Telangana سرباز سرهنگ Santosh ببو شهادت در Galwan دره برخورد با چین

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: هند افسر ارتش کشته در خشونت برخورد با نیروهای نظامی در شرق لاداخ در شب دوشنبه سرهنگ Santosh ببو برآورده شخصی پدرش در آرزوی خدمت به کشور بود و در انتظار ارسال به این شهر قبل از قربانی عالی.

ببو و دو سرباز کشته شدند در Galwan دره در شرق لاداخ در دوشنبه شب طی یک درگیری با نیروهای نظامی در اولین حادثه مربوط به مرگ و میر پس از فاصله 45 سال سیگنالینگ عظیم تنش در پنج هفته مرزی بن بست در منطقه حساس.

کشته افسر گفت: پدر در حالی که او نمی تواند زندگی رویاهای خود را از خدمت نیروهای مسلح پسرش انجام داد. “من نمی تواند با پیوستن به ارتش و خدمت به کشور است. بنابراین من می خواستم پسرم را به پیوستن به نیروهای دفاع و خدمت به کشور ما هر چند بستگان من دلسرد ایده” ب Upender پدر مقتول سرهنگ و یک بانکدار بازنشسته گفت.

ابراز تسلیت صمیمانه خود را بیش از بابو مرگ, Telangana وزیر K چاندراسکار رائو در بیانیه ای گفت: دولت ایستاده خواهد شد سوگوار در خانواده است. او دستور کابینه خود را همکار Jagadish ردی دولت به عنوان نماینده دولت برای نظارت بر ترتیبات برای دریافت بدن تا آخر مراسم در حال انجام است.

ببو که مورد ستایش قرار داد از سوریپت منطقه در Telangana, بود, خدمت, در 16 بیهار هنگ به عنوان افسر فرمانده پدرش گفت. او جان سالم به در با همسر خود دختر و پسر هستند که ساکن در دهلی نو. کشته افسر بود که در انتظار ارسال در حیدرآباد به زودی سخن گفته بود به مادرش در روز یکشنبه که در آن گفتگو حول مداوم تنش است.

“او در آخرین صحبت من در پنج شنبه شب” ببو را گفت. هر چند ‘crestfallen,’ او “افتخار می کنم که پسر من قربانی (زندگی خود را) برای ملت” او گفت:. وقتی پرسیده شد که در مورد تنش ها در هند و چین مرز Santosh گفته بود این مسائل نمی تواند مورد بحث با توجه به حساسیت.

در اینجا نگاهی به خانواده اش تصاویر

“من به او گفتم مراقب باشید” سوگوار پدر به خبرنگاران گفت:. ببو پیوست ارتش هند در سال 2004 و برای اولین بار ارسال شده در جامو و کشمیر Upender گفت. خانواده مطلع شد در مورد این تراژدی بعد از ظهر توسط ارشد ارتش و مقامات. بابو فانی باقی می ماند و انتظار می رود برای رسیدن به بومی سوریپت روز چهارشنبه برای نهایی حج منطقه رئیس پلیس R bhaskaran می گفت.

“همانطور که از در حال حاضر اطلاعات موجود انسانی باقی می ماند و باید برای رسیدن به دهلی نو و از وجود همسر و فرزندان خود را به سفر سوریپت که در آن نهایی مراسم برنامه ریزی شده اتفاق می افتد”, SP, گفت توافق هسته ای بیش از تلفن. هندی و چینی ارتش درگیر در یک بن بست در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie در شرق لاداخ.

تعداد قابل ملاحظه ای از پرسنل ارتش بود و حتی ستم به سمت هند از بالفعل مرز در مناطق مختلف از جمله Pangong Tso. ارتش هند بوده است به شدت با اعتراض به تجاوزات و خود خواستار خروج فوری برای بازگرداندن صلح و آرامش در منطقه است.

هر دو طرف برگزار شد یک سری از مذاکرات در چند روز گذشته برای حل و فصل ردیف قبل از تفاوت در زمان های خشونت آمیز و کشنده به نوبه خود در روز دوشنبه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>