Illustration for article titled NYPD Disbanding Plainclothes Anti-Crime Unit, aka Last Chapter of Stop and Frisk

عکس: آنجلا Weiss (خبرگزاری گتی ایماژ)

تماس برای ادارات پلیس به defunded, برچیده و آشکار لغو شده اند در سراسر کشور در ماه گذشته. نیویورک در پاسخ به این تماس ها توسط بسته شدن 600 نفر لباس شخصی واحد است. که آه چیزی است که من حدس می زنم ؟

تبلیغات

ضد جرم واحد مسئول پیدا کردن و گرفتن اسلحه در خیابان اغلب به کارگیری مشکوک توقف-و-frisk تاکتیک برای انجام این کار با توجه به NBC News. “من می خواهم این را در نظر بگیرید در عرصه بسته شدن آخرین فصل از توقف سوال و frisk,” کمیسر پلیس درموت شیا به خبرنگاران گفت:. شیا معتقد است حرکت خواهد بود “لرزه تغییر در فرهنگ چگونه NYPD سیاست این شهر بزرگ است.”

توقف-و-frisk یک تاکتیک است که دست آورد بسیار سزاوار بحث. استفاده از آن بود و محزون می خوانی بی اثر و به ندرت منجر به هر گونه اسلحه و یا غیر قانونی مواد یافت می شود. در علاوه بر این به کار نمی آن را فقط راست بالا نژادپرست است. یک حاکم فدرال در سال 2013 ارائه تاکتیک قانون اساسی به عنوان 80 درصد متوقف شد و Latinx مردم است.

تبلیغات

با وجود این سابقه شیا گفت که این حرکت نبود نقد کار از افسران که او گفت: آیا یک “استثنایی” است. به جای او با اشاره به تغییرات در پلیس از دهه گذشته است. “ما می توانید آن را با مغز است. ما می توانید آن را با مکر. ما می توانیم حرکت به دور از نیروی بی رحم” شیا گفت.

از ان بی سی نیوز:

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه گفت که هر جامعه در دولت را مجبور به اجرای “عمده” اصلاحات با هدف طراحی مجدد و امنیت عمومی.

“ما چگونه تغییر پلیس ؟” او گفت:. “چگونه ما را در این لحظه و نهادینه کردن آن به پیشرفت؟”

شیا به نام بحث و گفتگو در مورد اصلاحات “متفکر” اما افزود که این حرکت به انحلال ضد جرم واحد می تواند نتیجه معکوس.

“این بدون خطر نیست,” او گفت:. “خطر سقوط خواهد کرد مستقیما بر روی شانه های من.”

در حالی که من مطمئن هستم که NYPD دوست دارم پت در پشت در نهایت “پایان دادن به” توقف-و-frisk این همه حلقه کمی توخالی. این برنامه ای است که ثابت شده بود به کار هفت سال پیش. شما امتیاز دریافت کنید برای در نهایت انجام چیزی که شما باید انجام شده است در وهله اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله