اتهام ‘Boogaloo پسر متهم به قتل در مرگ افسر فدرال در اوکلند Black Lives Matter تظاهرات


Illustration for article titled Alleged Boogaloo Boy Charged With Murder in Death of Federal Officer During Oakland Black Lives Matter Protests

عکس: AP تصاویر

تا زمانی که در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات شروع حرکت جمع آوری وجود دارد شایعات از نفوذ این تظاهرات توسط گروه های خارج از. خیلی از تمرکز در ابتدا قرار داده شد در اتهام آنارشیست یا ضد فاشیستی از بین بردن گروه های عمومی و شرکت های بزرگ املاک. اما به عنوان تظاهرات گسترده کشش را در هفته چهارم با توجه معطوف شده به افراطی آزادیخواه و راست گروه با استفاده از این تظاهرات به عنوان پوشش برای برانگیختن یک مسابقه جنگ.

تبلیغات

روز سه شنبه مقامات فدرال به اتهام نیروی هوایی افغانستان ، استیون Carillo با قتل و اقدام به قتل در تیراندازی مرگبار فدرال مامور امنیتی در خارج از دادگاه فدرال در اوکلند در مارس 29.

همانطور که واشنگتن پست گزارش Carillo است “Boogaloo پسر” یک غیر متمرکز و افراطی جنبش متشکل از عمدتا جوان مردان سفید (تعجب) که در حال دفاع از یک دوم جنگ داخلی. در حالی که وجود دارد طیف وسیعی از ایدئولوژی های سیاسی در جنبش—برخی از آنها آشکار سفید supremacists مشتاق به شروع یک مسابقه جنگ در حالی که دیگران بیشتر آزادیخواه در باورهای خود را (فقط خفیف تر نژادپرستان?)—جایی که آنها در تراز وسط قرار دارد در تمایل خود را برای سرنگونی دولت است.

تبلیغات

آنها برای اولین بار شروع به گرفتن در سراسر کشور توجه در طول COVID-19 اجتماعی فاصله تظاهرات جایی که آنها در لباس پیراهن هاوایی و whined بسیار با صدای بلند در مورد دولت نفس بیش از حد در طول یک بیماری همه گیر. آزادیخواه و سفید supremacist گروه که آنها چه کسانی هستند و آنها نیز با حضور در آن تظاهرات به شدت مسلح.

بررسی مقامات Carillo دنبال 32 ساله فعالیت های آنلاین قبل از اوکلند تظاهرات ماه گذشته. با توجه به FBI Carillo کمین دو ماموران امنیتی مجروح شدن یکی و قتل دیگر با رابرت آلوین Justus جونیور که اعتراف به اینکه راننده دور شو.

از واشنگتن پست:

“آن را در ساحل ما در حال حاضر این نیاز به سراسر کشور” Carrillo گفته شده در یک چت گروهی با Justus و یک نفر دیگر با اشاره به یک ویدیو یوتیوب نشان دادن جمعیت معترضان حمله دو California Highway Patrol وسایل نقلیه. “این یک فرصت بزرگ برای هدف قرار دادن تخصص سوپ bois. نگه داشتن آن رفتن انرژی.”

“بیایید boogie” Justus در پاسخ گفته.

اصطلاح “سوپ bois” استفاده شده است در Boogaloo الگوهای رفتاری برای اشاره به “سوپ الفبا” از فدرال, سازمان های اجرای قانون اعم از FBI به دفتر الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) به فدرال خدمات حفاظتی (فریم در ثانیه). Facebook messages همچنین نشان می دهد که Justus و Carrillo برنامه ریزی برای استفاده از نزدیکی تظاهرات به عنوان یک حواس پرتی دانستن پلیس منابع خواهد بود متمرکز بر جلوگیری از شورش و غارت شکایت کیفری مدعی.

تبلیغات

قتل منجر به تعقیب جنایتکاران در سراسر کشور است که به طول انجامید بیش از یک هفته. قبل از Carillo دستگیر شد او به ضرب گلوله کشته و یک افسر پلیس, Santa Cruz County Sgt. دیمون Gutzwiller و زخمی دیگر کلانتر معاون, به گزارش ان بی سی نیوز.

یک وکیل برای Carrillo جفری Stotter گفت: سانتا کروز نگهبان که باید نیست “با عجله به قضاوت” در مورد قتل اضافه کردن به ان بی سی نیوز که Carrillo دچار آسیب های مغزی در سال 2009 بود و هنوز هم متزلزل خودکشی همسرش در سال 2018 است.

تبلیغات

Carillo می تواند با مجازات مرگ روبرو اگر محکوم به قتل و تا 20 سال در زندان اگر به جرم اقدام به قتل. همان مجازات اعمال را به Justus اگر او را به اعدام محکوم و در کمک و معاونت در جرم اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر