Illustration for article titled 10 Thoughts on J. Coles Snow On Tha Bluff

عکس: جف Hahne (گتی ایماژ)

در ژوئن 16, J. Cole منتشر شد ترانه ای که روشن رسانه های اجتماعی با عنوان “Snow On Tha Bluff” نام پس از 2011-این-یک-فیلم-یا-است-این-یک-مستند (?) به همین نام است که برجسته آتلانتا بهترین کورتیس برف سرقت یک دوربین از برخی از فیلم بچه های مدرسه و ضبط اتفاقات از خود Bankhead محله با نام پرتگاه. در اینجا 10 دیدگاه در مورد این آهنگ نه فیلم…یا مستند.

1. افشای کامل من یک فن از J. Cole به عنوان یک هنرمند. من یکی از کسانی که مردمی که نمی “آن را” هنگامی که آن را به چگونه تاثیرگذار هنر خود است. من فکر می کنم او می تواند رپ, اما او قطعا تحول هنرمند بسیاری دیگر مدعی او شود. در همان زمان, من پیدا کرده اند او را فوق العاده بیشتر فوتی و فوری به عنوان یک انسان نسبت به عنوان یک خواننده رپ است. به طور کلی و یا حداقل در فیلم های مستند او قرار داده و از او به نظر می رسد بسیار متفکر و مانند کسی که می گه در مورد همه چیز. که آخرین بخش مهم است که در بحث سردرگمی من در اطراف این آهنگ.

تبلیغات

2. من همچنین فکر می کنم که کول فوتی و فوری ترین کار می کند (به من) شده اند که در آن او insightfully نقد هنر به طور خاص هیپ هاپ و فرهنگ است. “Snow On Tha Bluff” تلاش می شود یکی از این پرونده است. و وجود دارد این است که روشنگری نقد در این آهنگ در مورد چگونه ما با استفاده از سیستم عامل و آنچه که موثر ترین راه برای انجام این کار است. توقف کامل است.

3. نیز وجود دارد یک راه بهتر برای انجام آن از چه کول آن را انجام داد. استدلال کول در حال ساخت است که یکی از من ساخته ام البته در فروم های مختلف در مورد انتقادات وضع شده توسط مردم در برج عاج نسبت به مردم بر روی زمین و چه مردمی که می تواند بیشترین بهره را از دانش و درس از چند قادر به آن دسترسی داشته باشید و یا دریافت آن به دلایل مختلف. چیزی است که من صحبت کردن در مورد مردمی مثل کرنل وست و مایکل اریک Dyson که من تا حد زیادی کنجکاو که خود را در بحث ها و کتاب قرار بود از آنجایی که آنها تقریبا هرگز به انسان صحبت می کنند در خیابان. کول با استفاده از خود را به عنوان الهه شعر و موسیقی در این خط از تفکر یک شاعر به نام NoName که نیست استراحت در laurels از برج عاج و نه او آمده از جهان است. او یک شاعر از Southside از شیکاگو است. او نه بیش از حد ممتاز صحبت کردن محروم در یک شیوه ای است که مهربان. او یک زن با یک پلت فرم و یک باشگاه کتاب و کسی که با استفاده از هر دو (بیشتر در مورد استفاده از سیستم عامل در یک دقیقه) در اثر تغییر چگونه او می تواند.

تبلیغات

4. من شده است با ام کارو تمام صبح را در مورد اینکه آیا یا نه این آهنگ (یا حداقل قطعات مورد NoName) بودند جنسیتی یا نه. مکالمه من شده است با مردان است. من در واقع مطرح این کارو به خاطر من نمی توانستم باور است که (و یا شاید شگفت زده شد دقیق تر است) کول خواهد انتشار یک آهنگ چکیدن با تبعیض جنسی در حال حاضر. و من در ملاقات با برخی از مقاومت در مورد اینکه آیا یا نه آن بود جنسیتی. طبعا بحث جنسیتی میان مردان است که احتمالا بهترین فروم برای تغییر, اما آن را برای من روشن بود. نه آنقدر به برخی از دیگران است. این convos همیشه جالب است زیرا این بار برای نژاد پرستی خیلی کم است اما این بار برای تبعیض جنسی به خصوص در میان مردان بسیار سخت تر است برای رسیدن به و کمتر وخیم به مردان است.

ما شده ایم در این جاده قبل از, بنابراین بدون نیاز به چرخ را دوباره اختراع اما گفتن یک زن است که او دارای یک مدرک معتبر نقد اما این زحمت شما به دلیل تن جنسیتی سگ سوت. گفتن یک زن می تواند از او یاد بگیرند اگر او به شما صحبت “بهتر” مسخره است. آن درست است. اگر یک فرد سفید شد به این می گویند برای هر فرد سیاه و سفید, این یک مشکل, دوره. به نوعی ذاتی جنسیتی است بحی به یک نوار گسترده ای از مردم است. او احساس شخصا مورد حمله قرار گرفت و تصمیم گرفت مشکل این بود که او را تحویل; که از سمت راست جنسیتی راهکار. حداقل کول به عنوان متفکر به من باور او به, باید بهتر شناخته شده اند. اما او دو برابر کردن بر روی آن در توییتر که من به هر دو اعتقاد دارم که او واقعا نمی آن را ببینید (که خواهد بود جنسیتی) و یا نفس خود را نمی خواهد اجازه دهید او را تصدیق آن است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

5. به خصوص پس از هر تعداد از افراد شده اند منتقد مشهور در طول این زمان. Dave Chappelle به معنای واقعی کلمه شامل همین لیمو در 8:46 ویژه به دلیل همین نام مشهور شد. چرا کول احساس NoName صحبت کردن در مورد او اما به لیمو ندارد ؟ چرا کول احساس نیاز به ایجاد یک کل آهنگ زیرا این وضع یک نقد است که می تواند شامل او ؟

6. جالب است که در یک آهنگ که در آن کول صحبت در مورد احساس او را انجام نمی دهد به اندازه کافی او طول می کشد هدف در کسی که او فکر می کند در حال انجام چیزی اما نه در مولد ترین راه است. چه نقطه از که ؟ اگر کول می خواستم برای انجام بیشتر او می تواند با استفاده از خود را ملاحظه پلت فرم به انجام بیشتر. و من حتی نمی فکر می کنم کول کسی است که انجام نمی دهد به اندازه کافی هر آنچه که بدان معنی است. اما به جای نقد یک زن برای انجام کاری (هر چند ظاهرا کافی نیست چرا که او چگونه آن را ندارد) او می تواند ساخته شده اند ترانه ای که می کند و…بیشتر. و یا چیزی. من حدس می زنم من فقط نمی فهمم این “چرا” در اینجا. جهنم چرا نبود این تلفن تماس بگیرید اگر او احساس شخصا دنده توسط توییتر جدول زمانی ؟

تبلیغات

7. من بیزار می گویند که کول احساس می کند برخی از مرتب کردن بر اساس از غاصب سندرم اما آن را تقریبا به عنوان اگر او انجام “شما بچه ها ساخته شده و من را به بیش از, من, من فقط تلاش به من گفت:” چیزی که او احساس گناه در مورد بخش او در واقع کنترل بیش از ie. انجام بیشتر. چرا او نمی تواند فقط یک آهنگ در مورد که فراتر از من است.

8. من اما در هیئت مدیره با نقد و نگران در مورد چگونه به ملاقات در وسط. به جز مردمی بیشتر و بیشتر پیدا کردن راه منحصر به فرد برای انجام آن است. اگر کول دارای یک مشکل با روش منظور من وجود دارد تن از مردم دیگر او می تواند با توجه به پرداخت. به طور جدی. آیا او معتقدند او پیامبر و یا چیزی که ما را به آزادی و در نتیجه او را نا امید که او گرفته شده توسط خود را برآورد یک holier than تو رویکرد در مسائل مربوط به عدالت اجتماعی و جامعه? گه چگونه کول احساس در مورد شان پادشاه ؟ یا DeRay? یا Tamika مالوری? یا جهنم هر کسی درگیر در جامعه سازماندهی و اشاعه اطلاعات? هستند که در آن آهنگ های خود را?

تبلیغات

9. هیچ درام, چند, my nigga? به طور جدی. شما gon’ آمده برای niggas بدون درام ؟

10. من دوست دارم به امید که این همه رسیدگی شود از طریق تلفن با آنها. کول دارای گه تن از هواداران که عاشق این آهنگ و برای آنها پیام مهم تر از این روش است. من فقط نمی فهمم چگونه یک nigga که احساس نمی کند او را به انجام به اندازه کافی با توییتر پس از بیش از 13 میلیون و موسیقی پلت فرم و نام و نام خانوادگی که دستورات حداقل گوش دادن به هر پروژه او قطره تصمیم به ارسال آن پیام است. او را به انجام بخشی خود را در جهان او دارد. چرا انتقاد از کسی که در حال انجام چیزی — به اندازه کافی به منظور جلب خود خشم—و اشاره می کنند که شما نمی خوای انجام گه در همان نفس ؟ که گه برای تلفن های موبایل احمقانه به من. اساسا J. Cole است که مولی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله