Illustration for article titled Ted Cruz Challenged Actor Ron Perlman to Wrestle Jim Jordan, Which Further Proves That 2020 Is Trash

عکس: ارین اسکات (گتی ایماژ)

این همه را با یک لعنتی ساندویچ مرغ و در حال حاضر 2020 نشده فقط شروع به پریدن کوسه آن را خاموش ریل و رهبری نسبت رس فردا و کنگره کشتی به عنوان هیچ چیز می گوید: در این سال فقط در یک, کامل دختران زباله مانند نمایشی, homoerotic هنر کشتی.

تبلیغات

من حتی نمی دانند که چگونه آن را آغاز کردم و من فقط می دانم که دو نفر وجود دارد من می خواهم با زندگی واقعی تحت هر شرایطی که تونی سوپرانو و کلارنس “رس” فردا چون این بچه ها….

سردبیر Genetta Adams: Stephen تونی سوپرانو و خاک رس مارو هستند شخصیت های داستانی.

تبلیغات

من: چی ؟

GA: آنها وجود ندارد.

من: بگویید که به فرزندان هرج و مرج تمام سفید باند موتور سیکلت که در حال حاضر در حال حرکت اسلحه از کشور…

GA: همه جعلی است.

من: شما نمی دانید هر چیزی. بعد شما به من بگویید که اوهایو, congressman Jim اردن مشغول به کار به عنوان یک مربی کشتی برای ایالتی اوهایو و می دانستم که از تجاوزات جنسی و هرگز گزارش آنها را!

تبلیغات

GA: ummm….

من: خبر جعلی! *اجرا می شود از اتاق* * * *

بنابراین من نمی دانم که چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی آغاز شده بود اما به نحوی بهداشت ، تد کروز با نام مستعار رافائل ادوارد کروز با نام مستعار بزرگ ادی مونستر به پایان رسید تا به چالش کشیدن رس مارو رهبر SOA به یک مسابقه کشتی. اما در حال سنگ-سرد نرم-خدمت مخروطی است که او رافائل نمی خواهم به گریبان خود او را می خواستم با تشکر. جیم اردن (R-اوهایو) به کشتی ها در محل خود.

تبلیغات

Clay Morrow or Ron Perlman as the press calls him.

خاک رس فردا یا ران پرلمن مطبوعات به عنوان تماس های او.
عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

در اینجا نحوه تپه را توضیح می دهد:

چالش آمد و پس از پرلمن و تشکر. مت Gaetz (R-Fla.) کردم به توییتر تف بیش از ایالات متحده, فوتبال, از بین بردن نیاز برای ایستادن هنگام پخش سرود ملی قبل از مسابقات که شامل پرلمن تماس اردن “زشت ترین سیاستمدار راه رفتن.”

“گوش دادن Hellboy. شما بحث خوب بازی هنگامی که شما کردم هالیوود آرایش و stuntmen” کروز توییتی. “اما من شرط می بندم $10k—به غیرسیاسی موسسه خیریه از انتخاب شما—که شما می توانید از آخرین 5 دقیقه در حلقه کشتی w/ @Jim_Jordan w/o گرفتن دوخته. شما تا به آن ؟ یا خود را روزنامه نگار می گویند بیش از حد خطرناک است؟”

تبلیغات

خاک رس فردا یا کسی به نام “ران پرلمن” است که چگونه سازمان های خبری در حفظ و اشاره به او مانند “سگ ماده, آیا شما می دانید من خواهد پانچ شما همه در احمقانه خود را به صورت? آیا شما می دانید من می خواهد پر لعنتی SOA بیش از همه خود را گوشتالو, کون بدن؟”

OK او نمی گویند هر که او سوال چه نوع انسان کروز باید به ارائه یک مرد دیگر به یک مبارزه است. او سپس به چالش کشیده رافائل به مبارزه و گفت: او می خواهم اهدا $50,000 به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

تبلیغات
تبلیغات

خاک رس مارو عصبانی شد بیش از یک صدای جیر جیر که Gaetz فرستاده و اشاره کرد که او “نه آمریکا و نه یک تیم فوتبال از یک تیم فوتبال است که نمی ایستادن برای سرود ملی.”

“شما نباید به بازی بازی های تحت پرچم ما به عنوان تیم ملی ما اگر شما نمی ایستادگی هنگامی که آن مطرح شده است” Gaetz اضافه شده در یک صدای جیر جیر که رفته ویروسی تپه گزارش.

تبلیغات

پرلمن بعد در پاسخ به Gaetz در حالی که tagging جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن:

تبلیغات

Gaetz بودن این تهمت بزرگ, پوزه بند است که او در پاسخ با تماس پرلمن یک “نژادی عدالت جنگجو” و چون Gaetz نیز یک ادم سفیه و احمق و درک نمی کند هر چیزی در مورد “اقدام” انتقاد پرلمن برای بازی داستانی سفید supremacist در FX سریال Sons of Anarchy.

با وجود خاک رس مارو بیعت SOA او شده است انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و تایید شده “سناتور. کامالا هریس‘ (D-کالیفرنیا.) انتخابات ریاست جمهوری در حالی که پیوستن به دیگر بازیگران و هنرمندان در, دعوت از تحریم گرجستان در مدت کوتاهی پس از جمهوری خواه برایان کمپ را شکست داد استیسی آبرامز (D) در ایالت فرمانداری نژاد در سال 2018,” تپه گزارش.

تبلیغات

آنها نمی خواهند رس مارو به منظور بالا بردن جهنم, پسر بچه. آنها واقعا نمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله