Illustration for article titled Yes, the Police Are Racist

عکس: Sean Raeford (گتی ایماژ)

چرا همه فکر می کنم نازی ها نژاد پرست?

مطمئن هیتلر قطعا نژادپرست است. او دستور نابودی یهودیان از آلمان و بعد از آن از سراسر اروپا پس از او صدراعظم آلمان است. مطمئن شوید که او ساخته شده است رایش سوم—سیاسی و اجتماعی و اقتصادی رژیم بر اساس این ایده از آریایی برتری. مطمئن شوید که سربازان نازی ساخته اردوگاه های مرگ به منظور تسهیل در یکی از بزرگترین قتل عام تاریخ در حالی که با توجه به هیتلر شرح حال Ian Kershaw هیتلر نگه داشته و دست خود را تمیز.

تبلیغات

“آنچه تعجب آور است آن است که هیتلر هرگز در بازدید از یک اردوگاه کار اجباری اجازه دهید به تنهایی و مرگ در اردوگاه” Kershaw می نویسد. “او خودش را نگه داشته دور از پلیدترین کار کرده است. او صحبت نمی کنم در مورد “راه حل نهایی” حتی به نزدیک ترین همراهان دیگر از در و مبهم از نظر.”

شاید نازی ها نبودند نژادپرست است. شاید آنها فقط مجبور به ساخت و رعایت یک نژادپرست سیستم ایجاد شده در این دستور یک سفید supremacist دیوانه وار که مراقب باشید به آشکارا طلسم دستور کار خود دارد.

تبلیغات

ما باید آنها را سرزنش برای که ؟

در 30 اکتبر 1943 در حالی که هیتلر هنوز زنده بود رئیس جمهور آمریکا فرانکلین روزولت ملاقات با نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل و جوزف استالین رهبر در مسکو به امضای یک بیانیه اعلام نیت خود را برای حمایت از عذاب هر آلمانی که شرکت در آلمان نازی را “جنایات و قتل خونسرد اعدام های دسته جمعی.”

اما آنها نه تنها تمرکز بر هیتلر. این “اعلامیه جنایات” (pdf) را نیز محکوم کرد “آلمانی که در عمده فروشی تیراندازی از افسران ایتالیایی و یا در اجرای, فرانسوی, هلندی, بلژیکی یا نروژی گروگان و یا از کرت دهقانان یا کسانی که به اشتراک گذاشته شده در ذبح وارده بر مردم لهستان و یا در سرزمین های اتحاد جماهیر شوروی است که در حال حاضر جاروب روشن دشمن است.” در این بیانیه همچنین هشدار داد هر کسی که از طرف “Hitlerite نیروهای” در آینده اعلام کرد:

“اجازه بدهید به کسانی که تا کنون نه دست خود را آغشته با خون بی گناه مبادا آنها پیوستن به صفوف از گناه, برای, مطمئنا, سه متفقین را دنبال خواهد کرد آنها را به حد اکثر می رسد از زمین و ارائه آنها را به شاکیان در جهت است که عدالت ممکن است انجام شود.”

تبلیغات

با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نازی ها نبودند نژادپرست است.

در ژوئن 7, دادستان کل ویلیام بر ملت بالاترین اجرای قانون رسمی گفت: در صورت ملت‘s مارگارت برنان:

“من فکر می کنم وجود نژاد پرستی در ایالات متحده هنوز اما من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرست است. من درک می کنم – بی اعتمادی اما از آفریقایی-آمریکایی جامعه با توجه به سابقه در این کشور است. من فکر می کنم ما باید به رسمیت شناختن است که برای بسیاری از ما تاریخچه ما نهادهای شد به صراحت نژادپرست است.”

تبلیغات

چند روز بعد لری Kudlow بارها و بارها محروم وجود نژادپرستی نظاممند در حالی که اشاره کرد که “برخی بسیار بد سیب در اجرای قانون طرف” بود به راحتی کاهش توسط این واقعیت است که بسیاری از سیاهان شغل دارند.

دیدن ؟ وجود دارد فقط تعداد کمی بد نازی ها در توده مرگ طرف. اکثر نازی ها بودند فقط انجام شغل خود را حفاظت از دفاع و گسترش سفید supremacist امپراتوری.

تبلیغات

مانند پلیس.

بیایید شروع با چند واقعیت:

  • با توجه به 2017 داده ها از ایالات متحده آمریکا صدور حکم کمیسیونسیاه نر مجرم دریافت احکام است که به طور میانگین 19.1 درصد طولانی تر از سفید نر مجرم که مرتکب همان جرم و همان سابقه کیفری.
  • مردم سفید استفاده و فروش غیر قانونی مواد مخدر در نرخ های بالاتر از مردم سیاه و سفید اما سیاه مردم شش و نیم برابر بیشتر احتمال دارد دستگیر و محکوم به مواد مخدر.
  • این استنفورد باز پلیس پروژه تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 200 میلیون ترافیک متوقف می شود و در بر داشت که مردم سیاه 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد متوقف و 4 برابر بیشتر احتمال دارد به جستجو از سفید رانندگان اما سفید رانندگان با احتمال بیشتری به قاچاق.
  • پلیس دو بار به عنوان به احتمال زیاد به استفاده از زور بر مردم سیاه در مقابل سفید مظنون با توجه به 2015 گزارش از اداره دادگستری آمار.
  • بیش از این دوره از زندگی خود را سیاه و سفید مردان 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد به قتل توسط پلیس نسبت به مردان سفید پوست و زنان سیاه هستند حدود 1.4 برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط پلیس نسبت به زنان سفید پوست.
  • یک مطالعه توسط رجیستری ملی Exonerations در بر داشت که “آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و تنها 13 درصد از جمعیت آمریکا ، آنها را تشکیل می دهند 47 درصد از 1,900 exonerations ذکر شده در رجیستری ملی Exonerations (به عنوان از اکتبر 2016) و اکثریت بزرگی از بیش از 1800 اضافی بی گناه متهم بودند که قاب شده و متهم به جنایات در 15 مقیاس بزرگ پلیس رسوایی و بعد پاک در ‘گروه exonerations.'”
تبلیغات

می تواند وجود داشته باشد بدون شک راه مردم سیاه در امریکا در حال ای اداره غیر قابل انکار است نژادپرست است.

اما چه کسی مقصر است ؟

سفید برتری تعبیه شده در ملی سیستم عدالت کیفری وجود داشته است قبل از هر افسر پلیس در آمریکا شد که تا کنون متولد شده است. آن predates ویلیام Barr جورج فلوید یا حتی (و من می دانم که سخت به این باور است) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها نمی ساخت آن است. آنها به سادگی مراقبان سفید برتری.

تبلیغات

به طور مشابه, افسران پلیس نیست ایجاد قوانین آنها به اجرا گذارده است. اما آنها فراموش اجرای اساسنامه موجود در یک راه است که به طور نامتناسبی به ضرر مردم سیاه و سفید. نژادپرستانه است به دستگیری افراد برای داشتن پیش بینی کردن در جیب خود اما اگر مردم سفید بیشتری مصرف کوکائین هروئین و مواد مخدر, (pdf) اما افرادی دستگیر می شوند اغلب برای در اختیار داشتن غیر قانونی از مواد مخدر و سپس پلیس در حال اجرای قوانین در یک نژادپرست صورت (pdf).

شاید دقیق ترین راه برای تعریف یک نژادپرست است که با اعمال نژاد پرستی که آنها مرتکب می شوند. حتی اگر ما شناخته شده حقایق در مورد چگونه بازوی بلند از قانون نامتناسب چوک زندگی را از مردم سکوت از اجرای قانون در جامعه است پر سر و صدا.

تبلیغات

این است که می گویند همه افسران پلیس نفرت مردم سیاه و سفید بیشتر از کارگران مک دونالد کارکنان پشتیبانی حملات قلبی است. اما اگر کسی به درخواست مک دونالد کارمند که آیا آن را امن برای خوردن دو مکینتاش و سرخ آنها نمی خواهد سعی کنید به شما را متقاعد کند که همبرگر بودند در واقع حفاظت از شریان ها را. در عین حال هر زمان که کسی در امتیاز نژادی و بی عدالتی در بسیاری از—اگر نه بیشتر پلیس—را به شدت دفاع از سفید supremacist موسسات به جای مردم آنها با حمایت از متهم و خدمت. نه تنها پلیس رعایت دفاع و ارائه بهانه ای برای اعمال نژاد پرستی, اما آنها همچنین می خواهم به گسترش امپراتوری خود را.

و اگر حقایق بیش از حد این استدلال boils پایین به آن بیشتر تحت اللفظی از نظر. یکی از Merriam-webster’s تعاریف برای نژادپرستی است “یک دکترین یا برنامه سیاسی مبتنی بر این فرض نژادپرستی و طراحی شده برای اجرای اصول آن” و یا “سیاسی و یا نظام اجتماعی مبتنی بر نژاد پرستی”

تبلیغات

برای تلفن های موبایل مانند پلیس به من.


شاید در مقایسه با پلیس به نازی ها حساس است.

من نمی توانم تصور آنچه در آن باید احساس به شکار توسط یکی از ترین ترس نیروهای نظامی در جهان گرفته شده از صفحه اصلی خود و حمل به محل که در آن شما خواهد شد در خدمت ستمگران خود را تا زمانی که آنها تصمیم به کشتن شما است. من نمی تواند درک توده های مرگ در آن سطوح است.

تبلیغات

من قطعا نمی توانید تصور کنید که چگونه آن را احساس باید بدانید که سایه ترور که آویزان است بر سر خود حذف کرده اند.

شاید یک روز.

شاید یک روز خواهد آمد در آینده نزدیک که در آن کسی را ارائه عدالت به ما راه این کشور ارائه کرده است آن را به هر کس در جهان جز مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

وجود دارد بسیاری از کسانی که می گویند این آتش زا در بهترین حالت و تن-ناشنوا در بدترین حالت به مقایسه افسران پلیس به نازی ها.

من موافق با این افراد است.

پس از همه, من که هستم که قضاوت آنچه نازی ها بود ؟ چه کسی در میان ما است و حتی واجد شرایط برای قضاوت در مورد افرادی که بارید پایین جرم و جنایات علیه مردم سیاه و سفید برای 400 سال است ؟

تبلیغات

خوب, روزولت چرچیل و استالین و نیروهای متفقین به یک پاسخ قطعی برای چگونه عدالت واقعی باید تحویل داده می شود:

“[T]هی خواهد آورد بازگشت به صحنه جنایات خود و قضاوت در نقطه توسط مردم و آنها را به خشم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله