنیاد دره سیلیکون در مجموع $1.5 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de