هدف بهترین خرید بانک ایالات متحده آمریکا را Juneteenth شرکت تعطیلات

مینه سوتا شرکت های مبتنی بر هدف Corp. بهترین خرید و بانک ایالات متحده آمریکا نقل مکان کرد برای ایجاد Juneteenth ژوئن 19, جشن رهایی از آفریقایی-آمریکایی ها از برده داری به عنوان یک مقام رسمی شرکت تعطیلات به عنوان کسب و کار بیشتر در ادامه برای تنظیم سیاست های داخلی در پی گسترده در خیابان ها تظاهرات در نژادی و حقوق صاحبان سهام.

در حالی که تمام هدف و فروشگاه ها و مراکز توزیع باز باقی خواهد ماند در جمعه وقت ساعتی اعضای تیم باید این گزینه را به بعد با پرداخت کامل. کارکنان ساعتی که تصمیم به کار در آن روز پرداخت خواهد شد زمان و نیم. مینیاپولیس مقر دفاتر بسته خواهد شد در رعایت.

“ما می دانیم که نژادی ترومای کشور در حال تجربه در حال حاضر این است که جدید نیست اما در طول هفته های اخیر شده است وجود دارد یک حس است که در این زمان است و باید متفاوت” گفت: Brian کرنل هدف را رئیس و مدیر اجرایی, در بیانیه ای. “Juneteenth طول می کشد در بیشتر اهمیت در این لحظه است.”

بهترین خرید که شروع به بازگشایی فروشگاه به ترافیک پیاده روی این هفته را به همه کارکنان پرداخت می شود و داوطلب در روز است که می تواند مورد استفاده جمعه و یا هر گونه باقی مانده بعد از این سال است. فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند جمعه. سال آینده Juneteenth را تبدیل به رسمی, پرداخت, شرکت, تعطیلات.

“ما این کار را با صمیمانه امیدواریم که که هر کارمند که بخواهد به استفاده از این زمان به عنوان یکی از انعکاس و بیان اعتراض یا خدمات اجتماعی قادر خواهد بود تا بدون نگرانی و یا هزینه به آنها” این شرکت گفت: شرکت های بزرگ خود را در وبلاگ.

در آن اطلاعیه, بهترین خرید و رهبری همچنین گفت: برای اولین بار شرکت خواهد کوتاه کردن ساعات کار در روز انتخابات نوامبر. 3.

بانک ایالات متحده آمریکا گفت: آن را از دفاتر و شعب اولیه در 1 بعد از ظهر روز جمعه در به رسمیت شناختن Juneteenth. این کشور پنجمین بانک بیش از 2700 شعبه در 26 متحده است.

“حوادث چند هفته گذشته تغییر کرده است, گفتگو و اضافه شدن یک حس فوریت است که با انگیزه بیشتر مردم در سراسر جهان به عمل به آدرس اجتماعی بی عدالتی” اندی Cecere ایالات متحده بانک مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “ما در حال تشویق کارکنان به استفاده از این زمان به خدمت در جوامع ما متعهد به ورود و وکالت و یا به سادگی آموزش خود را در این موضوع بسیار مهم.”

ملی فشار

شده است وجود دارد یک ملی فشار به Juneteenth فدرال تعطیلات یک کمپین است که به شدت در پی مورد جورج فلوید که در بازداشت پلیس مینیاپولیس ماه گذشته و مشتعل جهانی تظاهرات در برابری و خشونت پلیس. هدف بهترین خرید و بانک ایالات متحده آمریکا تاریخ چندین شرکت دیگر که اعلام کرده اند حرکت می کند به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان یک شرکت تعطیلات از جمله توییتر نایک و مینیاپولیس-کارکنان بر اساس برنامه ریزی شرکت نرم افزاری که من کار می کنند.

تعطیلات (یک ترکیب کردن کلمات ژوئن و 19) جشن 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر مطلع بردگان در گالوستون تگزاس که جنگ داخلی به پایان رسید و آنها آزاد بودند.

مینیاپولیس شده است خانه را به یکی از بزرگترین Juneteenth جشن در کشور است.

در هدف Juneteenth است که در حال حاضر مشاهده شده در علاوه بر این به مدت شش دیگر تعطیلات پرداخت. هدف فروشگاه بسته در عید پاک و کریسمس روز و برای بخشی از روز شکرگزاری است. این Juneteenth اطلاعیه به شرح زیر هدف را تعهد 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی سازمان و همچنین جامعه بازسازی تلاش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر