فروشگاه آمازون در سال 1995 فعالیت خود را به عنوان یک کتابفروشی آنلاین آغاز کرد ، سپس تجارت خود را برای گنجاندن محصولات دیگر گسترش داد و آن را به بزرگترین فروشگاه آنلاین امروز تبدیل کرد. با این حال ، آمازون هنوز هم به عنوان یک کتابخانه بزرگ جهانی با همه ژانرهای محبوب مانند ادبیات و داستان ها ، کتاب های کودکان ، اسرار و تریلرها ، آشپزی ، رمان های عاشقانه ، علمی تخیلی ، تخیلی ، برنامه های دانشگاهی و حرفه ای شناخته می شود. مانند بهترین کتاب های ماه ، آمازون در قلب خود نقد و بررسی نمودارهای آمازون و آمازون را دارد. می توانید قفسه های این کتابخانه عالی را تنها با چند کلیک قدم بزنید و می توانید مطمئن باشید که کتاب مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، آمازون نه تنها کتابهای فیزیکی فروخته بلکه تمام کتابهای صوتی ، دیجیتال و کیندل (که محصولات خود آمازون هستند) نیز به فروش رسیده است. آنچه محبوب تر از خرید کتاب از آمازون شده است ، خوانندگان Kindles یا Amazon هستند که در ادامه در این مقاله با جزئیات بیشتری به آنها می پردازیم.

قالب های خرید کتاب الکترونیکی از آمازون
همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، علاوه بر کتابهای فیزیکی و الکترونیکی ، آمازون کتابهای خود را با فرمت Kindle ارائه می دهد. حدود پنج میلیون نسخه کتاب الکترونیکی در آمازون فروخته می شود ، اما باید بدانید که کتاب فروشی الکترونیکی آمازون فروش کمی دشوار است. از یک قفل نرم افزاری به نام DRM استفاده می کند تا افراد نتوانند آن را به راحتی و به صورت غیر قابل چاپ چاپ کنند. قانونی منتشر کنید. اما در میان تمام ویژگی های برتر خرید کتاب از آمازون ، باید به کیندلز اشاره کنیم.

با توجه به اینکه این روزها خرید کتاب فیزیکی نسبت به کتاب های الکترونیکی گران تر است و همه از تلفن یا تبلت استفاده می کنند ، مردم بیشتر از کتاب های الکترونیکی استفاده می کنند. آمازون از این نظر عقب نمانده است و کتابهای الکترونیکی خود را در دو قالب AZW و DOMI ارائه می دهد ، که فقط در Kindle قابل خواندن هستند. اما علاوه بر این دو قالب خاص برای آمازون ، Kindles از قالب های PDF ، EPUB ، TXT و HTML نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید حتی بدون خرید کتاب های آمازون این کار را انجام دهید. برای خواندن هر کتاب و مطالب دیگر در قالب های بالا از Kindle استفاده کنید و همیشه کتاب مورد علاقه خود را در یک دستگاه سبک وزن داشته باشید. ممکن است از خود بپرسید ، وقتی تبلت یا تلفن همراه وجود دارد ، چرا کیندل؟ در ادامه ویژگی های ویژه Kindles را برای شما تعریف خواهیم کرد تا تصورات غلط شما در مورد این دستگاه از ذهن شما پاک شود.

تفاوت بین Kindle و قرص چیست؟
تبلت ها یا هر وسیله الکترونیکی دیگری دارای نور الکترونیکی هستند ، به این معنی که آنها از صفحه نمایش خود نور آبی ساطع می کنند که برای چشم بسیار مضر است ، خصوصاً در تاریکی ، اما Kindles به گونه ای طراحی شده است که صفحات کاملاً سفید و متن کاملاً سیاه است. این حس را به شما می دهد و هرگز چشم شما را خسته نمی کند.
کیندل ها نسبت به تبلت ها سبک تر هستند ، به حدی که بیشتر مدل های کیندل فقط 200 گرم وزن دارند.
کیندل ها دارای قاب های ضد ضربه و ضد آب هستند.
صفحه نمایش Kindles متفاوت است به گونه ای که در زیر نور خورشید ، کیفیت صفحه نمایش آن به هیچ وجه کاهش نمی یابد.
کیندل ها ارزان تر از تبلت ها هستند ، و از آنجا که کتاب های فیزیکی برای ایران ارسال نمی شود. با یک حساب آمازون می توانید تمام کتاب های موجود در این سایت را خریداری کرده و به آنها در کیندل دسترسی پیدا کنید.
Kindles همچنین می تواند به اینترنت وصل شود و موسیقی پخش کند.
کیندل آمازون

(نمونه ای از Kindles Amazon)

از آنجا که دسترسی به جدیدترین کتابها ، مقاله ها و مجلات برای هر دانش آموز و محقق لازم است و از طرف دیگر ، آمازون محدودیت های بسیاری برای ایرانیان دارد ، به گونه ای که اگر با یک آی پی ایرانی وارد شوید ، حتی لیست کتابهای آمازون نیز خواهد بود. نمایش داده شده برای شما فرقی نمی کند خرید کتاب از آمازون برای ایرانیان دست نیافتنی و دشوار به نظر برسد. اما خبر خوب این است که شما می توانید هر کتابی را که می خواهید در آمازون انتخاب کنید و آن را برای تیم چارسوک ارسال کنید و مابقی را به ما بسپارید ، ما کتاب شما را برای شما تحویل خواهیم داد. اگر تصمیم دارید Kindle را از آمازون بخرید ، تیم چارسوک هنوز هم می تواند به شما کمک کند ، فقط Kindle مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به درب خود تحویل دهید.