کری: ایران پیشنهاد پلیس تغییرات در ‘عدالت عمل’

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن — نیویورک پرده برداری کرد پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی جمعه از جمله افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و مسابقه با توجه به پیش نویس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این “عدالت و قانون” است که بلند پروازانه ترین GOP پلیس پیشنهاد در سال, یک پاسخ مستقیم به تظاهرات عمومی بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

“ما در حال جدی در مورد ساخت یک قانون در اینجا گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky.. در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره اعلام سویفت اندازی طبقه مناظره هفته آینده. سنا تنهاست, سیاه, جمهوریخواه, تیم اسکات از کارولینای جنوبی به رهبری یک وظیفه نیروی نوروزی در تدوین بسته است.

اسکات صحبت از تجربیات خود که توسط پلیس متوقف و ترغیب همکاران به درک آن را “نه یک انتخاب دودویی” بین حمایت از مردم سیاه و سفید و یا اجرای قانون است.

“ما شما را بشنود,” او گفت: به خانواده های آمریکایی های کشته شده توسط پلیس. “ما در حال گوش دادن به نگرانی های خود را.”

106-صفحه لایحه است که به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد است که برای یک خانه در رای گیری هفته آینده, اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت ملی بحث شده است را به عنوان خواهان در آغوش یک اولویت جدید در انتخابات سال است.

ایران با قانون خواهد گوشت گاو تا شرایط لازم برای اجرای قانون برای کامپایل استفاده-از-نیروی گزارشات تحت جدید جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی, عمل, نام, مینه سوتا, مردی که 25 مه موجب مرگ در سراسر جهان در اعتراض به خشونت های پلیس و اسکات در کارولینای جنوبی مرد به ضرب گلوله توسط پلیس پس از توقف ترافیک در سال 2015. اسکات مربوط است به سناتور.

آن را نیز ایجاد Breonna تیلور اطلاع رسانی و عمل به آهنگ “بدون دست کشیدن از” حکم. 26 ساله کشته شد بعد از پلیس در کنتاکی استفاده بدون دست کشیدن حکم به ورود او لویی صفحه اصلی.

با تمرکز بر پایان دادن به chokeholds قانون تشویق سازمان ها برای انجام دور با تمرین و یا خطر از دست دادن بودجه فدرال. بسیاری از شهرستان های بزرگ بخش طولانی متوقف شد استفاده کنید. این قانون همچنین فراهم می کند کمک های مالی برای آموزش به “د-تشدید” شرایط و ایجاد یک “وظیفه دخالت” پروتکل برای جلوگیری از نیروی بیش از حد.

ایران با تلاش به دنبال رسیدن به سراسر راهرو به دموکرات ها در راه های مختلفی. این شامل یک-به دنبال لایحه را مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و دیگری برای راه اندازی یک مطالعه وضعیت اجتماعی از مردان و پسران است که تبلیغ توسط مجلس نانسی پلوسی.

مک کانل روز چهارشنبه به چالش کشیده دموکرات ها در سنا به بلوک در نظر گرفتن هفته آینده, اما اجازه می دهد تا بحث را آغاز کند.

خواه بسته — لقب “فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا عمل 2020” — همچنین شامل هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد برای ایجاد یک ملی عدالت کیفری قانون کمیسیون و گسترش کمک های مالی جریانهای مختلف فدرال اجرای قانون برنامه از جمله پلیس برنامه مهم متحده است.

این بسته شامل ترکیبی از طرح های دیگر از جمله بهره برداری از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ برای ایجاد یک اجرای قانون برنامه درسی آموزش در “تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده است.” دیگر بسته می شود یک راه گریز به منع فدرال ماموران اجرای قانون از درگیر شدن در عمل جنسی با کسانی که دستگیر یا بازداشت کرده است.

هزینه برای این لایحه در نظر گرفته بود به صورت اورژانس بنابراین به عنوان نه به تعداد برابر کسری بودجه فدرال.

ایران با پیشنهاد آید در میان له فعالیت از واشنگتن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: عملیات اجرایی سه شنبه به ایجاد یک پایگاه پلیس در آوریم.

در یک باغ گل رز, رویداد, او اعلام کرد خود را “متعهد به همکاری با کنگره در مورد اقدامات اضافی.”

سنا می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مری کلر Jalonick و کالین طولانی در کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>