Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 18: Dennis Edwards and Siedah Garrett Dont Look Any Further

تصویر: دنیس ادواردز “آیا به دنبال هر بیشتر”

این ویدئو وحشتناک است. اما این وحشتناک است خیلی خوب است. اما آن را مانند واقعا بد است. به خصوص با توجه به این که این آهنگ و ویدئو آمد و در سال 1984. یک سال قبل—سال 1983 برای کسانی که کمتر ریاضی تمایل افراد—شاهد انتشار احتمالا نمادین ترین موزیک ویدئو تا کنون در مایکل جکسون “هیجان انگیز.” فکر می کنم در مورد آن: از یک سال قبل یک موزیک ویدئو است که یک فیلم آمد و همه چیز را تغییر داد. در سال 1984 دنیس ادواردز—قبلا از وسوسه دنیس ادواردز—قطره تصویری لباس در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی با یک پس زمینه به صورت تصادفی که مهم ترین پیشرفت های تکنولوژیکی بود سوژه متحرک از روبرو از تصادفی شهرستان مشاهده و محو شدن به یک دوربین عکاسی صحنه است که طول می کشد برای باقی مانده از این ویدئو. و نه تنها که او به ارمغان آورد Siedah Garrett همراه برای سوار شدن بود که تظاهر به مانند او هیجان زده می شود وجود دارد. من عاشق این ویدیو هستم.

تبلیغات

دنیس ادواردز شامل Siedah Garrett “آیا به دنبال هر بیشتر” (1984)

زمانی که من در دبیرستان بود که در اواسط-90s در ذهن شما یکی از پروژه های من در کلاس 11th بود برای نوشتن و فیلم های ویدئویی بر اساس یک صحنه از هر کتاب خواندن شد. گروه من آمد تا با حماسی ترین بوتپا تصویری از همه زمان. آن را کاملا وحشتناک اما زمانی که من به شما بگویم آن را سرگرم کننده به تماشا. کل کلاس از جمله معلم در اشک بود خنده در این ویدئو. حتی کسانی از ما که قرار دادن این چیزی که با هم به معنای واقعی کلمه در عرض 15 دقیقه به روز قبل از آن بود که با توجه بودند و اشک می ریخت. که تصویری از نگاه بسیاری مانند این فیلم از سال 1984.

تبلیغات

بودجه ما بود احتمالا جایی بین $1 به $7. بودجه “آیا به دنبال هر بیشتر” بود و کاملا بالاتر از ماست. شما ممکن است از خود بپرسید پس چرا من شامل این فیلم در لیست یاد سیاه و سفید فیلم ها موسیقی. خوب برای یک, آنها واقعا شبیه به آنها با داشتن یک انفجار. دنیس ادواردز بود Bobby Brown فک قبل از آن بود یک چیزی. و عمدتا به دلیل وجود این به طور کامل بودجه کم ماهیت این فیلم به خصوص با توجه به این که این نقطه در

80s در, فیلم ها و تکنولوژی به وضوح بهتر از این فیلم پیداست این فیلم است به نحوی عالی. در سال 2020, من می دانم که هیچ چیز قطعی دیگری است برای رفتن به اتفاق می افتد در این فیلم و در عین حال من تماشای نگه دارید در حال انتظار برای چیزی دیگری اتفاق می افتد. اما جواب منفی دنیس و Siedah فقط لرز در برابر این سبز روی صفحه نمایش است که به نظر می رسد مانند یک واقعا بد زوم تماس بگیرید. وجود دارد به وضوح هیچ choreography برای این مشترک است. من آن را دوست دارم.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

من آن را دوست دارم. من می خواهم بیشتر. من می خواهم یکی در سال 2020 است. به علاوه دنیس ادواردز رقصید مانند او مواد مخدر که‘t خوب مخدر. من نمی دانم آنهایی که خوب داروهای اما این چیزی است که او در زمان قبل از فیلمبرداری این فیلم. یاد آخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de