دهلی نو: اتحادیه وزیر Ramdas Athawale در پنجشنبه پیوست کر به تحریم محصولات چینی در هند. در تعصب و غیرت به تحریم تماس در برابر محصولات چینی به نام او برای بستن رستوران ها و هتل ها که فروش مواد غذایی چینی اما بیانیه خود با دعوت گسترده چرخش در رسانه های اجتماعی.

“چین یک کشور که خیانت. هند باید تحریم تمام محصولات که در چین ساخته شده است. مواد غذایی چینی و همه رستوران ها و هتل ها که فروش مواد غذایی چینی در هند باید تعطیل” Athawale وزیر امور خارجه برای عدالت اجتماعی و توانمندسازی گفت: در زمینه درگیری بین هند و چین نیروهای امنیتی در Galwan دره.

وزیر که به تازگی دیده می شود با چینی مشاوره عمومی در بمبئی تنگ Guacai فریاد “برو تاج رفتن” احتمالا متوجه نیست که این به اصطلاح `چینی’ مواد غذایی در هند تا حد زیادی تبت مواد غذایی معرفی شده به جوانه های چشایی توسط lakhs پناهندگان زندگی در اینجا. تبت است که در حال حاضر بخشی از چین پس از دوم اشغال آن در سال 1950.

`چینی’ آشپزی در هند شامل “momos” یا dimsums, Thukpas و رشته فرنگی. Momos نیز مشترک ظرف در بوتان و نپال. اما سرخپوستان باید اختراع خود را در انواع مختلف `چینی’ و به شدت اصلاح شده آن را به کت و شلوار خود را کام. مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka رشته فرنگی و گبی Manchurian هستند فقط چند نمونه است.

‘چینی’ مواد غذایی نیز بخشی از رژیم غذایی اصلی مردم در Ladakh شمال شرق و مکان هایی مانند دارجلینگ در غرب بنگال McLeodganj در هیماچال پرادش و چندین مناطق کوهستانی که در آن تعداد زیادی از جمعیت تبت زندگی می کند.

قرارداد شرکت چینی برای لغو شود: راه آهن

در ضمن راه آهن در روز پنج شنبه اعلام لغو قرارداد داده شده به یک شرکت چینی برای تاخیر در اجرای اختصاصی حمل و نقل کریدور پروژه. قرارداد اهدا شد به پکن ملی راه آهن موسسه تحقیقات و طراحی سیگنال و ارتباطات گروه شرکت با مسئولیت محدود در سال 2016 به نصب سیگنالینگ و مخابرات سیستم در بیش از 417 کیلومتر از خطوط راه آهن در شرق اختصاصی کریدور حمل و نقل بین کانپور و موقلسری. این پروژه با بودجه دولتی توسط بانک جهانی.

راه آهن نامیده می شوند فقیر پیشرفت در کار به عنوان دلیلی برای فسخ قرارداد. مقامات امنیتی میگویند که آنها در حال حاضر نوشته شده به بانک جهانی به آغاز لغو روند.

مقامات گفت: جدا از مسائل مربوط به عملکرد این شرکت چینی نشان داده بود بی میلی در تجهیز مدارک فنی مانند منطق طراحی های الکترونیکی به هم پیوسته. گفته است که این شرکت چینی نیز ندارد مهندسین و پرسنل مجاز در سایت پروژه “بود که یک محدودیت جدی” و این شرکت موفق به کراوات یو پی اس با سازمان های محلی که آسیب فیزیکی پیشرفت کار.

“تهیه مواد است که مستقل فعالیت شده است انجام می شود صادقانه. هیچ بهبودی در حال پیشرفت با وجود جلسات مکرر با آنها را در هر سطح ممکن” خبر داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de