دهلی نو: ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که از نزدیک نظارت بر وضعیت در چین و هند مرز و حمایت از حل و فصل مسالمت آمیز این مسئله مرز بین دو همسایه در حالی که روسیه بیش از حد با استقبال از تلاش های مشترک توسط چین و هند نسبت به ده-تشدید. بریتانیا خواست هر دو آسیایی, غول به شرکت در گفت و گو با رعایت که خشونت در هیچ یک علاقه است. اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) نامیده می شود در هر دو طرف به ورزش خویشتنداری و تعامل در د تشدید.

در حالی که ایالات متحده گفت که از نزدیک نظارت بر وضعیت وزارت امور خارجه آمریکا رسمی شد ذکر شده توسط گزارش همچنین ارائه تسلیت از طرف ایالات متحده به خانواده های سربازان هندی که جان خود را در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh بخش در دوشنبه شب.

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت که کشورش از تلاش های مشترک توسط دهلی نو و پکن برای د-تشدید تنش در خط کنترل واقعی (لاک). “آن را در حال حاضر اعلام شده است که این نظامی نمایندگان هند و چین ساخته شده اند تماس بگیرید. آنها در حال بحث در مورد اقدامات به د تشدید می شود. ما ضمن استقبال از این,” او گفت: رسانه های روسی.

در ضمن در دهلی نو یک کمیسیون عالی سخنگو گفت: “به وضوح این مورد گزارش. ما را تشویق چین و هند برای شرکت در گفت و گو در مورد مسائل مربوط به مرز خشونت است که در هیچ یک علاقه است.”

اتحادیه اروپا سخنگوی امور خارجی و سیاست امنیتی Virginie Battu-Henriksson گفت: “در نور های اخیر نگرانی تحولات در امتداد خط کنترل واقعی بین هند و چین, ما تشویق هر دو طرف را به خویشتن داری نشان می دهد و به شرکت در نظامی د-تنش و همچنین به ادامه این گفت و گو است. این بسیار مهم است برای ایجاد اعتماد و رسیدن به یک راه حل مسالمت آمیز ضروری است که برای حفظ صلح و ثبات در منطقه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله