Illustration for article titled Once Teammates, Now Kyrie Irving and LeBron James Represent Opposing Factions Fighting for the NBAs Future

عکس: السا (گتی ایماژ)

پس از نهایی زنگ به صدا در 2016 NBA Finals, LeBron James در نهایت تحویل در وعده اش را کلیولند کاوالیرز اول آن عنوان NBA در برابر دفاع از قهرمان طلایی رزمندگان امور خارجه. مصرف با احساسات قدر لحظه دشوار بود به بیان اما او تلاش خود را بهترین.

تبلیغات

“من همه چیز را که من تا به حال” جیمز گفت: ESPN خبرنگار Dorris برک مبارزه با اشک است. “من قرار داده و من قلب و خون و عرق و اشک من به این بازی است. در برابر همه شانس. من نمی دانم که چرا ما می خواهیم را به سخت ترین جاده. من نمی دانم که چرا انسان بالاتر از سخت ترین جاده ها, اما […] مرد در بالا قرار ندهید شما را در موقعیت هایی که شما می توانید رسیدگی.”

چهار سال از حذف آن لحظه کسانی که کلمات آمار کمی متفاوت است. به عنوان NBA آماده برای نجات چه مانده است از آن فصل پس از مرگ کوبه برایانت و بی سابقه جهانی و همه گیروجود دارد کسانی که بر این باورند که زمان نمی تواند هیچ بدتر است.

تبلیغات

این یک محوری بار در تاریخ کشور ما به عنوان مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس منتقل شده است وضعیت موجود. شایع تظاهرات و ناآرامی باید کشور را فرا گرفته و منجر به طولانی سر رسیده پیشرفت در پلیس اصلاحاتسیاه زندگی موضوع نقاشی های دیواری جوانه در سراسر کشور, میلیارد دلار شرکت imploding با توجه به ایدئولوژی نژادپرستانه و چهره های عمومی با استفاده از سیستم عامل خود را به تغییر تقاضا و آدرس سیستمیک نابرابری—با نتایج مختلط.

به این منظور برخی از بزرگترین نامها در ورزش به دنبال کت و شلوار. بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده نسکار جام سری بازی یک نقش محوری در ورزش تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در حالی که NFL ستاره پاتریک Mahomes حزقیال الیوت و دیگران مجبور NFL کمیسر راجر Goodell محکوم به نژاد پرستی و اعتراف که در لیگ اشتباه بود برای تنبیه بازیکنان که اعتراض مسالمت آمیز در طول سرود ملی.

در یک ورید مشابه LeBron به هر قصد از ادامه به مدافع تغییر در حالی که رقیب خود را برای چهارمین قهرمانی NBA وقتی NBA رزومه بازی در ماه جولای. اما تیمی سابق Kyrie Irving—همان Kyrie Irving که LeBron قطره قطره در آغوش گرفت پس از پیروزی یک عنوان NBA در سال 2016—پیشرو است تعداد فزاینده ای از بازیکنان که احساس می کنید در غیر این صورت.

تبلیغات

“من را پشتیبانی نمی کند [سرگیری NBA در فصل] اورلاندو” ایروینگ گزارش گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه. “من نه با نژادپرستی سیستماتیک و مزخرف. […] چیزی بوی کمی ماهی. آیا ما می خواهیم به آن اقرار یا نه ما هدفمند به عنوان سیاه و سفید مردان هر روز از خواب بیدار شدیم.”

بله coronavirus عوامل به این تصمیم اما لیکرز مرکز دوایت هاوارد که سهام Kyrie را دلهره توضیح استدلال خود را در بیانیه ای به سی ان ان:

“من موافق با Kyrie (Irving). بسکتبال و یا سرگرمی و دوره مورد نیاز نیست در این لحظه و فقط یک حواس پرتی. مطمئن شوید که آن را نمی ممکن است منحرف کردن اذهان ما بازیکنان اما ما باید منابع در دست اکثریت جامعه ما ندارد. و کوچکترین حواس پرتی برای آنها می توانید شروع به چکه کردن اثر است که ممکن است هرگز متوقف شود. به خصوص با راه آب و هوا در حال حاضر. من دوست دارم چیزی بیش از پیروزی از اولین قهرمانی NBA. اما وحدت مردم من خواهد بود حتی بزرگتر قهرمانی که فقط به (sic) به تصویب است. چه زمانی بهتر از اکنون برای ما به تمرکز بر خانواده های ما. این یک فرصت نادر است که من معتقدم ما به عنوان یک جامعه باید با در نظر گرفتن استفاده کامل از. هنگامی که ما تا به حال این مقدار از زمان را به نشستن و با خانواده ما. این است که وحدت ما شروع می شود. در خانه! با خانواده!! استعمار اروپا محروم ما تاریخ غنی و ما هنوز برای نشستن و کشف ما ، کمتر حواس او را پرت بیشتر ما می توانید اقدام به قرار دادن به کشف خودمان. سازمان ملل آمده از خانواده ها است. سیاه و سفید/آمریکایی آفریقایی تبار است که یک ملت یا ملیت. از آن زمان خانواده های ما شد خود به خود ملت. هیچ بسکتبال تا ما همه چیز حل شود.”

تبلیغات

این احساسات نیست جدا شده یا به عنوان ESPN گزارش که این “رشد جناح” از بازیکنان NBA است خواستار پاسخ در مورد چگونه به لیگ برتر خواهد شد سرمایه گذاری منابع به عدالت اجتماعی اصلاحات و اطمینان از ایمنی از هر بازیکن را انتخاب کنید به بازی زمانی که فصل رزومه.

تبلیغات

نیز وجود دارد رئیس سابق NBA بازیکن Stephen Jackson که در زمان به Instagram اعلام کرد که از سرگیری NBA فصل خواهد مانع پیشرفت های ساخته شده توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. به ما گزارش شده در اینجا در ریشهJackson یک زندگی طولانی از دوستان جورج فلوید.

“من عاشق NBA ، اما در حال حاضر نیست آن زمان به بازی بسکتبال میشم. در حال حاضر نیست آن زمان او گفت:” در یک ویدیو. “بازی بسکتبال در حال رفتن به انجام یک چیز: همه توجه کردن کار در دست در حال حاضر و آنچه که ما برای مبارزه با. هیچ کس برای رفتن به صحبت کردن در مورد گرفتن عدالت برای همه این بی معنی قتل توسط پلیس است. هیچ کس برای رفتن به تمرکز بر روی کاری که در دست برادر.”

تبلیغات

در سمت تلنگر, تعداد Houston Rockets گارد آستین رودخانه ها به عنوان کسی که معتقد است هیچ دلیلی وجود نداره که بازی باید مانع بازیکنان NBA از ادامه کمک به پیشرفت در حال ساخته شده است.

تبلیغات

“ما آینده را می توان با قرار دادن پول در همه ما (بازیکنان NBA) جیب” رودخانه نوشت: در Instagram. “با این پول شما می تواند کمک به مردم حتی بیشتر و ادامه بدهد و از همه مهمتر وقت و انرژی خود را به [Black Lives Matter] جنبش است. که من 100 درصد در هیئت مدیره. زیرا تغییر باید اتفاق می افتد و بی عدالتی در جریان بوده است بیش از حد طولانی است.”

نیز وجود دارد کلیپرز گارد پاتریک بورلی ساخته شده است که این نقطه خلاصه:

تبلیغات

من حدس می زنم خواهیم دید که چگونه این همه بازی اما NBA دارای پتانسیل واقعی به نگاه حتی بیشتر غیر قابل تشخیص زمانی که آن را برمی گرداند در ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله