یک دادگاه نشان می دهد که یک مشترک استروئید می تواند به کاهش مرگ و میر شدید COVID-19 موارد توسط یک سوم شد, خبر خوب برای, مینه سوتا, پزشکان شده اند که مبارزه با بیماری های عفونی بدون واکسن و یا اثبات شده درمان — اخبار و حتی بهتر برای intensivists در شهرستان Hennepin مرکز پزشکی.

آنها شده اند با استفاده از این دارو برای درمان شدید COVID-19 موارد تقریبا از زمان شروع این بیماری همه گیر با وجود دلسردی از ملی پزشکی جوامع است.

“این مفید است چرا که این نوع پشتیبانی از آنچه ما عمل شده است,” گفت: دکتر جیمز Leatherman, مدیر HCMC پزشکی ICU.

بحث بر دگزامتازون برای درمان شدید COVID-19 مورد — بیماران نیاز به تهویه و مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) — ممکن است تحت الشعاع قرار توسط سیاسی شور بیش از اینکه به استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان این بیماری است. اما پزشکان در حال تقسیم بر اینکه خطرات ناشی از این استروئید هرحال مزایای.

Leatherman گفت: بیشتر از 80 بيمار مبتلا به COVID-19 و ARDS در ICU دریافت دگزامتازون. سه هفته پیش در بیمارستان نیز آغاز شده و ارائه آن به COVID-19 بیماران خارج از ICU به جلوگیری از شروع ARDS است که می تواند به افزایش خطرات مرگ.

“از آنجا که ما نه تصادفی بیماران من نمی توانم بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما از آن استفاده نمی کند اما آن بوده است که ما تصور است که تعدادی از بیماران به نظر می رسد به بهبود پس از ما شروع درمان با این استروئید” گفت: Leatherman هر چند برخی به شدت بیمار بیماران هنوز هم درگذشت.

در سراسر شهر در ابوت شمال غربی بیمارستان در مینیاپولیس پزشکان حل و فصل منتظر نتایج کارآزمایی بالینی قبل از استفاده از استروئید است که تا به حال بالقوه برای افزایش رمان کروناویروس که باعث COVID-19. مطالعات از دارو استفاده در سارس و MERS ویروسی شیوع آن پیشنهاد شده بود این اثر.

نتایج اولیه از بهبود دادگاه رهبری در دانشگاه آکسفورد نشان می دهد قوی بهره مند شوند. محققان صادر انتشار اخبار شنبه نشان می دهد که این دارو کاهش مرگ و میر توسط یک سوم در COVID-19 بيمار قرار داده شده بر روی هواکش و یک پنجم در بیماران دریافت کننده اکسیژن اضافی و بدون تهویه.

این دارو ارائه هیچ به نفع بیماران که نمی کند نیاز به حمایت های تنفسی. اين پژوهش بر اساس 6,400 بیماران — با یک سوم به طور تصادفی انتخاب شده و برای دریافت استروئید و دو سوم دریافت استاندارد مراقبت.

“COVID-19 جهانی بیماری — این فوق العاده است که برای اولین بار از درمان نشان داد به کاهش مرگ و میر است که فورا در دسترس و مقرون به صرفه در سراسر جهان گفت:” مارتین Landray یک رهبر از محاکمه و آکسفورد جمعیت سلامت استاد.

در مینه سوتا COVID-19 تشخیص داده شده است از طریق آزمایش در 30,882 بیماران و باعث 1,313 مرگ و میر.

رشد در موارد بوده است ebbing اما مقامات بهداشتی دولت در حال تماشای upticks در موارد و بستری شدن در بیمارستان این هفته است. تظاهرات پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس می تواند گسترش ویروس.

هر اثر از کسانی که در تظاهرات به نظر می رسد باید در این هفته گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی, مدیر, اما افزایش تحرک و پس از آرامش از دولت محدودیت در ماه ژوئن می تواند موجب انتقال ویروس به عنوان به خوبی. این اثر ممکن است نشان نمی دهد تا برای دو هفته.

دولت بهداشت و تحلیل اولین 2,428 افراد بستری در مینه سوتا برای COVID-19 نشان داد که 666 مورد نیاز intensive care 365 مورد نیاز تهویه و 335 درگذشت در بیمارستان.

نتایج حاصل از این استروئید دادگاه متناسب با تحول روایت از COVID-19 گفت: دکتر تیموتی Schacker معاون دین پژوهش در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پزشکی. دگزامتازون به نظر نمی رسد برای کمک در مراحل اولیه COVID-19 زمانی که این ویروس در حال گسترش است و علائم ظهور, اما او گفت: آن را می تواند نجات بخش نقش در مرحله بعدی زمانی که سیستم ایمنی بدن overreacts و تشدید مشکلات تنفسی در برخی از بیماران.

“بسیاری از آسیب های در حال انجام در اواخر مرحله همه چیز در مورد التهاب و overzealous پاسخ ایمنی” Schacker گفت. “دگزامتازون سرکوب آن است.”

Schacker گفت: او نمی خواهد تایید این دارو برای مینه سوتا بیماران تا زمانی که کامل نتایج مطالعه منتشر شده است. انتشار داده های اولیه قبل از آن منتشر شده است که نادر در پزشکی اما بیشتر شایع در میان مسابقه برای پیدا کردن درمان برای COVID-19.

Schacker به نام دگزامتازون یک “بلانت چکش که فقط مرتب کردن بر اساس از همه چیز خاموش کردن” و گفت: بیشتر هدف سیستم ایمنی بدن, درمان ممکن است تا پایان کار و همچنین.

U در حال مطالعه یک سرطان دارو توکلیزوماب که بلوک های التهابی پروتئین به نام IL-6. بیماران با COVID-19 نمایش برای سطوح IL-6 به تعیین اگر آن دارو ممکن است کمک به جلوگیری از سیستم ایمنی بدن overreactions.

کارشناسان بیماری های عفونی در ابوت ملاقات روز شنبه و در مورد یافته های محترم محققان بریتانیایی اما نمی بینم اثبات به اندازه کافی و در عین حال به تجویز دگزامتازون.

“این خوب است محققان اما ما چمباتمه زدن برای اطلاعات گفت: دکتر فرانک Rhame یک virologist در ابوت.

این بیماری عفونی در جامعه آمریکا مانع از کورتیکواستروئیدها برای COVID-19 بيمار مبتلا به ذات الریه و تشویق استفاده از آنها برای بیماران مبتلا به COVID-19 و ARDS در آزمایشات بالینی تنها. جامعه از مراقبتهای پزشکی صادر شده تنها ضعیف توصیه برای استروئیدها در درمان COVID-19 با ARDS.

پژوهش پیدا کردن سوله برای مواد مخدر برای درمان COVID-19. ایالات متحده محاکمه اعتبار درمان COVID-19 با یک ضد ویروسی داروی remdesivir که به نظر می رسد موثر در بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند اما که عفونت نکرده منجر به نیاز به تهویه.

مطالعات نشان داده اند هیچ نفع هیدروکسی کلروکین. U به زودی انتشار یافته در مورد اینکه آیا این دارو در درمان علائم اولیه اما غذا و دارو در روز دوشنبه لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز به عنوان یک درمان برای COVID-19.

Leatherman گفت: بیمارستان های دیگر در حال استفاده از دگزامتازون به شدت برای COVID-19 و تصمیم به ارائه آن را زودتر به بیماران قبل از آنها توسعه یافته ARDS و نیاز به تهویه بر اساس موفقیت در بیمارستان هنری فورد در دیترویت.

Leatherman است در انتظار نهایی نتایج منتشر شده از مطالعه و همچنین, اما گفت که داده های اولیه نشان می دهد حتی استفاده گسترده تر از مواد مخدر است.

“مشکل با COVID شده است که این انفجار در آمریکا خیلی سریع,” او گفت:. “در حالت ایده آل ما همیشه می خواهید به کار در بهترین شواهدی که معمولا به معنی کارآزمایی های تصادفی. اما مردم تا به حال به تصمیم گیری با داده های تجربی. اگر این [سود] معلوم در واقع می شود آن را بسیار مفید است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله