Running back Chuba Hubbard #30 of the Oklahoma State Cowboys scores on a 62-yard run against linebacker Garret Wallow #30 and defensive end Ochaun Mathis #32 of the TCU Horned Frogs on November 2, 2019 at Boone Pickens Stadium in Stillwater, Oklahoma. OSU won 34-27.

در حال اجرا پشت Chuba هوبارد #30 Oklahoma State Cowboys نمرات 62-حیاط اجرا در برابر linebacker برج دیده بانی غلتیدن #30 و پایان دفاعی Ochaun Mathis #32 از TCU Horned Frogs در نوامبر 2, 2019 در بون پیکنز ورزشگاه در Stillwater, Oklahoma. OSU برنده 34-27.
عکس: برایان Bahr (گتی ایماژ)

Oklahoma State سر مربی تیم فوتبال مایک Gundy وعده داده است به “ایجاد برخی از تغییرات” پس از انتخاب فقیر در لباس led به لعنت نزدیکی شورش در فوتبال خود را برنامه.

تبلیغات

روز دوشنبه Gundy ستاره در حال اجرا به عقب Chuba هوبارد قرار داده و او را در انفجار برای تکان دادن یک امریکا, اخبار شبکه تی شرت در یک عکس اخیر و تهدید به تحریم این تیم فصل آینده.

“من نمی خواهد پایه برای این” هوبارد توییتی. “این کاملا غیر حساس به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

تبلیغات

برای کسانی که نا آشنا با OAN را با نام تجاری بی پایه و اساس تئوری های توطئه و پی در پی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغاتدر نظر خودتان را خوش شانس. شبکه بسیار مستحکم در مغلوب ساختن پیشی جستن, سراخ کون, افراطی آن حلقه جناح-مزخرف که آن را می سازد ایسنا شبیه یک زندگی توجه کردند.

به عنوان آن می آید به عنوان جای تعجب نیست که هوبارد تیمی از جمله linebacker آمین Ogbongbemiga تکرار احساسات خود را.

“من با او!” او توییتی در حمایت از.

تبلیغات
تبلیغات

به عنوان تنش تشدید اوکلاهما امور خارجه رئیس جمهور سوختگی Hargis در زمان به توییتر به رها کردن چکش.

“من می شنوم و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران” او هنوز توییتی. “این یک زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State.”

تبلیغات

خوب گه.

آنچه که یک مربی که پشتیبانی از “طراوت,” متعصب مزخرف قرار است انجام دهید ؟ نگاهی به توییتر برای ارائه یک غیر معذرت البته.

تبلیغات

“در نور از امروز جیر با تی شرت من پوشیده بود آشنا شدم و با برخی از بازیکنان و تحقق آن را یک موضوع بسیار حساس با آنچه که در جامعه امروز” Gundy گفت: در یک مشترک فیلم های هوبارد. “ما تا به حال یک جلسه بزرگ. آن را به من آگاه باشید از برخی از چیزهایی که بازیکنان احساس می تواند سازمان ما و فرهنگ ما و حتی بهتر از آن است که در اینجا در Oklahoma State.”

“من به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات و آن را در بالا شروع می شود با من. و ما روزهای خوب در پیش است.”

تبلیغات

هوبارد به دنبال آن است که با افکار خود که شامل چیزی است که Gundy بیانیه نیست: واقعی عذرخواهی.

“من شروع کردن اول گفت که من در مورد آن راه اشتباه با به tweeting” هوبارد گفت. “من نه کسی که به صدای جیر جیر چیزی را تغییر دهید. من باید رفت و به او به عنوان یک مرد. من بیشتر در مورد عمل است. که بد بود از طرف من. از حالا ما میخوایم تمرکز بر آوردن تغییر دهید. که مهم ترین چیز است.”

تبلیغات

سپس آنها را تکان داد دست و جهان جادویی درمان از تعصب است.

تبلیغات

بنابراین من حدس می زنم Gundy نمی پوشند OAN پیراهن مغلوب ساختن پیشی جستن در تظاهرات و یا معامله گر جو کنه ؟

برای هوبارد به نظر می رسد راضی با هر سازش آنها آمد به او خطاب وضعیت سهشنبه در توییتر.

تبلیغات

“من یک جوان سیاه که می خواهد تغییر” او هنوز توییتی. “من می خواهم تغییر است که به یک تجربه بهتر برای من سیاه و برادران و خواهران دانشگاه ایالتی اوکلاهما. این که ساده است.”

تبلیغات

به عنوان یکی از بهترین پشت در حال اجرا در کشور, Oklahoma State بوده ام در جهان صدمه دیده بود هوبارد به دنبال از طریق در قصد خود برای تحریم بازی فوتبال. و از نسکار بابا والاس به NFL ستاره مانند Ezekial الیوت و پاتریک Mahomes آن را بزرگ دیدن سیاه و ورزشکاران بسیار قاطعانه تر در استفاده از سیستم عامل خود را برای مبارزه با نابرابری در ورزش مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de