St. Paul شهردار ملوین کارتر از کنگره آمریکا به صورت گسترده پلیس اصلاحات

واشنگتن – St. Paul شهردار ملوین کارتر روز سه شنبه از کنگره خواست به گسترده پلیس ملی پاسخگویی اصلاحات از جمله استانداردهای که یاغی chokeholds یا گردن محدودیت مانند است که هزینه جورج فلوید زندگی خود را در دست پلیس مینیاپولیس.

“ما می تواند ایجاد یک استاندارد ملی پلیس برای جلوگیری از خشونت و پایان دادن به دهها و از بین بردن واجد شرایط ایمنی” کارتر گفت: آمریکا در پی راههای ورود پلیس با توجه به اصلاحات. “بدون شک شما خواهد شد تحت فشار توسط دوستان قدرتمند خواهد شد که رنگ این مهم اصلاحات به عنوان دشمن به اجرای قانون اما کار ما برای بازگرداندن آمریکایی” ایمان در سیستم قضایی ما است که یک تاسیسات برای افسران که خدمت در ایمان خوب است.”

کارتر شهادت آمد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا ارائه مشوق هایی برای بهتر پلیس آموزش عالی و صدور گواهینامه استاندارد و پایگاه ملی برای پیگیری سوء رفتار پلیس هر چند خود را بسته اصلاحات سقوط کوتاه از خواسته های بسیاری از معترضان و فعالان است.

صحبت کردن از راه دور به یک جلسه از قدرتمند قضایی مجلس سنا کمیته کارتر صحبت در پی خشم است که احاطه شهرهای دوقلو پس از مینیاپولیس افسر درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید التماس برای زندگی خود را.

کارتر که پدرش یکی از سنت پل اولین آفریقایی-آمریکایی به افسران پلیس گفت: شهرداران مانند او نیاز به حمایت دولت فدرال برای به دست آوردن کنترل در یک فضای که در آن استفاده از زور اغلب طول می کشد مقدم بر کمک به نشانی علل جرم و جنایت برای شروع با.

“کشور ما اجرای سنگین امنیت عمومی استراتژی های طراحی شده نیست که به مقابله با ریشه های جرم و جنایت تنها نشانه” کارتر گفت. “ما شایسته بیشتر از یک سویفت پاسخ پس از یک جنایت متعهد ما سزاوار سرمایه گذاری به منظور کاهش تعداد بار ما را به تماس با پلیس در وهله اول است.”

سرانجام کارتر خواسته ملی رکورد نگه داشتن سیستم است که کمک خواهد کرد محلات و کشورهای علف هرز مشکل افسران.

“ما آتش افسران تنها به دیدن آنها محافظت از پاسخگویی ابقاء طریق داوری یا استخدام به یکی دیگر از آژانس است که بدون آگاهی از گذشته خود” کارتر گفت.

کارتر دعوت شد به آدرس سنا به جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره کار بر روی بسته های جداگانه از پلیس اصلاحات. آمریکا باید اصلاحات پیشنهادی که ممنوعیت پلیس chokeholds و آن را آسان تر برای قربانیان خشونت پلیس به شکایت افسران و ادارات چیزی است که بسیاری از جمهوری خواهان مخالف.

تهمت همکاری با جمهوری خواهان مجلس سنا ارائه شده محدود تر بسته است که همچنین ممنوعیت چوک نگه می دارد مگر در شرایط خاص. انعکاس بسیاری از فعالان اصلاح قانون جمهور را خواستار بخش شامل مددکاران اجتماعی و سلامت روان حرفه ای بر روی تماس ها برخورد با بی خانمانی, بیماری های روانی و اعتیاد.

قانونگذاران ایالتی در سنت پل نیز در حال کار بر روی پلیس اصلاحات قانون در این هفته هر چند نتیجه باقی می ماند و بی قراری.

در مواجهه با فشار به اقدام در پی فلوید مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام سفارش خود را در یک باغ گل رز گردهمایی که در آن به ستایش او هر دو اجرای قانون و خانواده های کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را در تعامل با پلیس است.

“ما باید برای پیدا کردن زمینه های مشترک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما من به شدت مخالفت رادیکال و خطرناک تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و ما حل ادارات پلیس … آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد هرج و مرج; بدون قانون هرج و مرج وجود دارد; و بدون ایمنی وجود دارد فاجعه است. ما نیاز به رهبران در هر سطح از دولت که باید اخلاقی وضوح به دولت این حقایق آشکار است.

در میان کسانی که حضور در کاخ سفید rollout شد و جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده پیت Stauber از مینه سوتا یک افسر سابق پلیس. “مرگ جورج فلوید خواستار تغییر پایدار و من افتخار می کنم به دیدن رئیس جمهور اقدام قاطع در این موضوع” Stauber توییتی پس از آن.

اندی Skoogman, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Chiefs of Police گفت: ستاد استقبال از “قوام” که خواهد آمد از سیاست های تعیین شده در توسط دولت و دولت فدرال است. “ما سازمان در سراسر کشور است که سیاست های مختلف,” او گفت:.

Skoogman تیز اشاره کرد که حاکی استفاده اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در Floyd بود “غیر قابل قبول و غیر منطقی و غیر ضروری است.”

استیو Linders سخنگوی St. Paul اداره پلیس گفت: chokeholds در حال حاضر ممنوع شده است برای سال در, St. Paul. “هیچ کس در رهبری ما می توانید به یاد داشته باشید زمانی که آنها حتی تدریس در آکادمی” Linders گفت:, و اضافه کرد که یک سیاست جدید در پی فلوید کشتن آن را “شفاف” که آنها را “صراحت” ممنوع است.

 

نویسنده کارکنان راشل اولسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de