واشنگتن — مجلس سنا به تصویب یک لایحه دو حزبی که دو برابر هزینه های محبوب برنامه حفاظت و اختصاص حدود 2 میلیارد دلار در سال برای بهبود و حفظ پارک های ملی است.

این 73-25 رای در روز چهارشنبه می فرستد بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل به خانه که در آن تایید شده است انتظار می رود. این امر می تواند مهم ترین حفاظت از قانون تصویب شده در نزدیک به نیم قرن. این لایحه را صرف در مورد $2.8 میلیارد دلار در هر سال در حفاظت و تفریح در فضای باز و پارک های تعمیر و نگهداری.

“آمریکا صدها میلیون هکتار از زمین های عمومی هستند در نتیجه صدها سال از اکتشاف و حفاظت از محیط زیست گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ McConnnell R-Ky.

سنا رای گیری را “حصول اطمینان از این ارث را ایستاده آزمون زمان برای نسل از آمریکایی ها هنوز برای آمدن” مک کانل گفت: اصرار مجلس به تصویب آن را به سرعت.

بهداشت ، کوری گاردنر, R-Colo., یکی از این لایحه ارشد حامیان مالی گفت: این لایحه را ایجاد حداقل 100 ، 000 شغل در حالی که بازسازی پارک های ملی و ترمیم مسیرهای پیاده روی و جنگل های سیستم.

کسانی که اقدامات مورد نیاز به خصوص در حال حاضر که جوامع احاطه شده توسط زمین های عمومی را بالا نرخ بیکاری به دلیل خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس گاردنر گفت. “این یک اقتصادی و مشاغل بسته به اندازه آن را به عنوان یک حفاظت بسته” او گفت:, و اضافه کرد که آمریکایی ها که بسته شده اند, در این بیماری همه گیر “آماده به خارج از منزل بزرگ.”

سناتور. استیون Daines R-Mont., که تحت فشار قرار دادند تا برای این لایحه با گاردنر گفت: آن را “کمک خواهد کرد که حفاظت از دسترسی عمومی ما به زمین های عمومی و پشتیبانی از ما پارک های ملی است. آن را حفظ و محافظت ما مونتانا, هوای آزاد, راه زندگی است.”

گاردنر و Daines در میان اوباما و آسیب پذیر ترین امتیازهای و هر کدام نشان دهنده یک دولت که در آن, هوای آزاد, اقتصاد و گردشگری در سایت های مانند کوه های راکی و ملی یلوستون پارک بازی یک آستین ، نقش.

قانونگذاران را متقاعد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از این لایحه حتی اگر او بارها و بارها سعی کردم به بریده بریده هزینه برای زمین فدرال حفاظت آب و صندوق در بودجه پیشنهاد شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی در حمایت از اراضی لایحه گفت: “خواهد بود تاریخی برای ما زمین های عمومی.”

سناتور. مارتین هاینریش D-N. M.. گفت به طور دائم و به طور کامل به کمک های مالی که صندوق “خواهد شد به یاد ماندنی پیروزی برای حفاظت از محیط زیست و مکان های که در آن همه ما خارج است.” او اشاره کرد مطالعات نشان می دهد که هر دلار صرف شده توسط صندوق ایجاد اضافی چهار دلار ارزش اقتصادی.

هاینریش گفت: بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از پارک های ملی مانند یلو و یوسمیتی “اگر حمام و سرویس بهداشتی کار نمی کند اگر مسیرهای پیاده روی و اردو هستند باز نمی, و یا اگر جاده ها در کنيا. این مکان که همه ما گرامی سزاوار بهتر است.”

سناتور. ماریا Cantwell, D-بشویید. اعتبار یک “ائتلاف جدید” از قانونگذاران از هر دو طرف که در حمایت از حفاظت از محیط زیست و زمین های عمومی.

“ما مردم آگاه از نیروی عظیم منهدم کننده که خارج از منزل و اقتصاد بوده است” Cantwell گفت: با توجه به آمار نشان می دهد که فضای تفریحی و گردشگری با پشتیبانی از $887 میلیارد دلار در سال در هزینه های مصرف کننده و 7.6 میلیون شغل بسیاری از آن در غرب است.

“امریکا سزاوار شکستن در حال حاضر و در خارج از منزل است ترمیمی” Cantwell گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله