هدف را به طور دائم جمع آوری شروع آن حقوق و دستمزد به 15 دلار در ساعت در ماه آینده و ارائه یک پاداش زمان از 200 دلار به خط مقدم آن فروشگاه و مرکز توزیع کارگران که کمک کرده اند خرده فروش باز بماند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با دائمی پرداخت ضربت سود را افزایش می دهد و امنیت سرمایه گذاری از جمله محافظ تجهیزات حفاظتی — به همراه 1 میلیون دلار کمک مالی به این هدف عضو تیم دادن صندوق — مینیاپولیس مبتنی بر خرده فروش گفت: آن است که صرف 1 میلیارد دلار بیشتر پرداخت و از مزایای آن در سال گذشته.

هدف در حال حاضر به طور موقت خود را مطرح 13 دلار حداقل دستمزد توسط $2 در ماه مارس پرداخت ضربت که تمدید شده است دو بار در ماه های اخیر به عنوان اعضای تیم مشغول به کار را به انجام برسانند سفارشات و نگه داشتن فروشگاه نگردند در طول coronavirus بحران است.

این تغییر دائمی است خوب در هدف هدف رهبری اعلام کرد در سال 2017 به تدریج آن را افزایش دهد شروع پرداخت به 15 دلار در ساعت پرداخت که اثرات مورد 275,000 از کارکنان خود را در فروشگاه ها و مراکز توزیع در سراسر کشور است.

آغاز این هفته هدف نیز ارائه رایگان مجازی, دکتر, بازديد از طریق پایان سال به همه کارکنان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها خرید بیمه از طریق خرده فروش آن را گفت.

در ضمن هدف گسترش دیگر COVID-19-مربوط به مزایای از جمله پشتیبان رایگان مراقبت از فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده از طریق پایان ماه اوت و 30 روز مرخصی با حقوق برای اعضای تیم که 65 ساله یا مسن تر باردار و یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

“در بهترین زمان تیم ما به ارمغان می آورد انرژی باور نکردنی و همدلی به کار ما سخت تر در برابر آنها را به آن کیفیت به علاوه فوق العاده انعطاف پذیری و چابکی برای نگه داشتن هدف در خط مقدم جلسه نیازهای در حال تغییر از مهمانان ما و کسب و کار ما سال به سال” گفت: Brian کرنل مدیر اجرایی هدف شرکت در بیانیه ای روز شنبه.

“همه چیز ما آرزوی انجام می شود و به عنوان یک شرکت مبنی بر نقش محوری اعضای تیم ما در بازی استراتژی تعهد خود را به هدف ما و ارتباط آنها با ایجاد مهمانان ما و جوامع است.”

پرداخت افزایش را به اثر جولای 5. ایالات متحده تمام ساعات روز تمام وقت و پاره وقت اعضای تیم در فروشگاه ها, مراکز توزیع و مینیاپولیس ستاد خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت دست انداز.

یک بار 200 دلار جایزه داده خواهد شد در پایان ماه ژوئیه به واجد شرایط به صورت تمام وقت و پاره وقت ساعتی کارکنان در فروشگاه ها و مراکز توزیع. پاداش 250 دلار تا 1500 دلار پرداخت شد و در ماه آوریل به حدود 20,000 سر گروه.

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله