اسکار 2021 مراسم تحت فشار قرار دادند تا آوریل—چگونه حرکت می گذارد سیاه فیلمسازان و بازیگران ؟

Category: کیمیا | No comments


Oscars statuettes are on display backstage during the 92nd Annual Academy Awards on February 09, 2020, in Hollywood, California.

اسکار مجسمه بر روی صفحه نمایش پشت صحنه در طول 92 سالانه جوایز اسکار در فوریه 09, 2020, در, هالیوود, کالیفرنیا.
عکس: مت Petit – جزوه (A. M. P. A. S. via Getty Images)

جهان در حال تغییر به عنوان ما در تلاش برای تنظیم به یک پست-COVID عصر—و هالیوود قطعا نمی معاف.

تبلیغات

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS) و شبکه تلویزیونی ABC اعلام کرد روز دوشنبه که 93 جوایز اسکار خواهد بود تحت فشار قرار دادند به چهار شنبه, مارس 25 2021. این مراسم در اصل برنامه ریزی شده رخ می دهد در فوریه. 28 سال 2021. انتظار می رفت که به تازگی انتخاب فرمانداران هیئت مدیره خواهد بحث در مورد برنامه تلویزیونی تاریخ قصد دارد طی دیدار اخیر هفته گذشته است.

به عنوان مهلت ارسال آثار اشاره کرداین خواهد بود که آخرین تاریخ برای همیشه برنامه تلویزیونی در این مراسم ، این 1927-1929 برگزار شد در مارس 16 و حتی یک بار بین سالهای 1930 و 1932 که این مراسم در ماه نوامبر بود که قبل از مراسم شروع به پخش در تلویزیون (1953). هر چند آن برگزار خواهد شد و بعد از آن در ماه به نظر می رسد 2021 است که مصرف یک اشاره از 1960s و 70s اوایل که این مراسم در ماه آوریل است.

تبلیغات

اطلاعات بیشتر از طریق آزادی مطبوعات از آکادمی فرستاده شده به ریشه:

تاریخ نیز منتقل کرده اند برای جوایز اسکار واجد شرایط دوره مهلت ارسال مقاله و مربوط به فصل جوایز حوادث. واجد شرایط بودن دوره جوایز اسکار در نظر گرفتن تمدید شده است فراتر از استاندارد 31 دسامبر آخرین مهلت: یک فیلم سینمایی در حال حاضر باید یک مقدماتی تاریخ انتشار بین 1 ژانویه تا سال 2020 و فوریه 28, 2021. مهلت ارسال به صورت تخصصی دسته بندی (های متحرک از ویژگی های فیلم مستند, مستند کوتاه موضوع بین المللی فیلم سینمایی, انیمیشن, فیلم کوتاه اکشن زنده فیلم کوتاه) است 1 دسامبر 2020. مهلت ارسال به صورت کلی ورود دسته ها از جمله بهترین تصویر نمره اصلی و اصلی آهنگ است که در حال حاضر 15 ژانویه 2021. بازدید oscars.org/rules برای کامل 93 جوایز اسکار قوانین تجدید نظر با این تاریخ و مهلت.

در طول این زمان لازم است به استثنایی تغییرات به آکادمی استاندارد سالانه جوایز برنامه. قصد رفتن به جلو است و در نهایت بازگشت به اعطای تعالی برای فیلم های منتشر شده در ژانویه-دسامبر تقویم سال. آینده واجد شرایط بودن ویندوز و اسکار نمایش تاریخ به صورت 2022 اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

اخیرا آکادمی متعهد به مقابله با تنوع و عدالت تلاش در مرحله ای به نام “آکادمی دیافراگم 2025” با طرح هایی که به شدت تنظیم تعداد واجد شرایط فیلم در بهترین تصویر دسته به 10 به جای قبلی متفاوت شماره.

در حالی که اشاره کرد که آکادمی تصمیم برای نرم کردن آن سخت اکران قوانین سود برای indie در, فیلم, Refinery29 را آن کوهن پیشنهاد این مراسم را تحت فشار قرار دادند تاریخ “می خواند به عنوان آکادمی بیرون رفتن از راه خود را به معرفی انواع underdog فیلم که کاهش یافته است از طریق ترک در گذشته است.” به علاوه کارشناسان صنعت باید استدلال که فیلم آمده است که پیش از آن در سال کمتر از مزیت نسبت به کسانی که می آیند بعد از آن در سال—و نزدیک به آکادمی را واجد مهلت و مراسم برنامه تلویزیونی آن را به عنوان لایو رای دهندگان در ذهن.

تبلیغات

کوهن نگرانی در مورد چگونه تاریخ جدید را تحت تاثیر قرار خواهد فیلم هایی مانند اسپایک لی دا 5 Bloods, Channing گادفری مردم را از دست Juneteenthنیا, DaCosta را Candyman (که شده است تحت فشار قرار دادند به سپتامبر), Rashad ارنستو سبز نارسکه هر یک از آنها احتمالا می تواند نمره برخی از گره در بازیگری و ویژگی های دسته ها به طور یکسان—اگر آنها را فراموش کرده اید در شمع.

برای من, آن می تواند به هر دو روش (و دو افراط): یا این پسوند را در واقع اجازه می دهد تا اسکار برای تبدیل شدن به حتی سفیدتر و یا آکادمی هنوز هم احساس می کنم به موقع فشار تنوع آن تخته سنگ و در عین حال دور دیگری از مرسوم تسلی جوایز برای “رنگی” مردمی قبل از رفتن حق بازگشت به طور منظم برنامه ریزی شده whitewashed برنامه نویسی. من حدس می زنم ما را ببینید.

تبلیغات

علاوه بر این, آکادمی موزه تصاویر متحرک در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن در دسامبر. 14, 2020, اما در حال حاضر باز در 30 آوریل 2021. به نظر می رسد مانند آن را به عنوان یک فینال رویداد برای اسکار هفته است که در سال.

“برای بیش از یک قرن, فیلم, باید نقش مهمی در آرامش بخش, الهام بخش و سرگرم کننده ما در سخت ترین زمان است. آنها قطعا باید در این سال است. ما امیدواریم که در گسترش واجد شرایط دوره و جوایز ما تاریخ است که به ارائه انعطاف پذیری فیلمسازان نیاز را به پایان برساند و انتشار فیلم های خود را بدون جریمه برای چیزی فراتر از هر کسی کنترل” آکادمی جمهور دیوید روبین و آکادمی مدیر عامل سحر هادسون در بیانیه ای گفت. “این آینده اسکار و افتتاح موزه جدید ما را یک لحظه تاریخی جمع آوری فیلم طرفداران در سراسر جهان برای متحد کردن از طریق سینما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>