Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 17: Queen Latifah, Ladies First

تصویر: Queen Latifah شامل Monie عشق “بانوان اول”

Queen Latifah تصویری برای تک “بانوان اول” است با من می ماند پس از اولین بار من تو را دیدم آن را احتمالا مدتی در اواخر سال 1989 و یا اوایل سال 1990. تصاویر در این آهنگ خیلی قابل توجه برای من که حتی به عنوان یک 10 یا 11 ساله من به یاد داشته باشید که هیپنوتیزم. ویدئو کلیپ راه Queen Latifah به نظر می رسید مانند بزرگترین, رئیس, ما می خواهم دیده می شود تا کنون لباس همه آن. من فکر نمی کنم من به یاد داشته باشید با دیدن هر زن رپ قبل از این لحظه هر دو.

تبلیغات

Queen Latifah شامل Monie عشق “بانوان اول” (1989)

سپس این پیام از “بانوان اول” نیز به آگاهی من به عنوان “آره خانم ها برای اولین بار!” من به یاد داشته باشید این یکی از آهنگ های مورد علاقه من و من تا به حال هیچ ایده چرا اما اگر من تا به حال به ارائه یک حدس به عنوان به آنچه که من 11 ساله مغز فکر آن بود که فقط به خاطر Queen Latifah شبیه کسی من نیاز به گوش دادن به. او نگاه بخشی و تصویری تقویت آن است. حتی تماشای آن را در حال حاضر من هنوز هم همان احساس.

تبلیغات

واقعی نمی توانم تصمیم می گیرید اگر Queen Latifah شده است 19 از سال 1989 و یا اگر او شده است 41 از سال 1989 چرا که او به نظر می رسد همان سن در حال حاضر به عنوان او بود. آنچه می دانم این است که هر تصویری که تصاویر باقی مانده است با من در چنین signficant مد برای 30 سال است یاد. همچنین هر چه آب Queen Latifah نوشیدنی چیزی است که همه ما باید نوشیدن. Monie عشق بیش از حد که برای ماده.

و دوستان من است که یاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله