این نا امنی فصل 4 آخر بود اما این عیسی Rae-Luther Vandross Mashup هرگز بیش از حد

Category: کیمیا | No comments


Issa Vandross “Never Too Much” Insecure Season 4

عیسی Vandross “هرگز بیش از حد” ناامن فصل 4
تصویر: جه زرافه (توییتر )

همانطور که همه ما پختند پایین از cliffhanger که dangled در پایان نا امن‘s فصل 4 آخر طرفداران منعکس شده در این واقعیت است که تلویزیون نشان می دهد و تا به حال به عنوان یک خدمت ضروری فرار از hellscape ما در حال حاضر زندگی در (در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک تند و تلخ یادآوری قبل از همه گیر روز). ما یکشنبه ها هستند قطعا رفتن به احساس کمی خالیتر در حال حاضر با هیچ قسمت از نا امنی به نگاه به جلو (و بعد استدلال می کنند در مورد توییتر).

تبلیغات

نویسنده توجه داشته باشید: مراقب باشید از نا امنی فصل 4 قسمت آخر اخلال گران زیر.

این یکشنبه گذشته در حالی که ما به تماشای سودا وحی از تیفانی (آماندا Seales) افسردگی پس از زايمان داستان قوس و احتمالی مراسم از عیسی دی (Issa Rae) و مولی (ایوان Kennedy) نیز وجود دارد که برخی از لازم صابون اپرا درام بود. در یک صحنه از بازیما متوجه شدیم که لارنس (جی الیس) دوست دختر سابق, Condola (کریستینا Elmore) باردار بود—درست زمانی که او و عیسی شدن بودند به خوبی و مکان با خود اخير عاشقانه آشتی. بسیاری از ما تا به حال حدس زد که این اتفاق می افتد و این در واقع تبدیل به یک چیزی که واقعی است! اوه!

تبلیغات

هر چند که قابل پیش بینی پیچ و تاب و طرح سمت چپ بسیاری از ما خشمگین (به عنوان به زودی به عنوان Lawerence گفت Condola آمد به “بحث” من حلال فریاد زد در صفحه نمایش “در حال میشم واقعا لعنتی انجام این کار؟!”), این بدان معنا نیست که هیچ اتاق به درک آنچه که به اعتقاد من نشان می دهد بهترین فصل به عنوان یک کل.

نشانه جه زرافه.

به یاد داشته باشید مگان تو نریان-استیو هاروی mashup? چگونه می تواند شما را فراموش کرده ام ؟ تصویر به طور دائم مهر و موم شده در من حافظه است.

تبلیغات

خوب تولید است که در ادامه خود را antics خنده دار در موقع مد با جدیدترین fusion به نام “هرگز بیش از حد” توسط عیسی Vandross. درست است که عیسی Rae چهره شده است سوار بر روی Luther Vandross سر و بدن است. این ویدئو به عنوان یک روکش از فصل گذشته—بلکه این است گه خنده دار و مسخره.

تبلیغات

از آنچه که من دیده ام عیسی نیست علنا اظهار نظر در آن است اما من تصور می کنم او می خواهم یک ضربه از این. اگر شما نیاز به یک خنده—بیایید آن روبرو هستند, ما همه فراموش—لطفا این ویدئو را تماشا کنید. سازمان دیده بان آن را در اینجا…و در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>