واشنگتن — پس از هفته ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا پلیس در روز شنبه که او گفت: آیا بهتر تشویق قشر جوان و ایجاد یک پایگاه داده برای پیگیری از افسران با سابقه استفاده بیش از حد از نیروی شکایت.

در باغ گل رز سخنان تهمت تاکید کرد نیاز به استانداردهای بالاتر و commiserated با عزاداری خانواده حتی به عنوان او را مورد ستایش قرار داد اکثریت قریب به اتفاق افسران به عنوان فداکارانه خدمتگزاران مردم برگزار شد و خود قانون و دستور خط.

“کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف,” او گفت: قبل از ثبت سفارش flanked توسط پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران شده اند عجله برای پاسخگویی به جرم تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی که خروشان هفته در سراسر کشور در پاسخ به مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. این یک تغییر ناگهانی برای حزب جمهوری خواه و یکی از دموکرات ها در حال تماشای احتیاط — نشان می دهد که چگونه به سرعت اعتراضات را تغییر سیاسی گفتگو و تحت فشار واشنگتن به عمل می کنند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجه انتقاد برای عدم اذعان سیستمیک تعصب نژادی و حمایت به صورت خشن تری از رفتار پلیس مظنون در گذشته است ادامه داد: تاکید بر حمایت خود را برای اجرای قانون است. در این رویداد امضای او برافراشته در برابر کسانی که مرتکب خشونت طول تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات و هیچ اشاره ای از نژادپرستی در حالی که lambasting دموکرات ها در انتخابات سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی خواهد ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسران پلیس با استفاده بیش از حد از زور شکایات در سوابق خود را. و آن را به ادارات پلیس مالی انگیزه ای برای اتخاذ بهترین شیوه و تشویق شرکت پاسخگوی برنامه های اجتماعی که کارگران پیوستن به پلیس زمانی که پاسخ آنها به خشونت پرهیزی در تماس های مربوط به بهداشت روانی و اعتیاد و بی خانمان مسائل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به عنوان بخشی از منظور استفاده از chokeholds خواهد بود ممنوع “به جز اگر یک افسر زندگی در معرض خطر است.” این مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: منظور خواهد به جای ترویج مراجع صدور گواهینامه است که آموزش افسران در د تشدید تکنیک ها و استفاده از نیروی استانداردهای که منع chokeholds “مگر در آن شرایط که در آن نیروی مرگبار مجاز توسط قانون.” Chokeholds در حال حاضر تا حد زیادی ممنوع در ادارات پلیس در سراسر کشور.

دموکرات ها و دیگر منتقدان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را اندازه گیری می کند نه چندان دور به اندازه کافی.

مجلس نانسی پلوسی گفت: آن “می افتد و متاسفانه به طور جدی از آنچه مورد نیاز است برای مبارزه با این بیماری همه گیر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس است که در قتل صدها نفر از آمریکایی های سیاه و سفید.”

“در این لحظه از ملی و اندوه ما باید اصرار بر پررنگ تغییر نمی ملایم تسلیم شدن به حداقل” او گفت:.

Kristina راث در سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا گفت: منظور “به مقدار یک گروه کمک های اولیه برای زخم گلوله” در زمانی که “این لحظه ای است که خواستار تحول و تغییر از پلیس.”

فلوریدا دموکراتیک تشکر. Val Demings سابق اورلاندو رئیس پلیس است که دیده می شود به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر برای دموکرات, جو بایدن, ستایش منظور اجرایی به عنوان “در مسیر درست” اما او با انتقاد از تهمت را برای عدم به اذعان نژادپرستی در اعمال خشونت پلیس و عدم تعامل با وزارت دادگستری در پلیس اصلاحات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن قاب طرح خود را به عنوان یک جایگزین برای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش که پدید آمده از اعتراضات و که او ناودان به عنوان “رادیکال و خطرناک است.”

“آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج است. بدون قانون هرج و مرج وجود دارد و بدون ایمنی وجود دارد این است فاجعه,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخاطبان شامل مقامات پلیس و اعضای کنگره و آمد او پس از ملاقات خصوصی در کاخ سفید با خانواده از مردان و زنانی که کشته شده اند و در تعامل با پلیس است.

“به همه صدمه زدن به خانواده من می خواهم شما بدانید که همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما عزیزان نمی خواهد که درگذشت بیهوده است.”

باغ رز اعلام می آید به عنوان گزارش در حال آماده سازی بسته بندی خود را از پلیس تغییرات پس از اجرای توسط دموکرات ها ، سناتور. تیم اسکات از کارولینای جنوبی تنها آفریقایی آمریکایی جمهوری خواه در سنای آمریکا بوده است گر چه هنر ایران قانونی بسته خواهد شد که شامل محدودیت های جدید در پلیس chokeholds و استفاده بیشتر از پلیس دوربین های بدن در میان سایر مقررات.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به نام تلاش “یک پیشنهاد جدی برای اصلاح و اجرای قانون است.”

در حالی که در حال ظهور ایران بسته نیست و به عنوان گسترده ای به عنوان فراگیر دموکراتیک پیشنهادات که رهبری برای مجلس رای هفته آینده آن را شامل شاید بیشتر گسترده تغییرات پیشنهادی به پلیس روش از حزب طولانی تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن “نظم و قانون” رویکرد.

“در حال حاضر هم به دنبال پررنگ و گسترده در مقیاس تغییر” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک روز دوشنبه گفت:.

با بحث سیاسی مایع مشخص نیست که آیا این احزاب قادر خواهد بود برای پیدا کردن زمینه های مشترک. طرح های در حال ظهور از دموکرات ها و جمهوری خواهان به اشتراک گذاری بسیاری از مقررات مشابه اما به روش های مختلف در برخی از مسائل. نه بیل می رود تا آنجا که برخی از فعالان خواهید در فشار خود را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به طور کامل بازسازی بخش است.

مرکزی به جمهوری بسته خواهد بود ایجاد پایگاه ملی به منظور بهبود شفافیت بنابراین افسران نمی تواند انتقال از یک بخش به دیگری بدون نظارت از سوابق خود را. دموکرات ها باید مشابه ارائه.

در عین حال جمهوری خواه لایحه می کند تا آنجا که دموکرات ها را در این موضوع از بین بردن واجد شرایط ایمنی که اجازه می دهد کسانی که مجروح توسط پرسنل اجرای قانون به شکایت خسارت. کاخ سفید گفته است که در یک مرحله بیش از حد. به عنوان یک جایگزین اسکات پیشنهاد کرده است یک “decertification” فرایند برای افسران درگیر در آوریم.

یکی از بزرگ پلیس اتحادیه با نفوذ برادرانه منظور از پلیس در بیانیه ای گفت که در حال همکاری با کنگره و کاخ سفید در این طرح داشتن ارائه “بازخورد” در دموکراتیک لایحه و “قابل توجه ورودی” در حال ظهور ایران بسته است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مری کلر Jalonick کوین Freking بور Long, Michael بالسامو, Alexandra Jaffe و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله