Illustration for article titled Retail on the Rebound? Trump Touts 17.7 Percent Boost in May Retail Sales—Conveniently Ignoring Aprils Record Drop

عکس: داگ میلز (استخر/گتی ایماژ)

آن را ایمن می گویند که خرده فروشی چشم انداز به عنوان ما یک بار می دانستم که آن را نمی خواهد بهبود با COVID-19 واکسن در واقع بسیاری از آن را در کاهش و قبل از coronavirus ما رسیده سواحل سنتی آجر و ملات مکان های اثبات قادر به نگه دارید تا با افزایش در خرید آنلاین. و به عنوان این بیماری همه گیر در سراسر کشور اعمال شده مستندات و منجر به رکورد بیکاری اعدادخرده فروشی محدود بود به میان بسیاری نهفته است. پس از همه فقدان درآمد قابل تصرف تمایل به محدود کردن هزینه های اختیاری و بر این اساس از اواسط مارس بازده نشان داد یک رکورد 16.4 درصد سقوط در فروش های خرده فروشی و حتی بدتر از ابتدا پیش بینی شده (h/t CNBC). این پس از یک 8.7 درصد غوطه در ماه مارس. بالغ بر که 25.1 کاهش هزینه های خرده فروشی از فوریه این سال است.

تبلیغات

اما اجازه دهید اشتباه رئیس جمهور شما با آمار یا ریاضی پایه.

تبلیغات

میان او ادامه داد: تلاش برای gaslight امریکا در مورد اثرات ویرانگر از coronavirus—و به عنوان خواهان ادامه به وفل در دور دوم محرک چک—سه شنبه تهمت بود هیجان زده برای به رخ کشیدن در مورد یک 17.7 درصد جهش در فروش های خرده فروشی در ماه مهبیش از 8 درصد که قبلا پیش بینی شده که این بیماری همه گیر در ادامه به تحت تاثیر قرار کشور است. در حالی که اخبار طبعا به نام برای تمدید خوش بینی در مورد بازار در بزرگ آن به راحتی نادیده گرفته شده این واقعیت است که با توجه مارس و آوریل شماره های ما هنوز هم در حال اجرا در یک 7.4 درصد کاهش یافته است.

همچنین گفتن این است که دولت اعتبارات پایان مستندات با خروش—و جای تعجب نیست برخی از مطبوعات و رسانه ها باید به دنبال کت و شلوار. “خرده فروشی شکسته در حال حاضر-رفیع انتظارات ممکن است به عنوان مصرف کنندگان آزاد از coronavirus ناشی از مستندات شروع به خرید دوباره” CNBC اعالن همچنین گزارش داد که: “پس از اینکه تقریبا به طور کامل توقیف در طول مستند, خدمات مواد غذایی و آشامیدنی مکان دیدم 29.1% ارتجاعی است. برخی از ایالت ها شروع اجازه می دهد ناهار خوری در طول ماه پس از این موسسات محدود شد به منظقه وانت و تحویل.”

برای تلفن های موبایل بزرگ…جز این که 29.1 درصد افزایش ارتجاعی از چه چیزیدقیقا ؟ و باید که موج واقعا توان به پایان مستند زمانی که اکثر آبی متحده (و چند آنهایی که قرمز رنگ) باقی مانده تحت نوعی از اقامت در خانه سفارشات از طریق حداقل اواسط ماه مه ؟ و یا ممکن است آن را نیز به اعتبار هجوم نقدی ارائه شده توسط اولین دور از محرک چک که وارد بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه; بودجه آن از ما به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم به کار گرفته شود قادر به استفاده از در اختیار ما?

تبلیغات

شما می دانید همان نوع از بودجه جمهوری خواهان به تاخیر در صدور بیشتر از حتی خود را به عنوان رئیس جمهور گزارش پشتیبانی از یکی دیگر از 2 تریلیون دلار بسته محرک (h/t ایسنا)?

تبلیغات

“بازگشت خریداران در ماه گذشته به احتمال زیاد با کمک 3 تریلیون دلار در نجات پول است که دولت فدرال ارائه شده به شرکت ها و خانواده ها” AP اخبار یادداشت. “آمریکایی ها خرید های خرده فروشی نیاز به افزایش اضافی 9 درصد به بازگشت به سطح قبل از همه گیر.”

اما در حالی که دولت هیچ مشکلی مباهات در مورد بازده آنها کمتر مشتاق به ارائه اقدامات اصلاحی. “[A]s من در حال حاضر گفت: ما به دنبال در ماه جولای به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای رفتن به جلو با یکی دیگر از نجات بسته” سناتور میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: مطبوعات در روز دوشنبه. “و ما به شما اجازه می دانم.”

تبلیغات

به مک کانل اعتباری (من نمی توانم باور کنم فقط تایپ آن) توسط ژوئیه ما همچنین باید بدانید که اگر اخیر spates از reopenings همراه با هفته از تظاهرات عمومی خواهد شد در نتیجه افزایش COVID-19 مواردی است که بیشتر کسانی که از اقتصاد است. پس شاید ما باید خلق و خوی آن جشن پس از به عنوان CNBC تصدیق میکند “در حالی که ماهانه سود سوابق اقتصاد است که هنوز هم ساخت تا زمین را از دست داد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله